Evlenmek İsteyen Emekli Erkekler

Evlenmek İsteyen Emekli Dullar, Maddi Destek Olacak Kadınlar
Evlenmek İsteyen Emekli Dullar, Maddi Destek Olacak Kadınlar

Evlenecek Koca Arıyorum

Merhaba. İsmim Nalan. 36 yaşında dul bayanım. Evlenecek emekli düzgün Bir erkek arıyorum. Ben çalışan bir kadınım. Maddi olarak herhangi bir şeye ihtiyacım yok. Ancak karşındaki insanın emekli olmasını tercih ederim. Çalışmayı evlendikten sonra da devam etmeyi düşünüyorum. Ben kendimden yaşça büyük bir erkek arkadaş istiyorum. Çünkü daha önce zaten yaşıma yakın biriyle evlendim ve sonrasında, boşandıktan sonra da baya bir duruldum.Bu yüzden de yaşı büyük, artık bazı şeyleri bitirmiş, gerçekten hayat arkadaşı arayan eşi vefat etmiş bir erkek arıyorum.

Bu bahsettiğim profille sahip olan insanlar karşılarındaki kadının kıymetini daha iyi bilirler diye düşünüyorum. Bunu tabii ki tecrübelerime dayanarak söylüyorum. Ancak herkes aynı değil sonuçta. Ben yine de şansımı emekli erkeklerden yana kullanmak istiyorum zafer. Umarım beni anlayabilirsiniz. Ben artık kalbimin kırılmasından, erkeklerin beni kandırmasından ve sürekli olarak aldatılmaktan inanılmaz derecede yoruldum. Beni Aldatmayan bir insan evladı kalmadı.

Hiçbir zaman aldatılmayı hak ettiğimi düşünmüyorum.Bu yüzden artık sakin, görmüş geçirmiş bir erkek arkadaş arıyorum. Ben gerçekten kalbi kırılmaması gereken bir insanım.

Her zaman karşındaki İnsanın iyiliğini düşünürüm, her zaman karşımdaki insana göre hareket ederim ve her zaman kendimden önce karşımdaki kişiyi düşünürüm. Ancak bütün bunların karşılığını aldığım tek şey bu oluyor. Buda benim gerçekten çok canımı sıkıyor. Bu yüzden lütfen gerçekten dürüst, beni aldatmayacak erkekler bana yazarlarsa sevinirim.

Çünkü artık kırılacak hiçbir tarafım kalmadı. Geçmişte aldatılmış olanlar benim şu anki duygularımı ve düşüncelerimi çok iyi anlarlar. Ancak bu duyguyu yaşamayan gerçekten bilemiyor. O olayları yaşadığın zaman atlatması inanılmaz derecede zor oluyor. İnsanın özgüveni kırılıyor, dünyası başına yıkılıyor. Bu gerçekten insana çok ağır geliyor. Benim hayat hikayem kısaca böyle.

Eminim buradaki herkesin birbirinden farklı hayat hikayeleri vardır. Benimki de bu şekilde. Gerçekten düzgün ve güzel bir ilişki arıyorum. Umarım aradığım, istediğim olmuştur bu sitede bulabilirim. Bana mesaj göndermek isteyenler rahatlıkla gönderebilirler. Tek ricam kendilerine güzel bir şekilde bana tanıtmaları. Sonuçta karşındaki insanı biraz olsun bilmek istiyorum. Ona göre geri dönüş sağlayabilirim.

Bu arada ben dış görünüşe kesinlikle önem vermiyorum. Çünkü dış görünüşü çok yakışıklı olup karakteri beş para etmez olan insanı da gördüm dış görünüşü ortalama ya da kötü olan bir erkeğin de karısına, eşine ya da sevgilisine mükemmel bir eş, sevgili olduğunu da gördüm. O yüzden benim tek derdim düzgün bir insan bulabilmek. Ayrıca ben insanları gerçekten dış görüşüne göre yargılamayı sevmiyorum. Benim için fiziksel güzellik her zaman gelip geçicidir. Sonuçta yarın bir gün başımıza neler geleceğini bilmiyoruz. Başımıza hiçbir şey gelmese bile yaşlandığımı zaman zaten hepimiz büzüşeceğiz.

Güzellik ve yakışıklılık gerçekten gelip geçici. Benim tek önem gösterdiğim şey tabii ki de kişisel bakım. Bir insan ne olursa olsun kişisel bakımına özen göstermeli diye düşünüyorum. Bunun ne tiple ne de başka bir şeyle alakası yok zaten. Örneğin yaz aylarında deodorant kullanması, parfümsüz dışarıya çıkmaması, güzel giyinmesi gibi şeylere tabii ki önem gösteriyorum. Ama bunlar haricinde herhangi bir dikkat ettiğin bir şey falan yok. Eklemek istediğin bir şey olursa tekrardan sizinle iletişime geçerim. Teşekkür ederim.

50 Yaş Üstü Eş Arayan Beyler

Evlilik isteyen emekli, zengin ve yaşlı erkekler, hayat arkadaşı arayan, eş arayan zengin erkeklerle tanışma siteleri, ücretsiz evlenmek isteyen emekli erkeklerin cep telefon ve WhatsApp numaraları, genç sevgili arayan emekli erkekler, evlenmek isteyen olgun bayanlar başta olmak üzere bir çok farklı kategori içerisinde sizlerde dilediğiniz gibi aramalarınızı gerçekleştirme hakkına sahipsiniz arkadaşlar. Biliyorsunuz ki sitemizde herhangi bir sınır ya da kısıtlama bulunmuyor. Bu nedenle her yaş grubundan, isteyen herkes dilediği gibi sitemiz içerisinde aramalarını gerçekleştirme hakkına sahiptir.

Eğer sizde evlenebileceğiniz bir eş bulmak için kendinizi hazır hissediyorsanız, artık benim de bir hayat arkadaşım, bir eşim olsun diyorsanız yapmanız gereken tek şey sitemizde zaman geçirmek ve kendinize uygun olduğunu düşündüğünüz bayan arkadaşlarımıza mesaj göndermek olacaktır. Biliyorsunuz ki hayat çok hızlı bir şekilde geçip gidiyor. Bu yüzden de elinize bu tarz konularda biraz çabuk tutmalısınız diye düşünüyorum. Çünkü gerçekten zamanı geriye alamıyoruz ve bu durum çok üzücü oluyor. İnsanlar sanki zaman hiç geçmeyecekmiş gibi yaşamayı tercih ediyorlar. Ancak bu çok yanlış. Sizler gönül işleri konusunda acele etmelisiniz.

60 Yaş Üstü Evlenecek Genç Bayan Arayan Erkekler

50 Üstü sevgili arayan erkekler, evlenmek isteyen 55 yaş ve üzeri emekli erkekler, İslami evlilik gerçekleştirmek isteyen yaşlı ve zengin erkekler başta olmak üzere birbirinden farklı kategorileri de kullanabilirsiniz arkadaşlar. Sitemizin ana sayfasında istediğiniz kadar inan görebilirsiniz. Biliyorsunuz ki şu anda içerisinde bulunduğunuz bu site tamamen ücretsiz ve hiçbir şekilde üyelik gerektirmeyen bir arkadaşlık ve evlilik sitesi olarak hizmet veriyor. İstanbul, İzmir, Ankara, Adıyaman, Mersin, Antalya başta olmak üzere bütün şehirlerimizden sitemize evlenmek için giriş yapılıyor.

Nerede yaşıyor olursanız olun emin olun ki rahat, hızlı ve pratik bir şekilde dilediğiniz gibi sitemiz içerisinde aramalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Sitemizin en büyük özelliği tabii ki de bedava olması arkadaşlar. Sitemizde hiçbir şey için kesinlikle para ödemiyorsunuz. Bu yüzden de gönül rahatlığı ile sitemizde zaman geçirebilirsiniz. Kesinlikle dolandırma korkusu olmadan, içiniz rahat bir şekilde bayan arkadaş, kız arkadaş, erkek arkadaş ya da evlenecek eş bulabileceğiniz bir sitede bulunuyorsunuz. Eğer bu siteyi güzel bir şekilde değerlendirirseniz eminim kısa süre içerisinde mutlu ve huzurlu bir yuvaya sahip olursunuz.

55 – 65 Yaş Arası Evlenecek Zengin Koca Arıyorum

Evlilik gerçekten kolay bir konu değil arkadaşlar. Kendinizi gerçekten evliliğe hazır hissetmeniz çok önemli. Sonuçta düşünsenize daha önce hiç tanımadığınız, farklı yetiştiğiniz bir insan ile aynı evin içerisine girip onunla beraber yaşayacaksınız. Bu da hafife alınmaması gereken bir konu. Bu yüzden eğer gerçekten kendinizi kendinizden daha büyük biriyle evlenmeye hazır hissediyorsanız o zaman sitemizin arama yapabilirsiniz. Tabii ki de evlilik yaptınız diye boşanamazsınız gibi bir durum söz konusu değil. Eğer ki anlaşamazsanız boşanmayı tercih edebilirsiniz.

Ancak bizim bu siteyi açmamızdaki amaç insanların kalıcı, ömürlük yuvalarına sahip olmaları. Biz gerçekten herkes düzgün bir yuvaya sahip olsun istiyoruz. Çünkü hayat çok kısa ve hızlı. Bu yüzden de eğer kendiniz için doğru olan insanı bulamazsınız her zaman bir yanımız eksik bir şekilde hayatınıza devam edersiniz. Bizler de bunu bildiğimiz için herkes rahatlıkla arama yapabilirsin diye açtık ve her gün büyüyen bir aileye sahibiz. Her geçen gün büyümemizin de sizlere bir çok avantajı oluyor. Öncelikle insanlar kendi kriterlerine uygun olan kişileri daha kolay bir şekilde bulabiliyorlar. Ne kadar kalabalık olursak herkese göre insanı O kadar kolay bulabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*