Erkek Arkadaş Arıyorum Telefonum

Yayınlanma : Güncelleme : 14 Ekim 2021
0
1017

Kalbimin Sahibini Arıyorum

Merhaba. Kendime düzgün, güzel kalpli bir sevgili arıyorum. Sitenizi internette gördüm. Twitter’da gezerken tesadüfen karşıma çıktı. O yüzden ben de şansımı denemek istedim. O belki aradığım doğru insana, aradığım hayat arkadaşını burada bulabilirim. Gerçekten beni anlayacak, gerçekten birbirimizi tamamlayacağımız bir arkadaş bulmak istiyorum. Çünkü gerçekten doğru insanı bulmak hiç kolay değil. Daha önce tabii ki de çok sevgilim oldu. Ancak hiçbirinde aradığım ilişkiyi bulamadım. Bu durum benim gerçekten canımı sıkıyorsun. Ben iyi kalpli insanlarla konuşmasını bilen, gerçekten karşısındaki insana değer veren bir insanım. Ama neden hala beni seven, beni gerçekten sahiplenen birini bulamadım hiç anlamış değilim. Gerçekten bu durum beni çok üzüyor.

28 yaşındayım ve şimdiye kadar inanın ciddi yola girebildim hiçbir ilişkim olmadı. Çünkü insanlar gerçekten öyle kötü olmuşlar ki ben inanamıyorum. İnsanlar artık karşılarındaki kişiye ne istiyorsa onu sunuyorlar. Hiç kimse gerçek düşüncesini, gerçek duygusunu göstermiyor. Herkes sürekli karşısındakini kandırma çabası içerisinde oluyor. Ben de bu tarz yalancı ilişkilerden, sahteker insanlardan gerçekten nefret ediyorum. Eğer karşındaki insanı sevmiyorsan ya da ondan hoşlanmıyorsan yapman gereken tek şey bunu söylemek. Neden karşındaki insanı kandırıp duygularıyla oynayasın ki? Ben her zaman insanlara bunu sordum. Ancak karşılığında doğru düzgün hiç cevap alamadım gerçekten.

♥ Selam İsmim Güliz , 27 Yaşındayım Canım Sıkılıyor Sohbet Etmek İstiyorum Müsaitseniz Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Bir kere aldatılma duygusu zaten dünyanın en kötü duygularından biridir. Ben Ama defalarca yaşadım gerçekten. İnsanlar karşılarındaki kişinin kıymetini gerçekten bilmiyorlar. Ne zaman ki kaybediyorlar sonrasında herkesin aklı başına geliyor aslında. ancak kalp bir kere kırıldığımdan, güven bir kere sarsıldığında gerçekten karşındaki insan sonrasında ne yaparsa yapsın hiçbir şey eskisi gibi olmuyor. Ben her zaman hayata karşı çok hevesli, gerçekten yaşamayı seven, insanları seven bir yapıya sahiptim. Ama sonrasında beni insanlardan öyle çok soğuttular, öyle çok tiksindirdiler ki artık gerçekten kimseye güvenemiyorum.

İşte bu yüzden gerçekten ama gerçekten yalandan hoşlanmayan, karşısındaki insanı kandırmayı sevmeyen, gerçekten her zaman dürüst olan biriyle sevgili olmak istiyorum. Şu anda erkek arkadaş arıyorum. Oradalik gibi bir düşüncem, bir niyetim şu anda yok. İlerleyen zamanlarda olur mu yoksa olmaz mı bilemiyorum. Benim için şu an önemli olan tek şey gerçekten beni tamamlayacak, güzel zaman geçirebileceğim bir sevgili bulabilmek. Çünkü uzun zamandır yalnızım. Ve bu yalnızlıktan gerçekten çok sıkıldım. Umarım bir an önce ben de kendime uygun birini bulabilirim. Gerçekten bunu çok ama çok istiyorum. Bazı insanlar var ki gerçekten yalan söylemeyi huy haline getirmişler.

Beni ailem de bu şekilde büyütmedi. Her zaman dürüst olmayı, her zaman karşısındaki insana değer vermemiz gerektiğini öğrettiler. Bu sebepten dolayı da ben insanların kötü olmalarını, gerçekten kaldıramıyorum ve kabul edemiyorum. Kendim ile alakalı başka ne anlatmam gerektiğini bilmiyorum açık konuşmak gerekirse. Bir insan kendiyle ilgili ne yazabilir, ne yazmalı onu da bilmiyorum. Şu an aklıma gelenler sadece bunlar. Eğer eklemem gereken bir şey olursa ya da insanların soruları olursa lütfen çekinmeden bana sorsunlar.

Olgun Dul Telefon Noları

İstanbul adana, ankara, Antalya, İzmir, Zonguldak, Gaziantep başta olmak üzere bütün şehirlerimiz içerisinden sizlerde dilediğiniz gibi kız arkadaş, sevgili, hayat arkadaşı bulabilirsiniz. Hayatımıza ne şekilde devam edeceğiniz, nasıl bir arkadaşlık içerisinde bulunacağınız konusu tamamen sizin tercihinize kalmış bir şey. Bazı insanlar kendilerini evliliğe hazır hissediyorlarken bazıları ise evlilik konusunda ciddi anlamda tereddüt yaşıyorlar. Sonuçta herkesin birbirinden farklı bir tarzı, istekleri ve arzuları var arkadaşlar. Burada önemli olan istekleri ve arzuları sizinle aynı olan kişileri bulabilmektir. Bunun içinde yapmanız gereken şey eğer ki evlenmek gibi bir düşünceniz, bir amacınız varsa sitemizin ana sayfasında bulunan evlenmek isteyen bayanlar, koca arayan kadınlar gibi ilan sayfalarına girmek olacaktır.

Bayanların ücretsiz cep telefon numaraları, sevgili arayan kızların cep telefon ve WhatsApp numaraları, olgun kadınlarla tanışma ve arkadaşlık sayfaları, ücretsiz bayanlarla, kızlarla sohbet siteleri başta olmak üzere birbirinden farklı kategorilerimiz bulunuyor. Bu kategorilerin hangisinde arama yapacağınız ise tamamen size kalmış bir durum arkadaşlar. Kendinize uygun gördüğünüz bütün bayan arkadaşlarımıza mesaj gönderebilir, kendileriyle güzel, mutlu bir arkadaşlık ilişkisine başlayabilirsiniz. Eminim ki sizin için de uygun olan kadınlar bu sitede bulunuyordur. Çünkü inanın bütün Türkiye’den giriş alan bir arkadaşlık ve evlilik sitesiz. Bu yüzden içiniz rahat olsun arkadaşlar…

Sevgili Arayan Kızların Cep Tel ve Whatsapp No

Sevgili bulmak, kız arkadaş bulmak artık günümüz teknoloji sayesinde gerçekten çok kolay bir hale geldi arkadaşlar. Biliyorsunuz ki eski zamanlarda insanlar kendilerine uygun sevgili bulma konusunda çok zorlanıyorlardır. Çünkü o dönemlerde bu kadar çok insan bir arada toplanamıyordu. Ancak artık bizim dönemimizde her şey değişti. Teknoloji gerçekten bizlere çok büyük avantajlar sağladı. Bu avantajlar iyi bir şekilde değerlendirebilmek ise tamamen bize kalmış bir şey. Kadın arkadaşlarımızla nasıl konuşmanız gerektiğini biliyorsanız, o bayanlarla konuşmak konusunda herhangi bir sıkıntınız yoksa çok kısa süre içerisinde kendinize uygun sevgili bulabilirsiniz. Sonuçta bu siteye giren herkes aynı sizler gibi sevgili bulmak, hayat arkadaşı bulmak, kız arkadaş bulmak için bu siteye giriş yapıyorlar. Bu yüzden birine mesaj göndereceğiniz zaman hiçbir şekilde çekinmenize gerek yok.

Bu dünya, bu hayat gerçekten yalnız, tek başına çekilecek gibi bir yer değil arkadaşlar. Bu yüzden hepimiz hayatımızın belirli dönemlerinde bir hayat arkadaşına, bir kız arkadaşa, bir sevgili ihtiyaç duyuyoruz. Tabii ki burada önemli olan tek şey kendimiz için doğru olan insanı bulabilmek. Buda aslında en zoru. Ama artık sevgili bulmak çok kolay ancak bir ilişkiyi devam ettirebilmek bir ilişki yürütebilmek gerçekten çok zor. İnsanlar işte tam olarak bunu anlamıyorlar. Bu sitede çok fazla sayıda arkadaş bulabilir, yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Ancak önemli olan şey tanıştığınız insan ile ilişkinizi yürütebilmektir. Eğer karşılıklı olarak empati yapmasını bilirseniz, fevri bir insan olmazsınız oğlumun ki çok güzel ilişkiler sizi bekliyor arkadaşlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here