AnasayfaEvlenmek İsteyen BayanlarEvlenmek İsteyen Erkekler Telefon Numaraları
spot_imgspot_imgspot_img

Size Yakın Olanlar

Site Yöneticisi

Elif AY

Ceo ve Kurucu

Merhabalar Sitem ile İlgili Öneri , Görüş ve Eleştirileriniz için Benimle İletişime geçebilirsiniz.!

Evlenmek İsteyen Erkekler Telefon Numaraları

Türbanlı Bekar Bayanım Evlenecek Koca Arıyorum

Merhaba. İsmim İlayda. Ben gerçekten evlenebileceğim bir hayat arkadaşı bulmak istiyorum artık. Daha önce hiç evlenmedim ve türbanlı bir kadınım. 28 yaşındayım. Konuşmak gerekirse şimdiye kadar kendimi evlilik gibi bir konuya hiçbir zaman hazır hissetmedim. Ancak son zamanlarda artık ben de evlenmeliyim diye düşünmeye başladım. Bu yüzden buraya ilan gönderiyorum. Sonuçta bir insan kendini evlilik gibi bir şeye hazır hissetmiyorsan evlenmemeli diye düşünüyorum. Bu sebepten dolayı ben de bu yaşıma kadar bekledim. Çünkü eğer kendimi evliliğe hazır hissetmezsem o evliliği düzgün ve güzel bir şekilde yürütmem neredeyse mümkün değil.

Bu yüzden ben de kendimi gerçekten evliliğe hazır hisseden bir erkek arıyorum. Evlilik konusunda da hiçbir şekilde acele etmiyorum. Bunu özellikle belirtmek istiyorum. Çünkü etrafında da görmüş olduğum kadarıyla bazı insanlar evlilik konusunda gerçekten çok aceleci davranıyorlar. Bunun sonucunda da tabii ki üzülen kendileri oluyor.

Ben karşımdaki insanı uzunca bir süre tanımak, onunla zaman geçirmek istiyorum. Sonuçta mutsuz olacaksam ya da evlendikten sonra pişman olacaksam gerçekten hiç evlenmemiş olmayı tercih ederim. Bu yüzden de birbirimize bol bol zaman vermek istiyorum.

Kamp yapmayı seven alkol ve sigara kullanmayan bir kadınım. Ancak çok özgür düşüncelere sahibim. Bu yüzden insanların sigara kullanıyor olmaları ya da alkol kullanıyor olmaları kesinlikle benim için bir problem teşkil etmiyor. Gerçekten hayatı ve yaşamayı seven birini arıyorum.

Her görüşe saygılı, ne istediğini bilen biri olursa gerçekten çok sevinirim. Benim daha önceden birkaç kez arkadaşlığım oldu. Ancak bu ilişkiler tabii ki bir türlü evlilikle sonuçlanmadı. İnsanlar evlilik yaklaştıkça kendilerini kaybediyorlar gerçekten.

İnsanlar evlilik konusundan ciddi anlamda korkuyorlar. İnsanların bu korkusunu gerçekten anlayamıyorum. Eğer doğru insanı bulursak korkulacak hiçbir şey olduğunu zannetmiyorum. Eğer evlilik konusunda acele etmezsek, karşılıklı olarak birbirimize zaman verirsek hatalı bir evlilik olma olasılığı yok denecek kadar az olur diye düşünüyorum.

Tabii ki bu benim şahsi fikrim. Eminim farklı düşünenler de vardır. Ancak özellikle tekrardan şunu belirtmek istiyorum ki benim niyetim evlilik yönünde. Bu yüzden 35-45 yaş aralığında bir erkek arkadaş istiyorum. Çünkü gerçekten erkekler yaşları ne kadar büyük olursa o kadar çok olgunlaşıyorlar. Ben bunu fark ettim. Bu yüzden de ben de kendimden yaşça büyük bir erkekle sevgili olmak istiyorum. Onlar daha aklıbaşında, daha dürüst oluyorlar. Umarım kendimi yanlış anlatmamışımdır. Gerçekten olgunluğa sahip, beni kaldırabilecek ve benimle mutlu ve güzel bir yuva kurabilecek bir hayat arkadaşı arıyorum. Şimdiden yazan, yazacak olan herkese çok teşekkür ederim.

Bu arada bana mesaj göndermek isteyen kişiler kendilerinden biraz ayrıntılı şekilde bahsederlerse gerçekten çok sevinirim. Çünkü bana mesaj gönderen, yazan insanları tanımak istiyorum açıkçası. Bu yüzden lütfen bana saçma sapan mesajlar göndermeyin. Bu tarz gelen mesajları kesinlikle ciddiye almayacağım baştan söylemek istiyorum.

Lütfen beni yanlış anlamayın. Sadece karşımdaki insanları tanımak istiyorum. Bunun haricinde herhangi bir derdim, problemim ya da söylemek istediğin bir şey yok. Eğer benim hakkımda daha fazla bilgi öğrenmek isteyen varsa bana yazabilir. Her türlü kendimi açıklarım. Şimdiden tekrardan teşekkür ediyorum.

Eş Arayan Yakışıklı Erkekler

Eş arayan, Evlenmek isteyen yakışıklı erkek telefon numaraları, zengin ve emekli evlenmek isteyen erkekler, erkeklerle tanışma siteleri, türbanlı, tesettürlü bayan arkadaş arayan, kız arkadaş arayan erkeklerle tanışma başta olmak üzere bir çok farklı kategori içerisinde sizlerde dilediğiniz gibi aramalarınızı gerçekleştirebiliyorsunuz arkadaşlar. Biliyorsunuz ki sitemiz hem evlilik hem de arkadaşlık sitesi olarak açılmış bir sitedir. Bu nedenle sitemizde yalnızca evlenmek isteyen insanları bulamazsınız. Bazı kategorilerimizde evlilik ilanları bazılarında ise sevgili arkadaş, dost arayan insanların ilanlarını görebilirsiniz. Sonuçta herkesin birbirinden farklı ilişki arayışı vardır.

Evlilik hiç kolay bir şey değil. Bu yüzden de bazı insanlar evlilik konusunda tereddüt edebiliyorlar. Böyle olunca da evlenmek yerine yalnızca kendine uygun bir hayat arkadaşı, bir sevgili bulmak istiyorlar. Biz de bu tarz insanlar için de birbirinden farklı kategoriler oluşturduk. Böylece isteyen herkes sitemizde hızlı bir şekilde aradığını bulabilecek arkadaşlar. Bizim tek amacımız insanların pratik bir şekilde kendilerine uygun hayat arkadaşını bulabilmeleridir. Zaten sitemizin açılma amacında başka hiçbir şey yoktur. Bu yüzden de amacına uygun ve kaliteli bir site olabilmek için yedi gün 24 saat aralıksız çalışan bir ekibimiz bulunuyor.

İslami Evlilik İsteyen Erkeklerle Tanışma ve Sohbet

Sitemiz tamamen ücretsiz ve hiçbir şekilde üyelik gerektirmeyen bir arkadaşlık ve evlilik sitesi olarak insanlara hizmet veriyor arkadaşlar. Eğer sizde kendinizi hazır hissediyorsanız ve kendinize uygun bir hayat arkadaşı, bir sevgili bulmak istiyorsanız kesinlikle bulunmanız gereken yer burasıdır. Hayat çok hızlı bir şekilde akıp geçiyor.

Bu yüzden özellikle sevgili bulma, bayan arkadaş bulma gibi konularda elinizi ne kadar çok çabuk tutarsanız mutlu ve huzurlu bir yuvaya kavuşma olasılığınız da o kadar çok artırırsınız arkadaşlar. Bu siteye giriş yapan herkes kendine uygun bir hayat arkadaşı, bir sevgili bulmak için bu sitede bulunuyor. Bu yüzden istediğiniz insana rahat, hızlı ve cesur bir şekilde yazabilir, mesaj atabilirsiniz.

Sitemiz açıldığından bu yana tamamen bedava olarak hizmet veriyor arkadaşlar. Baz arkadaşlarımız sitemizin ücretsiz olduğuna pek fazla İnanamıyorlar. Piyasada şu anda çok fazla sayıda ücret talep eden arkadaşlık ve evlilik siteleri bulunuyor.

Bizleri lütfen bu sitelerle karıştırmayın arkadaşlar. Emin olun ki bizler gerçekten Türkiye’nin en kalabalık ve en geniş arkadaşlık ve evlilik sitesi olma yolunda ilerliyoruz. Ücretsiz olmamız da insanlara tabii ki daha çok güven veriyor. Böylelikle insanlar istediği süre, istediği kadar zamanını sitemizde geçirebiliyor.

Ciddi Evlenecek Dul Erkek Arıyorum

Ülkemizde boşanma sayılarında inanılmaz derecede bir artış söz konusu dur arkadaşlar. Çünkü insanlar artık mutsuz oldukları insanlara kesinlikle tahammül etmemeyi tercih ediyorlar. Eskiden bir kadın boşandığı zaman onu her zaman kötü gözle bakılırmış.

Bu yüzden de insanlar boşanma konusunda çok büyük tereddüt içerisinde kalırlarmış. Ancak günümüzde modernleşme sayesinde insanlar çok rahat bir şekilde karşılarındaki erkeği boşayabilen bir hale geldi. Bunun asıl sebebi aslında insanların düşüncelerinin mutluluktan daha önemli olmadığının farkına varılması ile oldu arkadaşlar.

İnsanlar baktılar ki elalem ne der kafasıyla yaşadığımız zaman gerçekten çok mutsuz bireyler haline geliyoruz. Sonuçta bu hayatı biz yaşıyoruz, hayat bizim hayatımız. Bu yüzden de evli kalmak ya da boşanmak gibi konulara da kendimiz karar vermeliyiz diye düşünmeye başladı insanlar.

İşte bu sebepten dolayı da sitemizde çok fazla sayıda evlenmiş boşanmış kadına rastlayabilirsiniz arkadaşlar. Tabii ki evlenmiş boşanmış kadınların yanı sıra dul kadın arayan dul erkeklerde bulunuyor. Bu yüzden sitemizde dilediğiniz kadar bayanla ve erkekle tanışabilirsiniz.

Tanışma Sitesi Kaydet

Yorum Yazmak İster Misiniz ?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bugün Gönderilenler