Evlenmek İsteyen Dul Erkeklerin Telefon Numaraları

Ücretsiz Kız Numaları, Evlenecek Koca Arayan Olgun Şişman, Engelli Bayanlar
Ücretsiz Kız Numaları, Evlenecek Koca Arayan Olgun Şişman, Engelli Bayanlar

Dul Bayanım Dul Erkek Arkadaş Arıyorum

Merhaba. 33 yaşında bir çocuk sahibi kadınım. Kendime uygun bir hayat arkadaşı arıyorum diyebilirim. Dört sene önce boşandım. 8 senelik bir evliliğim vardı. Ben insanları her zaman kendi gibi gören saf bir insanım. Bu konuda kendime gerçekten çok kızıyorum. Ancak bu konudada kendimi bir türlü Eğitemiyorum. Etrafındaki insanlara karşı her zaman iyi niyetli oluyorum. Sonuçta ben kimsenin kalbini kırmak, kimseyi üzmek istemeyen biriyim.

Bunun sonucunda tabii ki herkesi kendim gibi görünce de zannediyorum ki kimse beni üzmeyecek, herkes bana değer verecek sanıyorum. Ancak insanlar, insanları kullanmayı o kadar çok alışmışlar ki herkese kötü niyetli oluyorlar. Evliliğinde de ben bunu yaşadım. Gerçekten çok güzel bir ilişkim vardı. Ancak konu evliliğe geldiği zaman daha doğrusu evlenip yuva kurmak olduğu zaman işler gerçekten çok değişiyor. İnsanların neden evlendikten sonra değiştikleri hiç anlamıyorum. Aynı şekilde evlendiğim insanın ailesi de bana karşı çok iyiydi. Hiçbir şeyme karışmaz, her zaman benim arkamda olurlardı.

Evlendikten dört-beş ay sonra herkesin gerçek yüzü ortaya çıkmaya başladı resmen. Herkes birbirinin arkasından iş çevirmeye, herkes birbirini doldurmaya, herkes birbirini gaza getirmeye başladı. Ben gerçekten böyle olaylardan inanılmaz derecede sıkıldım. İnsanlar neden birbirlerini kötülük yapmayı marifet zannediyorlar hiç anlamıyorum. Ben kesinlikle böyle bir insan değilim. Hiçbir zamanda olmayacağım. Şu anda benim tek amacım ailesiyle görüşmeyen daha doğrusu anneci, babacı olmayan bir erkek arkadaş bulmak.

Erkeklerin anne ve babalarına bu kadar düşkün olmalarını gerçekten hiç anlamıyorum. Tabii ki herkes ailesini sevebilir, herkesin ailesi eminim ki çok iyidir. Ancak insan kendi ilişkisi konusunda annesini babasını çok fazla katmamalı diye düşünüyorum. Şahsen ben hiçbir ilişkime aileme açmadım ve hiç kimseye müdahale ettirmedim. Sonuçta bu benim ilişkim ve herkesin birbirinden farklı doğruları yanlışları olabilir. Mantığında ilerledim hep. Galiba bu yüzden de kaybettim. Sonuçta insanlar gerçekten birbirlerini iyiliğini istemiyorlar. Anne baba da olsa belli bir noktada fikir ayrılığına düşebiliyor insanlar. Bundan dolayı da gerçekten çok pişman oldum.

Ben özgür ruhlu bir kadınım. Özgürlüğüme çok düşkünüm. Bu yüzden de dışarıdan ilişkime ya da hayatıma müdahale olduğu zaman gerçekten çok sinir oluyorum. Tabii ki de erkek arkadaşım bana karışabilir onun sözünü dinlerim. Ancak dışardan bir insanın karışması sinirimi bozuyor. Umarım tam olarak nasıl bir insan olduğumu anlatabilmişimdir. Bazen kendimi ifade etmekte zorlanıyorum çünkü. Daha doğrusu insanlar genellikle beni yanlış anlamayı tercih ediyorlar. Lütfen insanların kafasında? Olursa bana yazsınlar ve kendimi açıklaya bileyim. Sonuçta hepimiz insanız.

30-40 yaş aralığında düzgün ve dürüst bir insan arıyorum. Şu anda sadece bana kendimi iyi hissettirecek bir hayat arkadaşı arıyorum. Benim gibi daha önce evlenmiş boşanmış biri olabilirsin. Benim için sorun değil. Çocuğuda olabilir. Sonuçta benimde çocuğum var. Bu arada çocuğumla beraber yaşamıyorum. Kendisine annemle babam bakıyor. Çünkü ben çalışan bir kadınım. Kendimi bildim bileli de çalışıyorum. Bu yüzden de çocuğumla ilgilenmem, ona bakmam pek mümkün olmadı.

Ancak tabii ki de hafta sonları ya da müsait olduğum zamanlar çocuğuma zaman geçiriyorum. Ancak genel olarak kendisinden ayrıyım. Kendime sıfırdan güzel bir ilişki kurmak istiyorum. Bunun için de bu siteyi tercih ettim. Açıkçası bu tarz arkadaşlık ve evlilik sitelerine pek fazla güvenen bir insan değilim. Ancak internette defalarca karşıma çıktı ve insanların gerçekten kız arkadaş, erkek arkadaş bulduklarini söyledikleri için bu siteyi ben de denemek istedim. Zaten ücretsiz olduğu için de açık konuşmak gerekirse biraz güvendim. Çünkü geçmişte bir çok ücretli arkadaşlık sitesini denedim. Bırakın başka bir insanla konuşmayı ilanımı gören bile olmamıştı.

Bu sitede en azından insanlar aktif olarak yorum yapıyorlar, kendilerini anlatıyorlar. Umarım gerçekten ben de kendim için doğru olan insanı artık bulabilirim. Çünkü gerçekten çok iyi niyetli, pozitif bir yapıya sahibim. Ancak bir türlü hak ettiğim değeri göremedim. Bu konuda gerçekten çok hassasım. Bu yüzden lütfen beni üzmeyecek olan kişiler benimle iletişime geçerlerse çok sevinirim. Ben zaten geçmişte evlilik yapmış bir kadınım. Yani bütün sabrımı, enerjimi bu evlilikte harcadım. Artık ben de mutlu olmak istiyorum.

Sevgili Arayan Dul Erkek Whatsapp Numaraları

Dul Bayan arkadaş arayan olgun, dul erkeklerin cep telefon ve WhatsApp numaraları, sevgili arayan, kız arkadaş arayan evlenmiş boşanmış erkeklerle tanışma siteleri, evlenmek isteyen dul erkekler, türbanlı, tesettürlü dul bayan arayan zengin ve yakışıklı erkekler başta olmak üzere birbirinden farklı kategoriler içerisinde sizlerde dilediğiniz gibi aramalarınızı gerçekleştirebilirsiniz sevgili arkadaşlar. Sitemiz hem arkadaşlık hem de evlilik sitesi olarak hizmet veren bir sitedir. Bunun yanı sıra sitemiz bildiğiniz gibi sadece arkadaş arayan ya da sadece evlenmek isteyen insana hitap etmiyor.

Her ikisine de hitap ediyor. Sonuçta herkesin birbirinden farklı ilişki arayışı, isteği bulunuyor. Sitemizde herhangi bir sınır ya da kısıtlama bulunmuyor. Bazı insanlar kendilerini evliliğe hazır hissederlerken bazıları ise evlilik konusuna gerçekten çok çekingen oluyorlar. Sonuçta kimseye bu konuda müdahale edemeyiz. Bu yüzden biz de sitemizin ana sayfasında evlenmek isteyen insanlar için ayrı sevgili arayan insanlar için de ayrı ilan sayfaları oluşturduk. Böylelikle insanlar. Atışı şekilde diledikleri gibi bayan arkadaş, sevgili, kız arkadaş ya da evlenecek eş bulabilecekler. Burada önemli olan tek. Sizin nasıl bir hayat arkadaşı, nasıl bir sevgili istediğinizdir arkadaşlar.

Olgun Dul Arayan Evlenmiş Boşanmış Erkeklerle Tanışma

Kendinizi evliliğe hazır hissetmiyor olabilirsiniz. Bu durum gerçekten çok normal. Özellikle evlenmiş boşanmış insanlar tekrardan evlilik konusunda inanılmaz derecede tereddüt ediyorlar. Hani derler ya sütten dili yanan yordu üfleyerek yer diye. Buda o misal işte. İnsanlar bir kez pişman oldukları şeyi tekrardan yapmak konusunda inanılmaz önce de haklı olarak korkuyorlar. Bu yüzden sitemizde yalnızca hayat arkadaşı bulmak isteyen çok fazla sayıda evlenmiş boşanmış bayan arkadaşımız ve erkek arkadaşımız ile karşılaşabilirsiniz. Burada önemli olan tek şey gerçekten sizin nasıl bir ilişkiye kendinizi hazır hissettiğinizdir. Eğer evlenmek istiyorsanız ancak kendinizi buna hazır hissetmiyorsanız kesinlikle evlenmeyin arkadaşlar.

Çünkü sonrasında gerçekten çok zorlanırsınız ve pişman olursunuz. Evlilik hafife alınmaması gereken bir olay. Günümüzde insanlar bu olayı çocuk oyuncağına çevirdiler. Herkeze evlenip evlenip boşanıyor. Ancak siz lütfen bu işi biraz ciddiye alın. Sonuçta mutsuz olacağımızı bile bile bir yola çıkmayın arkadaşlar. Bu dünyaya bir daha gelmeyeceğiz. Bu yüzden buradaki zamanımızı iyi bir şekilde değerlendirmeliyiz diye düşünüyorum. Umarım sizlerde benim gibi düşünüyorsunuzdur. Evlenecek insan gerçekten çok kolay şekilde bulunur. Burada önemli olan şey sizi sevecek olan, değer verecek olan insanı bulabilmektir.

Ciddi Sevgili Arayan Emekli Dullar

Evlenip boşanmış olmak gerçekten insana bir çok konuda avantaj sağlıyor arkadaşlar. Öncelikle evlilik tecrübesi edinmiş oluyorsunuz. Buda gerçekten çok büyük bir tecrübe. Bazı tecrübelerin bedeli çok ağır oluyor. Yaşadığınız hiçbir ilişkiden pişman olmamalısınız arkadaşlar. Hepimiz birbirinden farklı hayat tecrübesine sahip olabiliyoruz. Bazılarımız bir çok insanla sevgili olup bu konuda tecrübe sahibi olurken bazılarımız da evlilik konusunda tecrübeye sahip oluyor. Sonuçta herkesin yaşantısı, herkesin hayatı farklılık gösterebiliyor. Burada önemli olan şey geçmişimizden ders çıkartmak.

Yaşadığımız bu dünya zaten tecrübelerden ibarettir. Herhangi bir konu hakkında ne kadar çok tecrübeye sahipsiniz emin olun ki ilişkiler konusunda o kadar başarılı olursunuz. Şöyle düşünün ki daha önce hiç sevgilisi olmamış olan bir insanın karşısındaki kadınları etkilemesi oldukça zorken daha önce evlenmiş boşanmış ya da bir çok farklı kadınla sevgili olmuş olan bir erkeğin kadınları etkilemesi arasında dünyalar kadar fark vardır. Ve biliyorsunuz ki kadınlarda kendilerini etkileyen erkeklerden hoşlanırlar. Bu yüzden onlara karşı etkileyici olursanız kazanırsınız.

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*