Evlenmek İsteyen Bayan Tel

2021 en ciddi ve en güncel evlilik ilanları siteleri, evlenmek isteyen bayanlarla mesajlaşma, koca arayan zengin ve yaşlı bayanlar
2021 en ciddi ve en güncel evlilik ilanları siteleri, evlenmek isteyen bayanlarla mesajlaşma, koca arayan zengin ve yaşlı bayanlar

Dul Bayanım Evlilik İstiyorum

Merhaba. 35 yaşında evlenmiş boşanmış bir kadınım. Bir tane kızım var. Kendisi altı yaşında ve annemle yaşıyor. Boşandıktan sonra maddi olarak ciddi anlamda sıkıştım. O yüzden ben çalışmaya başladım. İşim gereği şehir dışında mesleğime devam etmem gerekiyordu. Bu yüzden annem ile kızımı İstanbul’dan bıraktım. Ben şu anda Mersin’de çalışıyorum. Seyahat konusunda sıkıntım yok. Pandemi sürecinden sonra evden çalışmaya başladım. Pandemi bittikten sonra da evden çalışmaya devam ediyorum. Bu yüzden büyük ihtimalle İstanbul’a geri dönerim diye düşünüyorum. Ben artık tekrardan evlenmek ve bir yuva kurmak istiyorum. Kızımın da tabii ki benimle yaşamasını istiyorum. Bu yüzden kızımı ve beni kabul edecek bir erkek arkadaş arıyorum.

Uzun zamandır hayatıma kimseyi almadım. Kendimi bir türlü sevgili bulmaya hazır hissetmedim. Bu yüzden her zaman bu olayı erteledim diyebilirim. Ancak artık daha fazla ertelemek istemiyorum. Çünkü yalnızlıktan çok sıkıldım. Ben de artık mutlu ve güzel bir hayatı hak ediyorum diye düşünüyorum. Kendi ayakları üzerinde durabilen, kimseye yük olmayan, herkese elinden geldiği kadar herşeyine destek olmaya çalışan bir kadınım. Ancak şimdiye kadar aşk ve arkadaşlıklar konusunda dikiş tutturabildiğimi söyleyemem. İnsanlar gerçekten çok nankör oluyorlar. Dünyanın iyiliğini yapıyorsunuz işlerine gelmedikleri zaman sen benim için ne yaptınki diyorlar. Ben bundan dolayı çok yoruldum.

Ben karşımdaki insanın kıymetini gerçekten bilen bir insanım. Bana bir bardak su veren insana dahi her zaman minnet duymuşumdur. Ancak insanlar konu ben olduğum zaman gerçekten çok vefasız davranıyorlar. Bu durumda beni gerçekten zamanında çok yıprattı. Sonrasında insanların bu şekilde olduğunu kabullendim diyebilirim. Kabullendikten sonra hayatım çok daha iyi şekilde ilerlemeye başladı tabii ki. Artık kimsenin vefasız olmasını, benim kalbimi kırmasını umursamıyorum. Ben sadece kendim için yaşıyorum ve nasıl mutluysam, nerede mutluysam orada oluyorum.

Hayatım boyunca her zaman güçlü bir kadın oldum. Kimseye boyunemedim. Beni mutsuz eden insanlardan kaçtım. İnsan kendi kendine yetebilmeli gerçekten. İşte ben kısacası böyle bir yapıya sahip bir kadınım. Ancak artık hayat gerçekten çok hızlı ilerliyor. Özellikle belli bir yaşı geçtikten sonra zamanın çok hızlı ilerlediğini fark edebiliyoruz. Ben bu yüzden kendime uygun bir erkek arkadaş bulmak istiyorum. Çünkü yaşım artık ilerliyor. Ben de kurulu bir düzenim olsun, düzgün bir hayat arkadaşım olsun istiyorum. Tabii ki bunu bulabilir miyim ondan da çok fazla umudum kalmadı.

Ben daha çok yalnızlığı seven bir kadınım aslında. Çünkü her zaman insanlardan zarar gördüğüm için hep yalnız kalmayı, kendi kendine yete bilmeyi öğrendim. Yine de hayat arkadaşı bulmak konusunda şansımı denemek istiyorum. Eğer olurda karşıma düzgün birisi çıkarsa gerçekten çok mutlu olurum. Sonuçta ben de güzel bir aile hayatını yaşamayı hak ettiğimi düşünüyorum. Gerçekten iyi bir insanım. Kimseyi üzmem, kimsenin kalbini kırmam. Uygun olduğunu düşünen insanlar bana mesaj atarlarsa çok sevinirim gerçekten. Şimdiden herkese çok teşekkür ederim. Umarım ben de aradigimi bulabilirim.

Evlenmek İsteyen Dullar Whatsapp

Ciddi, islami evlilik düşünen bayanlarla, erkeklerle tanışma ve arkadaşlık siteleri, sevgili arayan, arkadaş arayan olgun dul kadınlar, dul bayan arkadaş arayan dul erkekler, evlenmek isteyen türbanlı, tesettürlü, engelli, Şişman, çarşaflı bayanlar gibi bir çok kategorimiz bulunuyor arkadaşlar. Biliyorsunuz ki tamamen ücretsiz, üyelik istemeyen bir arkadaşlık ve evlilik sitesinde bulunuyorsunuz. Eğer dilerseniz istediğiniz kadar sitemizin içerisinde zaman geçirebiliriz ve kendinize uygun olduğunu düşündüğünüz, uygun gördüğünüz bayan arkadaşlarımıza dilediğiniz gibi mesaj gönderebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey sitemizde kalmak, ilanları takip etmek olacaktır.

Evlilik gerçekten doğru kişiyle yapıldığı nda çok güzel bir şey arkadaşlar. Uyanıp kahvaltı yapmak, günün büyük çoğunluğunu keyifli geçirmek, izin günlerinde eşinizle aktivite yapmak, tekrardan aynı eve geri dönmek gerçekten çok güzel bir duygu. Sizde daha fazla bu duygudan mahrum kalmak zorunda değilsiniz. Çünkü bu site sayesinde evlenebileceğiniz birbirinden güzel, birbirinden bakımlı ve olgun kadınlarla, erkeklerle tanışma, arkadaş olma şansınız bulunuyor. Eminim ki sizlerde internet sayesinde kendine uygun kız arkadaş, sevgili bulan şanslı insanlardan biri olacaksınız.

Evlenmek İsteyen Türbanlı, Kapalı Kızlarla Tanışma Whatsapp Grupları 

Bizler Müslüman bir ülkede yaşadığımız için tabii ki de sitemizin içerisinde çok fazla sayıda çarşaflı, türbanlı evlenmek isteyen bayan bulabiliyorsunuz arkadaşlar. Bazı erkek arkadaşlarımız özellikle türbanlı, tesettürlü kadınlarla evlenmek istiyorlar. Bu sebepten dolayı sitemizin ana sayfasında yalnızca türbanlı, çarşaflı, tesettürlü ve başı kapalı olan bayan arkadaşlarımızın bulunduğu evlilik kategorileri bulunuyor. Eğer sizin de tek kriteriniz karşınızdaki bayanın türbanlı olması ise yapmanız gereken tek şey ana sayfamıza giderek orada evlenmek isteyen türbanlı bayanlar, eş arayan, koca arayan kapalı kadınlar gibi kategorilerimize girmek olacaktır.

Şunuda unutmayın ki Türkiye’nin her yerinden, her gün yeni insanlar sitemize giriş yapıyorlar. Bu sayede bu kategorilerde her gün yeni ilanlarla karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden sitemizi belirli aralıklarla takip ederseniz hatta her gün takip ederseniz şansınızı da bir o kadar çok artırmış olacaksınız. Çünkü sizin için doğru olan insanın sitemize ne zaman gireceği hiç belli olmaz arkadaşlar. Bugün bulamadığınız hayatınızın aşkını yarın belki de bu sitede bir yerlerde bulabilirsiniz. Bu tarz işler sonuçta biraz da sizin kaderinizde ve kısmetinize bağlı. Bu yüzden şansınızı sonuna kadar değerlendirmelisiniz. Bu şekilde eminimki kısa süre içerisinde evleneceğiniz hayat arkadaşını bulabileceksiniz.

Koca Arayan Zengin ve Yaşlı Bayan Cep Numaraları

Sitemizde Her yaş grubundan insan bulabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra İstanbul, Ankara, Antalya, Gaziantep, Adıyaman, Bursa, Bolu gibi büyük şehirlerimiz başta olmak üzere bütün şehirlerden evlenmek isteyen zengin ve yaşlı bayanlar, eş arayan zengin kadınlar gibi ara işleriniz da sitemiz içerisinde tabii ki de gerçekleştirebilirsiniz arkadaşlar. Yaşımız kaç olursa olsun internet üzerinde şansınız her zaman yüksektir. Çünkü internet gerçekten çok geniş çaplı bir kitleye sahiptir. Teknolojinin en büyük avantajı internettir arkadaşlar. Aradığımız her şeyi, hızlı ve pratik bir şekilde bulma şansına sahip oluyoruz. Bunlardan birisi de tabii ki evlenecek eş, kız arkadaş ya da erkek arkadaştır.

Sizlerde hiçbir şey için geç kaldığınızı kesinlikle düşünmeyin. Çünkü aşkın ve evliliğin yaşı olmaz demişler. Bu yüzden hiç merak etmeyin. Eminim ki kısa süre İçerisinde hızlı bir şekilde sizlerde gerçekten seveceksiniz, aşık olacağınız bir bayan arkadaş, bir sevgili bulabilirsiniz arkadaşlar. Çünkü bu sitede birbiriyle tanışan, arkadaş olan, sevgili olan hatta evlenen çok fazla sayıda insan bulunuyor. Neden sizde bu insanlardan biri olmayasınız ki?. Eminim ki sitemiz içerisinde zaman geçirerek, bayan arkadaşlarımıza mesaj göndererek çok kolay bir şekilde kendileriyle arkadaş olabilir, evlilik yolunda ciddi adımlar atabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*