Evlenmek İsteyen Erkek Numaraları

Yayınlanma : Güncelleme : 7 Ağustos 2021
0
729

Eş Arayan Dul Erkek Arıyorum

Merhaba. İsmim nezaket. Evlenmiş boşanmış dul bir bayanım. Ayağından da sakat oldu. Hafiften topallayarak yürüyordu. Evli iken bir trafik kazası geçirdim. Bunun sonucunda bacağımda kalıcı bir hasar meydana geldi. Bu sebepten dolayı da terk edildim. Eski eşim yanıma yakışmıyorsun, sen artık sakat bir kadınsın diyerek beni terk etti. Yani sizin anlayacağınız pek hoş bir evlilik tecrübesi gerçekleştirmedim. Bu nedenle de bayağı bir kırgınım dünyaya. Ama yinede ayaklarım üzerinde durmaya devam ediyorum. Herkesi Allaha havale ediyorum. Başka bir çare bulamıyorum çünkü.

İnsanlar birbirlerinin kalbini kırmayı gerçekten çok kolay bir hale getirmişler. Ben bir insanla konuşurken bile kalbi kırılmasın, beni yanlış anlamasın diye binbir çaba harcıyorum. Ancak insanlara baktığım zaman o kadar rahat ve kolay bir şekilde kalp kırıyorlar ki artık aklım almıyor diyebilirim. Ben gerçekten çok sabırlı, çok sakin bir insanım. Kimseyle kavga etmeye, kimseye kendimi kanıtlamaya çalışmam hiçbir zaman. Bu yüzden insanlar her ne kadar bana kaybediyorsun deseler bile ben, beni gerçekten anlayan insanları hayatımda, yanımda tutuyorum. Bu yüzden kimseyle tartışmam, kimseye kendini ya da bir şeyleri kanıtlamaya çalışmam.

♥ Selam İsmim Güliz , 27 Yaşındayım Canım Sıkılıyor Sohbet Etmek İstiyorum Müsaitseniz Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Çünkü gerçekten insanlara hiçbir şey anlatamazsın. Herkes kendi bildiğini yapıyor. Ben artık özgür ve güzel bir şekilde yaşamak istiyorum. Ben kimseye kötülük yapmam. Kimseye kötülük gelsin istemem. Herkes iyi olsun, herkesin keyfi yerinde olsun, herkes içinde elimden geleni yaparım. Ancak insanların bana karşı olan tavırlarına baktığım zaman gerçekten kimsenin umrunda değilmişim gibi hissediyorum. Sanki insanlar hep benim iyi niyetine, arkadaş canlısı hallerini kullanıyorlarmış gibi bir hissiyata kapılıyorum. Bu da beni çok üzüyor. Herkesi kendim gibi görmüyorum artık.

İnsanların gerçekten benim kadar iyi niyetli olmadıklarını zaman içerisinde anladım. Özellikle de boşandıktan sonra, boşanma aşamasında herkesin gerçek yüzünü gördüm. Buda bana bir hayat tecrübesi, bir ders oldu. Tabii ki benim için acı bir tecrübe oldu. Özellikle de bacağımda kalıcı bir hasar oluştuktan sonra benim için gerçekten üzücü oldu. Aslında en çok Morale ihtiyacım olduğu dönemlerde herkes tarafından yalnız bırakıldım. Ama dediğim gibi yine de sorun değil. Artık duygularımı aldırdım diyebilirim. Sadece beni hak eden, beni seven insanlara karşı üzülürüm. Ben de artık kendimi bu konuda oldukça geliştirdiğimi söyleyebilirim.

Tekrardan evlilik gerçekleştirmek istiyorum bu arada. Çünkü ben zaten evlilik insanıyım. Hem kariyer sahibiyim hem de içinde bir ev kadını bulunuyor. Bu yüzden hem evime bakmak hem de kariyerimi yürütmek istiyorum. Bu yüzden de tekrardan evlilik konusunda şansımı deneyeceğim. Pire için yorgan yakılmaz derler ya işte ben de geçmişte yaşadığım kötü evlilik tecrübesi için kesinlikle bütün Yorganı yakmak istemiyorum. Umarım ikinci kere denediğim bu şansla bana yakışan, beni gerçekten düşünen ve seven birini bulabilirim. Benim tek isteğim bu gerçekten. İçinde biraz vicdan biraz Allah korkusu olan birini arıyorum.

Ben 35 yaşında çocuksuz bir kadınım. Karşımdaki insanın çocuğu olabilir, evlenmiş boşanmış olabilir. Benim için önemli olan tek şey sadece insan olması. Yaş olarak da benden çok küçük olmadığı sürece problemim yok. Yaş konusu belli bir süre sonra çözülür diye düşünüyorum. Sonuçta iyi anlaştıktan sonra yaşa takılmak çok saçma geliyor. Dediğim gibi benim için tek önemli şey iyi anlaşmak ve birbirimizin kıymetini bilmek. Umarım böyle bir insanı bulabilirim ve hayata tekrardan bağlanabilirim.

Hayatımda ilk defa ilan gönderiyorum. Bu yüzden başka ne yazmam gerektiğini bilmiyorum. Eğer eksik bıraktığım herhangi bir şey varsa ya da insanların kafasına takılan herhangi bir? Varsa cevaplayabilirim. Bu arada ben boşanalı altı sene oluyor.6 senedir yalnız başıma yaşıyorum. Kısacası böyle bir insanım. Beni kendine uygun gören insanlar da bana güzel bir şekilde kendilerini tanıtırlarsa çok sevinirim. Şimdiden mesaj atacak olan herkese teşekkür ediyorum. Umarım hepimiz aradığımız, istediğimiz gibi bir hayat arkadaşını bulabiliriz.

Türbanlı Eş Arayan Erkek Tel Noları

Türbanlı, tesettürlü sevgili arayan, eş arayan erkeklerin cep telefon ve WhatsApp numaraları, hayat arkadaşı arayan, dost arayan erkeklerin WhatsApp iletişim numaraları, engelli kadın arayan, erkek arayan insanların cep telefon ve WhatsApp numaraları başta olmak üzere birbirinden farklı bir çok konuda sizlerde dilediğiniz gibi aramalarınızı gerçekleştirebiliyorsunuz arkadaşlar. Biliyorsunuz ki sitemiz hem arkadaşlık hem de evlilik sitesi olarak hizmet veren bir sitedir. Bu nedenle sizlerde gerek evlenmek için gerekse sevgili bulmak için çok rahat bir şekilde bu siteden yararlanabilir, faydalanabilirsiniz.

Eminim ki hepiniz geçmişte iyi ya da kötü bir çok farklı ilişki tecrübesine sahipsiniz. Sonuçta biz insanlar olarak çift yaratılmış ve duygusal varlıklarız. Bu nedenle de sürekli olarak duygusal paylaşımda olabileceğimiz, bize değer verecek sevgili, hayat arkadaşı arayış içerisinde oluyoruz. Ve doğru insanı bulana kadar da bu arayışımızı her zaman sürdürüyoruz. Burada önemli olan tek şey sizin için doğru olan insanı bulabilmenizdır arkadaşlar. Ve eminim ki internet platformu sayesinde fazla insanla konuşup tanışma şansınız var ki elbette size doğru olanı bulacaksınız.

Dul Bayan Arayan Yakışıklı Erkek Whatsapp Numaraları

Sitemizde Çok çeşitli insanlarla tanışabilirsiniz arkadaşlar. Şu anda içerisinde bulunduğunuz bu arkadaşlık ve evlilik sitesine Türkiye’nin her bölgesinden giriş yapılıyor. Bu sayede insanlar istedikleri şehirden, istedikleri kriterlere ve özelliklere sahip olan bayanlarla çok hızlı ve pratik bir şekilde konuşup tanışma şansına sahip oluyoruz. Bu yüzden zaten oldukça fazla tercih edilen, insanların severek giriş yaptı ve kendilerine uygun sevgili aradığı bir site haline geldik. Her geçen gün büyüyen bir aileye, büyüyen bir kitleye sahibiz. Çünkü gerçekten bu arkadaşlık ve evlilik sitesi olmanın hakkını veriyor arkadaşlar.

Bu yüzden emin olun ki yalnızlığımızı giderebileceğiniz on numara bir arkadaşlık ve evlilik sitesinde bulunuyorsunuz. Sizlerde mutluluğa gerçekten çok yakınsınız. Yapmanız gereken tek şey gerçekten kendinize uygun bayan arkadaşlarımıza mesaj göndermek olacaktır. Bu şekilde size geri dönüş yapacak olan bayanlarla arkadaş olabilir, birbirinizi anlayabileceğiniz, birbirinizi tamamlayabilecekğimiz kişilerle güzel ilişkilere başlayabilirsiniz. Hayat gerçekten çok kısa ve hızlı şekilde geçip gidiyor. Bu yüzden elinizi çabuk tutmalısınız. Sitemiz içerisinde ne kadar zaman geçirirseniz sizin için o kadar iyi olur.

Eş Arayan Zengin ve Yaşlı Erkekler İletişim Numaraları

Sitemiz İçerisinde her yaş grubundan bayan ve erkek bulabiliyorsunuz arkadaşlar. Emekli bayanlardan, emekli erkeklerden tutunda sizi tamamlayacak her yaş grubundan kadın ve erkekle hızlı bir şekilde tanışabilirsiniz. Biliyorsunuz ki bu site herkesin girişini açık tamamen ücretsiz olarak hizmet veren bir arkadaşlık ve evlilik sitesidir. Bu siteye giriş yaparken tek kriterimiz gerçekten yalnızlık çeken, hayat arkadaşı bulmak isteyen bütün insanların bir araya gelmesidir. Bu yüzden eğer yalnızlığınıza bir son vermek istiyorsanız sizin de bu sitede yeriniz var demektir arkadaşlar.

Burada önemli olan tek şey özellikle evlilik düşünüyorsanız gerçekten sizi tamamlayacak doğru insanı bulmanız gerekiyor. Çünkü doğru insanı bulmadığınız ve doğru bir evlilik gerçekleştirmediğiniz Zaman evlilik gerçekleştirmiş olmanın hiçbir anlamı kalmıyor arkadaşlar. Eminim ki hiçbiriniz mutsuz, huzursuz olmak için evlenmiyorsunuz. Eğer yanlış biriyle evlilik gerçekleştirirseniz gerek özel hayatınızda gerekse iş hayatınızda sürekli olarak problemler yaşarsınız.

Çünkü huzursuz bir insan her zaman sıkıntı yaşar arkadaşlar. Bundan dolayı da sıkıntı yaşamamak için, gerçekten mutlu olabilmek için karşınızdaki insanı tanımanız gerekiyor. Karşınızdaki insanı tanımak için de yapmanız gereken tek şey gerçekten beraber zaman geçirmeniz, birbirinizle bol bol konuşmanız ve sohbet etmeniz olacaktır. Ancak bu şekilde karşılıklı olarak iki insan birbirini tanıyabiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here