Esenyurt Bayan Arkadaş

Yayınlanma : Güncelleme : 13 Mart 2023
0
1332

İstanbul Esenyurt kız arkadaş bulma, olgun ve dul bayanlarla tanışma, İstanbul Esenyurt evlenmek isteyen bayanlar, İstanbul Esenyurt kız arkadaş bulma siteleri ve uygulamaları, İstanbul Esenyurt’ta sevgili arıyorum, istanbul Esenyurt bayan arkadaş arıyorum ilanları burada sizleri bekliyor.

Beyza: Benmi yoksa sen mi hangimiz tatlı hadi bakalım

Cinsiyet Bayan

♥ Selam İsmim Güliz , 27 Yaşındayım Canım Sıkılıyor Sohbet Etmek İstiyorum Müsaitseniz Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Yaş 24

Şehir Artvin

İlişki durumu İlişkim yok

Telefon

E-mail* Gizli

Açıklama

Herkese selamlar iyi akşamlar arkadaşlar ben geldim ismim Beyza. Aranıza İstanbul esenyurt’tan katılıyorum Bu siteyi tam olarak anlayamadım burada anlık sohbet etme yapılıyor yoksa arkadaş mı bulunuyor bilmiyorum ama şimdilik aranızdayım.

Kimi kimsesi olmayan bir insanım Aşk meşk olarak çok şanssız bir insanım koskoca memlekette iç arkadaşım yok sevgilim de yok nokta göz ucuyla yorumlara baktım da farklı ve değişik bir deneyim olacak gibi görünüyor. İnşallah başladığımız gibi tatlı tatlı devam ederiz arkadaşlar.

Asuman: Esenyurt tanışmaya gelen yanlız biri

Cinsiyet Bayan

Yaş 19

Şehir Gaziantep

İlişki durumu İlişkim yok

Telefon

E-mail* Gizli

Açıklama

Selamlar arkadaşlar aslan gaziantep’teyim ama şu anda Esenyurt’ta yaşıyorum iyi kalpli gerçekten sevgi için burada olan ve bir sevgili olmak istiyorum birlikte karşılıklı olarak ara verebileceğim ve tanışabileceğim biriyle gerçek anlamda konuşmak istiyorum.

Melisa: Yoluma gönlüme yoldaş ariyorum

Antalya Olgun Sevgili Bulma Sayfaları
Antalya Olgun Sevgili Bulma Sayfaları

Cinsiyet Bayan

Yaş 24

Şehir İstanbul

İlişki durumu İlişkim yok

Telefon

E-mail* Gizli

Açıklama

Aslında bakacak olursanız normalde gerçek evlilik düşünen birini arıyorum ama hayatım zorluklarla geçtiği için ilk etapta tabii ki evlenelim demiyorum. Bundan sonra Allah’tan tek isteğim mutlu olmak. İlanından bana rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz bana yazmak isteyenler öncelikle melisa’ya yazıyorum diye belirtilerse sevinirim Çünkü buradaki insanların gönderdiği mesajlar birbirlerine çok karışıyor.

Sonra da beraber karar verdikten sonra isterseniz evlenebiliriz. İstanbul Esenyurt’ta uzun zamandır rezidans bir dairede tek başıma yaşıyorum ve burada özel bir şirkette çalışıyorum daha detaylı bilgiler almak ve hakkımda bir şeyler sormak istiyorsanız mesaj gönderebilirsiniz çekilmeden hepinize tek tek cevap verebilirim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here