AnasayfaEvlenmek İsteyen BayanlarEvlenmek İsteyen Yabancı Bayanlar
spot_imgspot_imgspot_img

Size Yakın Olanlar

Site Yöneticisi

Elif AY

Ceo ve Kurucu

Merhabalar Sitem ile İlgili Öneri , Görüş ve Eleştirileriniz için Benimle İletişime geçebilirsiniz.!

Evlenmek İsteyen Yabancı Bayanlar

Yarı Rus Bayanım Evlenecek Türk Arıyorum

Merhaba. İsmim Anisa. 28 yaşında daha önce hiç evlenmemiş bir bayanım. Annem rus babam ise Türk. Ben 15 yaşına kadar Rusya’da yaşadım. Çünkü annemle babam ben daha üç yaşındayken boşanmışlar. Annem de beni alarak bu rusyaya gitmiş. Tabii ki sonrasında Ben Türkiye’de yaşamak istedim. Bu yüzden de annemle Türkiye’ye geldik. 14 yaşındaydım. Bu yaşıma kadar da Türkiye’de kaldım. Tabii ki sürekli olarak Rusya’ya gidip geliyorum. Ancak ben nedense Türkiye’de yaşamayı tercih ediyorum. Türkiye gerçekten çok seviyorum. Türk insanlarını da çok seviyorum.

15 yaşından sonra türkçe’yi öğrendim. Tabii ki konuşma konusunda sıkıntı yaşıyorum hala. Hiçbir zaman düzgün bir Türkçe konuşamayacağım. Ancak yazma konusunda başarılıyım. Ben artık evlenmek istiyorum. Annem şu anda Rusya’da yaşıyor ve ben Türkiye’de tek başıma yaşıyorum. Aynı zamanda bir tercüman firmasında çevirmenlik yapıyorum. Bunun haricinde ekstra çevirmenlikle alakalı işlerde alıyorum. Aynı zamanda annem de tabii ki hala bana destek oluyor. Bu yüzden benim kimseden maddi bir beklentim yok. Ben gerçekten artık beni anlayan, bana sahip çıkacak, beni kıskanacak bir erkek arkadaş, evlenecek eş arıyorum.

30-35 yaş arası uygundur. Gerçekten olgun biriyle evlenmek istiyorum. Çünkü Türk erkekleri çok çocuksu davranıyorlar. Ben bu tarz erkeklerden hoşlanmıyorum açık konuşmak gerekirse. Bu yüzden aklıbaşında, olgun bir erkek arkadaş arıyorum. Yaş olarak kesinlikle kendimden yaş olarak daha küçük biriyle olamam. Çünkü ben her zaman yaşına göre olgun olmuş bir insanım. Bu yüzden de kendimden her zaman büyük olan erkeklerle, kadınlarla anlaşmışımdır. Bu yüzden yaş konusuna biraz önem gösteriyorum diyebilirim. Lütfen beni yanlış anlamayın.

İnsanlara baktığım zaman gerçekten kadınlar Türk erkeklerinin değerini bilmiyorlar. Sürekli olarak boşanmalar gerçekleşiyor. Ben kesinlikle boşanacağım bir beraberliğim olsun istemiyorum. Bu yüzden seçimimi çok dikkatli şekilde yapmak istiyorum. Birbirimize zaman tanımalı, birbirimizi iyice anlamalıyız diye düşünüyorum. Eminim benim gibi düşünenler de vardır.

Gerçekten kendini evliliğe hazır hisseden ve olgun erkeklerle tanışmak istiyorum. Kendimle alakalı başka ne yazmam gerektiğini tam olarak bilmiyorum açıkçası. Eğer yazmam gereken başka şeyler varsa lütfen bana söyleyin. Ben de gerekli eklemeleri yapar ve tekrar ilan gönderebilirim. Bana mesaj gönderen insanların kendilerine iyi bir şekilde tanıtmalarını istiyorum yalnızca. Çünkü sadece merhaba yazdıkları zaman cevap veremiyorum. Sonuçta karşımdaki insanların nasıl kafa yapısına sahip olduğunu, ne aradıklarını bilmem gerekiyor.

Bu arada ben gerçekten maço insanlardan hoşlanırım. Yani bir sorun olduğu zaman kendini güzel bir şekilde ifade eden, kendini düzgün bir şekilde anlatabilen birisiyle sevgili olmayı tercih ederim. Kısacası benim böyle bir yapım bulunuyor. Bir kadın olarak karşındaki erkeğin benden daha güçlü olduğunu bilmek, bana sahip çıktığını hissetmek gerçekten daha güzel bir duygu. Zaten biz rus kadınlarının Türk erkeklerinden hoşlanmaların en büyük sebeplerinden birisi budur. Türk erkekleri maço, kadınına sahip çıkar. Zaten ben de bu yüzden bir rus erkekle değilde Türk erkekle evlenmek istiyorum. Ama tabii ki maço olmanın ayarını da kaçırmamak gerekiyor. Çünkü bazı insanlar bu konuyu çok abartabiliyorlar.

Her şeyin ince bir çizgisi vardır. Bana bu ince çizgiyi görebilen insanlar lazım. Umarım tam olarak ne demek istediğimi anlatabilmişimdir. Bana yazmak isteyen insanlar da kesinlikle çekinmesinler. İyi ya da kötü herkese geri dönüş yapmaya çalışacağım. Kimseyi cevapsız bırakmak istemiyorum. Sonuçta hepimizin hayalleri var. Hepimiz bir şeyler için çabalıyoruz. Bu yüzden emin olabilirsiniz ki elimden geldiği kadar herkese cevap vereceğim. Umarım gerçekten aradığım, istediğim hayat arkadaşını burada bulabilirim.

Yabancı Kızların Evlilik İlanları

Ücretsiz yabancı bayanlarla tanışma, evlenmek isteyen rus bayanlar, Türk koca arayan alman, İngiliz, Ukraynalı, Makedon kadınlar, yabancı kızların cep telefon ve WhatsApp numaraları, yabancı kadınlarla ücretsiz sohbet siteleri gibi bir çok farklı kategori içerisinde dilediğiniz gibi aramalarınızı gerçekleştirebilirsiniz sevgili arkadaşlar. Sitemiz sadece Türkiye’ye değil bütün dünyaya hizmet veren bir arkadaşlık ve evlilik sitesidir. Bu yüzden içiniz rahat, gönlünüz rahat bir şekilde dilediğiniz gibi sitemizin içerisinde arama yapabiliyorsunuz. Eminim ki sizlerde aradığınız, hayal ettiğiniz kadına Bu site sayesinde kavuşacaksınız.

Bu siteyi ilk başta yalnızca Türklere hitap etmesi için açmıştık. Sonrasında yurtdışından bile sitemize o kadar çok giriş oldu ki gerçekten biz bile inanamadık. Bunun sonucunda da sitemizi uluslararası bir evlilik ve arkadaşlık sitesine çevirmeye karar verdik. Şu anda aklınıza gelebilecek bütün ülkelerden sitemize girişler oluyor. Bu yüzden istediğiniz ülkeden bayan arkadaş, kız arkadaş ya da evlenecek eş bulabiliyorsunuz. Hayat gerçekten çok kısa arkadaşlar. Bu yüzden sizde doğru insanı bulmak için acele etmelisiniz. Hayat çok hızlı bir şekilde geçip gidiyor. Eminim ki hiçbiriniz ömrümüzün geri kalan kısmını yalnız geçirmek istemezsiniz.

Türk Koca Arayan Yabancı Uyruklu Kadınlar

Türk eş bulmak, Türk koca bulmak bir çok yabancı kadının hayalidir arkadaşlar. Çünkü gerçekten Türk erkekleri evlilik konusunda, kadınına sahip çıkma konusuna oldukça başarılılar. Buda neredeyse bütün dünya ülkeleri tarafından biliniyor. Bu yüzden de yabancı kadınlar çoğunlukla evlenmek için Türk erkeklerini tercih ediyorlar. Bu yüzden de bizler gibi olan Türk arkadaşlık ve evlilik sitelerine giriş yapıyorlar. Bu yüzden sizde rahat bir şekilde bu sitede yabancı uyruklu, evlenmek isteyen bayan bulabiliyorsunuz. Sitemiz her yaş grubundan, her türlü yaşam standartına hitap eden bir sitedir.

Tamamen özgür bir siteyiz. Sonuçta herkesin birbirinden farklı hayalleri ve düşünceleri vardır. Bizim sitemizde dilediğiniz gibi arama gerçekleştirebiliyorsunuz. Bizim herkesin yaşam tarzına, kriterlerine saygımız vardır arkadaşlar. Bu yüzden zaten sitemizde bir çok farklı kategori bulabilirsiniz ve görebilirsiniz. Bütün kategorilerde dilediğiniz gibi ilan gönderebilir, ilan göndermiş olan bayan arkadaşlarımıza mesaj atabilirsiniz. Biliyorsunuz ki sitemiz tamamen ücretsiz ve Üyeliksiz bir sitedir. Bu yüzden de insanlar tarafından oldukça sevilen ve tercih edilen bir site haline geldik desek yalan olmaz arkadaşlar. Çünkü insanlar artık arkadaşlık ve evlilik sitelerine para vermekten, daha doğrusu para kaptırmaktan inanılmaz derecede bıkmış durumdalar.

Türk Eş Arayan Yurt Dışından Bayanlar

Yabancı biriyle evlenmek eğer empati sahibi iseniz gerçekten çok eğlenceli olur arkadaşlar. Çünkü iki farklı kültürün birleşimi olmuş olur. Ancak bu tarz evliliklerde şöyle bir sıkıntı var ki karşılıklı olarak oldukça fazla empati yapmanız gerekiyor. Sonuçta birbirinden farklı kültürler içerisinde büyümüş oluyorsunuz. Bu yüzden birbirimizi her konuda anlamanız, aynı şeyleri düşünmeniz, aynı tarz yaşamanız mümkün değildir. Eğer anlayışlı bir insan değilsiniz, kendinizden farklı olanlara tahammülünüz yoksa gerçekten yabancı biriyle evlenmeyin arkadaşlar. Sonuçta hiçbiriniz eminimki mutsuz bir evlilik gerçekleştirmek istemezsiniz. Mutsuz olduktan sonra evlenmenin zaten bir anlamı kalmıyor.

Bu yüzden kendiniz iyi bir şekilde analiz etmeli ve gerçekten nasıl biri ile iyi anlaşacağınıza dair kararınızı kesin ve net olarak vermeniz sizin açınızdan ve karşınızdaki kişi açısından çok büyük önem taşıyor arkadaşlar. Buradaki herkesin zamanı kıymetli. Sonuçta üç günlük dünya diye boşuna dememişler. Bugün varız yarın yokuz. Bu yüzden kimseye zaman kaybı olmayın, kimseyi üzmeyin. Her zaman hem kendinize hem de karşınızdaki ne mutlu etmek için çabalayın. Eğer böyle bir insan olursanız zaten emin olun ki sizi mutlu edecek olan insanlar karşınıza çıkacaktır. Umarım kısa süre içerisinde sizlerde aradığınız, hayal ettiğiniz ilişkiye bu sitede kavuşabilirsiniz.

Tanışma Sitesi Kaydet

Yorum Yazmak İster Misiniz ?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bugün Gönderilenler