spot_imgspot_imgspot_img

Size Yakın Olanlar

Site Yöneticisi

Elif AY

Ceo ve Kurucu

Merhabalar Sitem ile İlgili Öneri , Görüş ve Eleştirileriniz için Benimle İletişime geçebilirsiniz.!

Eş Arıyorum

Evlenecek Koca Arıyorum Ciddiyim

Merhaba. Ben nazlı. 29 yaşında İstanbul’da yaşayan bekar bir bayanım. Ben de artık evlenmek istiyorum. Özellikle etrafındaki herkes evlendikten sonra kendimi gerçekten çok ciddi anlamda yalnız hissetmeye başladım. Bu yüzden de ben de bir koca bulmak istiyorum. Hayat gerçekten çok zor. Özellikle yalnız oturduğun zaman daha da zorlaşıyor. Çünkü gerçekten sürekli olarak bir mücadele, bir hayat çabası içerisindeyiz. Bir de üstüne akşam moralimiz bozuk bir şekilde eve geldiğin zaman yalnız olunca insan daha kötü hissediyor. Şimdiye kadar hiç evlenmeyi düşünmedim açıkçası.

Çünkü şimdiye kadar kafamda hiç evlilik yoktur. Bunun sebebi kendimi tamamen işlerime vermiş olmamdı. Benim annemle babamın gerçekten çok kötü evliliği vardı. Bu yüzden de evlilik bana her zaman çok sıkıntılı bir şey gibi geliyordu. Bundan dolayı da kendimi hiçbir zaman evliliğe hazır hissetmedim. Evliliğe hazır hissetmediğim için de kendimi tamamen kariyerime odakladım. Kariyerinde basamak tırmandıkça mutlu oldum. Ben iş kadınıyım.Bundan dolayı da şimdiye kadar hayatıma eş anlamında kimseyi alma gereği duymadım. Ancak artık görüyorum ki benim de zamanım, vaktim gelmiş.

Maddi olarak kimseden hiçbir beklentim yok. Çünkü benim zaten maddi durumum gayet iyi. Annemle babam seneler önce boşandılar. Annem de üç sene önce kalp krizi geçirerek bu dünyadan göçtü gitti. bu yüzden de annemden bana kalan evde tek başıma bir şekilde yaşıyorum. Gerçekten yalnızlığı dibine kadar yaşıyorum diyebilirim. Şimdiye kadar kafama uygun, düzgün birini de gerçekten bulamadım. Bu durumda aslında beni gerçekten çok üzüyor. Çünkü ben gerçekten çok iyi bir insanım. Ben de güzel bir evliliği, güzel bir ilişkiyi hak ediyorum. Ancak bu güzel İlişki ne zaman beni bulacak gerçekten bilmiyorum. Sabırla bekliyorum. Son çare olarak buraya da ilan göndermek istedim. Daha önce her ne kadar evlilik için adım atmış olsam da bir türlü beceremedim.

Çünkü insanlar gerçekten evlenmeyi garantiledikten sonra karakter olarak inanılmaz derecede değişiyorlar. Ben de insanların bu sahteliğinden ve yalancı hallerinden gerçekten çok sıkıldım ve bıktım. Yapabileceğim tek şey gerçekten beni anlayan, beni dinleyen, bana gerçekten değer verecek olan kişiyi bulmak. Daha önce defalarca da aldatılmış bir insanım. İnsanlar daha doğrusu genellikle erkekler aldatma olayını gerçekten bir huy haline getirmişler. Bu yüzden de SORUNLAR yaşıyorum.

Özellikle annemi kaybettikten sonra ciddi anlamda yalnız kaldım. Uzun bir süredir tamamen içime kapandım. Aslında şu anda evlenecek eş aramanın en büyük sebeplerinden birisi de bu diyebilirim. Çünkü annem benim gerçekten bütün manevi olarak ihtiyaçlarını karşılıyordu. Bütün dertlerimi onunla paylaşabiliyor, her zaman onunla zaman geçirebiliyorduk. Bir anda hayatımdan çıkınca yalnız kaldım. Tabii ki hiç kimseyle böyle büyük bir boşluğu dolduramam. Ancak yine de biraz olsun bana iyi gelecek bir insanı hayatına almak istiyoruz. Umarım ne. Demek istediğimi anlatabiliyorumdur. Lütfen beni üzmeyecek, beni kırmayacak insanlar bana mesaj göndersinler. Çünkü insanlar inanın çok kötü bir hale gelmişler.

Ben zaten yeterince üzüldüm ve acı çektim. Bu yüzden artık beni üzmeyecek birini arıyorum. Umarım ne demek istediğimi anlatabilmişimdir. Bunun haricinde herhangi bir isteğin ya da talebim yok. 30-40 yaş aralığında beni kendine uygun gören insanlar bana mesaj gönderebilirler. Bu arada karşımdaki erkeğin gerçekten olgun olmasını tercih ederim. Çünkü gerçekten olgunluk konusunda problemleri olan çok fazla erkek gördüm ve tanıdım. Salak saçma çocuksu şeylerle zaman kaybetmek istemiyorum daha fazla. Çünkü insanın yaşı gerçekten geçiyor. Umarım bir çok insan gibi ben de burada aradığımı bulurum. Emeği geçen herkese teşekkür ederim ve bana mesaj gönderecek olan insanlara da teşekkür ederim.

Dul Eş Bulma Siteleri

Ciddi eş arayan, koca arayan türbanlı, tesettürlü bayanlar, olgun, sevgili arayan, hayat arkadaşı arayan zengin ve yaşlı kadınlar, evlenmek isteyen genç bekar bayanlar, koca arayan dul kadınlar gibi birbirinden farklı kategoriler içerisinde sizlerde istediğiniz gibi aramalarınızı gerçekleştirebilirsiniz sevgili arkadaşlar. Şu anda içerisinde bulunmuş olduğunuz bu site hem arkadaşlık hem de evlilik sitesi olarak hizmet veren bir sitedir. Bu yüzden insanlar gerek evlenebilecekleri gerekse sevgili olabilecekleri her türlü insanı bu site içerisinde bulabiliyorlar. Eğer sizde artık kendinize bir kız arkadaş bulmaya Ve hayat arkadaşı bulmaya hazır hissediyorsanız kesinlikle doğru yerdesiniz.

Burada önemli olan tek şey sizin tam olarak nasıl bir sevgili aradığınızı ve nasıl bir insanla evlenmek istediğinizdir. Çünkü sitemizde çok çeşitli insanlar bulunuyor. Bu yüzden nasıl bir kadın, nasıl bir eş aradığınıza karar verin gerisi kendiliğinden zaten gelecektir. Ayrıca bu siteye her gün her gün yüzlerce insan giriş yapıyor. Bu da demek oluyor ki bugün aradığınız insanı bulamadıysanız hiç üzülmeyin. Çünkü yarın kendiniz için doğru olan insanı bulabilirsiniz. Gönül işleri, kısmet işleri gerçekten hiç belli olmuyor arkadaşlar. Bu yüzden hiçbir zaman umutsuzluğa kapılmayın.

Koca Arayan Türbanlı, Kapalı, Tesettürlü Kadınlarla Tanışma Wp Grupları

Sitemiz tamamen özgür bir sitedir arkadaşlar. Bu nedenle rahat giyimli bayan arkadaşlardan tutunda kapalı, çarşaflı kadınlara kadar birbirinden farklı özelliklere, birbirinden farklı kafa yapısına sahip olan insanları tek bir çatı altında bulabiliyorsunuz sevgili arkadaşlar. Ayrıca biliyorsunuz ki sitemiz tamamen ücretsiz ve hiçbir şekilde üyelik istemeyen, üyelik gerektirmeyen bir arkadaşlık ve evlilik sitesidir. Bu yüzden kesinlikle, ücreti ödeyeceğim diye düşünmeyin arkadaşlar. Çünkü bizim tek amacımız, bu siteyi açarken olduğu gibi insanların kendilerine uygun kişileri bulması ve güzel arkadaşlıklara başlaya bilmeleridir. Bu yüzden bizim bu siteden herhangi bir para kazanmak gibi bir niyetimiz, amacımız yok.

İnsanlar bu site sayesinde kendilerine uygun sevgili buldukları zaman bizler gerçekten çok mutlu oluyoruz. Çünkü hayat gerçekten tek, yalnız çekilmiyor. Bunu en iyi yaşayanlardan biri zaten. Belli bir süre sonra yalnızlık inanılmaz derecede sinir bozucu bir hale geliyor. Bundan dolayı da insanlar o son noktada sitemizi tercih ediyorlar. Özellikle televizyondaki izdivaç programları kalktıktan sonra daha çok tercih edilir bir hale geldik. Çünkü insanlar internet sayesinde çok daha hızlı ve kolay bir şekilde kız arkadaş, erkek arkadaş, hayat arkadaşı bulabileceklerinin farkına vardılar. Sizde internetin bizlere sunmuş olduğu bu avantajdan dilediğiniz gibi yararlanabilirsiniz.

Evlenecek Koca Arayan Zengin ve Yaşlı Bayanlar

Zengin bayanlarla tanışmak, yaşlı kadınlarla tanışmak ve evlenmek de tabii ki internet sayesinde çok kolay arkadaşlar. Çünkü insanlar bu site sayesinde aradıkları bütün kriterleri, bütün özelliklere sahip olan kişileri rahat, hızlı bir şekilde bulabiliyorlar. Sizde bu insanlardan biri olabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey sitemizin ana sayfasına giderek istediğiniz kriterlere sahip olan kadınlarla mesajlaşmak, sohbet etmek olacaktır. Sitemiz tamamen ücretsiz bir site olduğundan dolayı da içiniz rahat olabilir. Çok hızlı ve tamamen beleş bir şekilde dilediğiniz şekilde bayan, kadın bulabiliyorsunuz.

Hayatınıza gerçekten edeceğiniz düzgün bir bayan arkadaş almak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey sitemizde bol bol zaman geçirmek ve kadın arkadaşlarımızla sohbet etmek ve arkadaş olmaktır arkadaşlar. Birbirinizle arkadaş olduğunuz zaman zaman içerisinde evlilik için birbirinize uygun olup olmadığınıza dair emin olabilirsiniz. Evlilik gibi konularda çok fazla acele etmeyin arkadaşlar. Çünkü evlilik gerçekten çok önemli bir konudur. Ne kadar çok acele ederseniz yanlış insanla, yanlış ilişkiye başlama olasılığınız da o kadar çok olur. Bu yüzden birbirinize ve ilişkilerimize zaman tanımalısınız. Umarım sizlerde kısa zaman içerisinde kendinize uygun birini bulur ve aramızdan evli mutlu olarak ayrılırsınız.

Tanışma Sitesi Kaydet

Yorum Yazmak İster Misiniz ?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bugün Gönderilenler