Erkek Arkadaş Arıyorum Numaram

Bedava bayan numaraları, evlenmiş boşanmış kadın numarası, internete sevgili arayan bayanlarla bedava sohbet
Bedava bayan numaraları, evlenmiş boşanmış kadın numarası, internete sevgili arayan bayanlarla bedava sohbet

Dul Bayanım Erkek Arkadaş Arıyorum

Merhaba. 33 yaşında evlenmiş boşanmış bir kadınım. Buraya erkek arkadaş bulmak için geldim. Daha önce defalarca karşıma çıkan bir arkadaşlık sitesi bu. Bu yüzden ben de şansımı denemek istedim. Aslında bu tarz sitelere pek fazla inancım yok. Bu tarz sitelerin genelde para tuzağı olduğunu düşünüyordum. Bu site ücretsiz olduğu için kafamda böyle bir soru işareti Yok.

Bu yüzden ilan gönderdim. Ben gerçekten olgun, kendini bilen bir erkekle arkadaş olmak istiyorum. Dört sene önce boşandım. Dört senedir de hayatıma kimseyi almadım. Çünkü erkek arkadaş, sevgili olaylarından biraz yoruldum. Bu nedenle kendime zaman ayırmaya başladım. Kariyerimde ilerledim, güzel bir maaşı sahibim. Geriye bir tek hayat arkadaşını bulmam kaldı.

35-45 yaş arası, gerçekten kadının dilinden anlayan bir erkek arkadaş arıyorum. Kadının dilinden anlaması benim için gerçekten çok önemli. Çünkü bir kadın olarak ben de ilgi görmek, sevilmek istiyorum. Evlendiğim adamdan pek fazla ilgi göremedim. Tam bir odundu desem yalan olmaz.

Tabii ki herkesin tarzı, yaşam şekli farklı olabiliyor. Bu yüzden kimseye kızgın değilim. Oda o şekilde bir insan sonuçta. Ancak ben bu konularda gerçekten çok aç kaldım. Gerçekten kendimi değerli hissetmeye, birinin beni gerçekten sevdiğini düşünmeye, bunu tam anlamıyla, iliklerime kadar hissetmeye aç kaldım. Bundan dolayı da bu konuda çok hassasım.

Bir insan sevmeyi bilmiyorsa, bir kadını her anlamda, her konuda mutlu etmeyi bilmiyorsa bence o insan hiçbir kadınla sevgili olmamalı. Ben çok duygusal bir insanım. Bu nedenle de gerçekten insanlara çok kolay bir şekilde bağlanır, çok kolay bir şekilde kırılırım. Bu yüzden de ben kadınlar konusunda biraz tecrübeli bir erkek arkadaş istiyorum.

Kadınlar konusunda ne kadar Çok tecrübesi olursa beni o kadar çok mutlu edebileceğini inanıyorum. Ancak kendine güvenenler varsa benim için fark etmez. Evlenmeyi kesinlikle düşünmüyorum bu arada. Çünkü evlilik insanı gerçekten hem maddi hem de manevi anlamda çok yıpratıyor.

İstanbul’da yaşayan bir kadınım. Benim işimde gerçekten çok rahat. Evden çalışıyorum. Bu yüzden şehirler arası istediğim gibi seyahat etme özgürlüğüne ve şansına sahibim. Bu nedenle karşımdaki kişinin illa İstanbul’da olmasına gerek yok kesinlikle. Yeterki gönüller bir olsun. Geri kalan her şey çok rahatlıkla çözülür diye düşünüyorum.

Ben sohbet etmeyi çok seven bir insanım bu arada. Gerçekten çenem açıldığı zaman beni kimse susturamaz. Özellikle de sevdiğim insanla sohbet etmeyi çok severim. Bu yüzden konuşkan, muhabbet etmesini bilen, benden sıkılmayacak birini bulmam gerekiyor. Anlaştığım insana cep telefon numaramı ya da WhatsApp numaramı verebilirim bu arada.

Bu şekilde birbirimizi net bir şekilde tanıya biliriz. Sonrası zaten Kısmetimizde ne varsa o şekilde olacaktır. Yaş olarak çok fazla bir kriterim olmadığını tekrardan belirtmek istiyorum. Tabii ki karşımdaki erkeğin yaşı ne kadar büyük olursa o kadar çok olgun olur diye düşünüyorum. Ancak sonuçta akıl yaşta değil başta dır demişler.benden küçük olmayacak, yanımda da çok yaşlı durmayacak yani sizin anlayacağınız birbirimize yakışalım benim için yeterli. Başka hiçbir kriterim yok. Sevelim, sevilelim yani.

Sevgili Arayanlar Cep Tel Numarası

Sevgili arayan olgun, türbanlı bayanların cep telefon ve WhatsApp numaraları, erkek arkadaş arayan, arkadaş arayan evlenmiş boşanmış, zengin ve yaşlı kadınların cep telefon ve WhatsApp numaraları, internete numara bırakan kızların WhatsApp numaraları başta olmak üzere birbirinden farklı bir çok kategori içerisinde sizlerde dilediğiniz gibi tabii ki de aramalarınızı gerçekleştirebilirsiniz arkadaşlar.

Biliyorsunuz ki şu anda içerisinde bulunmuş olduğunuz bu arkadaşlık ve evlilik sitesi tamamen ücretsiz ve hiçbir şekilde üyelik istemeyen bir arkadaşlık ve evlilik istestir. Bu sayede insanlar içleri rahat bir şekilde, gönül rahatlığıyla diledikleri gibi kız arkadaş ve erkek arkadaş aramalarını gerçekleştirebilirler.

Hayat gerçekten çok hızlı bir şekilde geçip gidiyor arkadaşlar. Bu yüzden kendiniz için doğru olan insanı bulmak için geç kalmamalısınız. Kaybettiğiniz, yalnız geçirdiğiniz her gün size zarar. Emin olun ki mutlu olabileceğiniz doğru insanı bulduğunuz zaman hayattaki her şeyden daha farklı şekilde keyif almaya başlarsınız. Şu anda içerisinde bulunduğunuz bu sitede şansınız çok yüksek arkadaşlar. Çünkü bütün Türkiye’den bu siteye giriş yapılıyor. Bu yüzden her yaş grubundan, birbirinden farklı kriterlere sahip her türlü kız arkadaş, bayan arkadaş bulabiliyorsunuz.

Arkadaş Arayan Kız Whatsapp Numaraları

Hayatta Her türlü arkadaşlığa, her türlü arkadaşla ihtiyacımız var arkadaşlar. Bazılarımızın hayatında arkadaş eksiği varken bazılarımızın hayatında ise sevgili eksiği vardır. Hepimiz hayatımızdaki eksiklikleri tamamlamaya çalışırız. Sitemiz içerisinde yalnızca sevgili ya da kız arkadaş, erkek arkadaş, eş bulacaksınız diye de bir kural kesinlikle bulunmuyor.

Bu site içerisinde kendinize uygun dost, sırdaş, arkadaşta bulabilirsiniz. Biz insanlar olarak tam anlamıyla duygusal yaratılmışız arkadaşlar. Bu sebepten dolayı da uzun süre yalnız kaldığımız zaman sığınacak birilerini arıyoruz.

Eskiden tabii ki de doğru insanı bulmak, hayat arkadaşı, sevgili bulmak gerçekten çok daha fazla zormuş. Ancak günümüzde artık bu işler gerçekten çok kolay bir hale geldi. İnternet sayesinde istediğimiz, aradığımız her türlü kriterlere sahip olan bayan arkadaşı, sevgiliyi hızlı ve pratik bir şekilde bulabiliyoruz arkadaşlar.

Sizde bu teknolojiden faydalanabilirsiniz. Görmüş olduğunuz gibi sitemizde herhangi bir üyelik ya da ücret ödeme gibi bir bölüm kesinlikle bulunmuyor. Yapmanız gereken tek şey sitemizde zaman geçirmek ve istediğiniz bayan arkadaşlarımıza mesaj göndermek olacaktır.

Bu site herkese hitap eden bir arkadaşlık ve evlilik sitesidir. Çünkü bizim tek amacımız gerçekten kendini yalnız hisseden, gerçekten kendine hayat arkadaşı, sevgili bulmak isteyen herkesin hızlı ve pratik bir şekilde kendine uygun sevgili bulmasını sağlamaktır arkadaşlar.

Bundan dolayı aradığınız yaş kriteri ne olursa olsun, sizin yaşımız kaç olursa olsun emin olun ki bu sitede aradığınızı bulabilirsiniz. Bazı insanlar daha doğrusu bazı erkekler kendilerinden yaş olarak daha küçük, daha genç olan kızlardan hoşlanırlarken bazı erkekler ise kendilerinden yaş olarak daha büyük kadınlardan hoşlanıyorlar.

Bu yüzden biz de sitemizde birbirinden farklı kategoriler oluşturduk. Böylelikle istediğiniz yaş grubunda bayan arkadaşlarımızı hızlı bir şekilde bulabilirsiniz. Sitemizin ana sayfasına giderek uygun olduğunu düşündüğünüz bütün bayanlarımıza bakabilirsiniz.

Dilediğiniz kadar ilan sayfasına girebilir, kendinizi tanıtan yorumlar yazabilirsiniz. Emin olun ki sizden hoşlanan, sizi kendine uygun gören çok fazla sayıda kadın arkadaşımız ile karşılaşacaksınız arkadaşlar. Sadece sitemizde zaman geçirmeniz önemli.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*