Evlenmek İsteyen Yaşlı Dul Kadınlar

Yayınlanma : Güncelleme : 20 Haziran 2022
1
639

Evlenmek için birbirinden güzel ve olgun kadınlarla tanışmak gerçekten herkesin hayalidir arkadaşlar. Evlilik ciddi anlamda düşünülmesi gereken ve emin olunması gereken bir konudur. Bu nedenle bu konuda acele etmeyin.

Ciddi ve İslami evlilik düşünen evlenmiş boşanmış bayanlarla tanışma sayfaları, olgun ve koca arayan yaşlı bayanlar, ciddi erkek arkadaş arayan ve evlenmek isteyen türbanlı, tesettürlü yaşlı bayanlarla tanışma sayfaları, 45-50 yaş arası koca arayan bayanlar, 50-55 yaş arası evlenmek isteyen olgun kadınlar, 55-60,60-65 yaş arası ciddi evlilik düşünen bayan arkadaş arıyorum

Tamamen Bedava bir şekilde kendinize uygun sevgili bulabileceğiniz, evlilik gerçekleştirebileceğinize birbirinden güzel ve olgun kadınlarla bu site içerisinde tanışabilir ve arkadaş olabilirsiniz. İnanın arkadaşlar bu platformda bir çok insanın yeni arkadaş bulmasına, sevgili ve eş bulmasına aracılık etmiş bir arkadaşlık ve evlilik sitesidir. İnsanlar çok rahat bir şekilde gerek dost, gerek kanka gerekse evlenecek eş ihtiyaçlarını burada rahatlıkla karşılıyorlar.

♥ Selam İsmim Güliz , 27 Yaşındayım Canım Sıkılıyor Sohbet Etmek İstiyorum Müsaitseniz Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Biliyorsunuz ki biz insanlar olarak duygusal canlılarız. Bu nedenle hem dosta, hem sevgiliye hem arkadaşa ihtiyaç duyuyoruz. Bizim sitemizde bu nedenle hem arkadaşlık sitesi olarak hem de evlilik sitesi olarak hizmet veriyor. Böylelikle duygusal olarak kendinizi hangi konuda, kim konusunda eksik hissediyorsanız çok rahat bir şekilde, pratik bir şekilde bu siteden bütün ihtiyaçlarınızı karşılama şansına sahipsiniz. Biliyorum ki hepiniz bir an önce kendinize uygun sevgili bulmak, arkadaş bulmak istiyorsunuz. Bunun için yapmanız gereken tek şey Sitemize ilan gönderen, mesaj gönderen bayan arkadaşlarımıza yazmak olacaktır.

Merhaba ben 50 yaşında dul bir kadınım, 45-55 yaş arası eş arıyorum

Herkese merhabalar. Ben 50 yaşındayım ismim tülay. Daha önce iki kere evlendim boşandım. Birinde aldatıldım için boşanmak zorunda kaldım diğerinde ise eşim vefat etti. Ancak bu hayat gerçekten yalnız çekilmiyor. Bu nedenle ben tekrardan evlenebileceğim bir hayat arkadaşı bulmak istiyorum. Bazı insanlar için üçüncü kez evlilik gerçekleştirmek çok olabilir. Ama ben öyle düşünmüyorum. Sonuçta doğru insanı bulamadım, sonrasında eşim vefat etti. Bu yüzden ben de üçüncü kere şansımı denemeyi hak ediyorum diye düşünüyorum.

İki tane kızım var. Bir tanesi evli, bir tanesi de yurtdışında çalışıyor. Bu yüzden ikisiyle de pek fazla görüşme şansım olduğunu söyleyemem. Evli olan zaten kendi hayat mücadelesi içerisinde yaşayıp gidiyoruz. Diğer kızın ise Almanya’da doktorluk yapıyor. Onun da sürekli olarak beni görmeye gelmesine pek fazla fırsat yok yani. Bu yüzden de ben kendimi ister istemez yalnız hissediyorum. Bu nedenle zaten hayat arkadaşı bulmak istiyorum. Gerçekten bana kendimi iyi hissettirecek, ciddi anlamda güzel hayat yaşayabileceğim, güzel hayatı paylaşabileceğim biriyle tanışmak istiyorum. Karşımdaki insanın da çocuğu olabilir, evlenmiş boşanmış ya da bekar olabilir.

Benim hiçbir kriterim yok. Benim tek önemsediğim şey gerçekten bana değer versin, bana kendimi iyi hissettirsin ve şu yalnız dünyada bana kendimi tamamlanmış hissettirsin. Eğer bu şekilde olursa zaten bu dünya çekilebilir bir yer haline geliyor. Bu yüzden ben de sadece doğru insanı bulmaya odaklanmış durumdayım. Sadık olacak, gözü dışarda olmayacak, tek eşli bir şekilde yaşamayı kabul edecek, bir aile nasıl kurulur, bir yuva nasıl kurulur, bir kadına nasıl sahip çıkılır gibi olayları bilen, aklı başında bir insan bulmak istiyorum.

Yaş olarak tabii ki benden çok küçük olmaması tercihimdir. Çünkü arada çok fazla yaş farkı olduğu zaman olgunluk konusunda sıkıntılı oluyor. Özellikle erkekler zaten daha geç olgunlaşıyorlar. Bu sebepten dolayı da biz kadınlar genel olarak her zaman kendimizden yaş olarak daha büyük ya da yaşımıza yakın kişilerle sevgili olmayı tercih ediyoruz. Bu nedenle karşımdaki kişinin olgun olması benim için gerçekten çok büyük önem taşıyor. Bana mesaj göndermek isteyenler bu şekilde, bütün bunları göz önünde bulundurarak bana mesaj gönderirlerse gerçekten çok sevinirim. Umarım herkes gönlüne göre bir insan bulabilirsin ve kimse daha fazla yalnız kalmak zorunda kalmaz. Şimdiden herkese çok teşekkür ederim saygılarımla.

Koca Arayan eş arayan 50 yaş üstü olgun dul bayan arıyorum

Aşkın ve evliliğin kesinlikle yaşı yoktur arkadaşlar. Bu nedenle yaşınz kaç olursa olsun emin olun ki sizin için doğru olan insan da bu dünyada bir yerlerde dış. Ancak burada önemli olan tek şey tabii ki doğru insanı bulabilmektir. Zaten insanların sıkıntı yaşadığı tek nokta da bu oluyor. Ancak şöyle bir gerçek var ki tabii ki de eskiden yeni insanlarla tanışmak, yeni ilişkiler kurmak gerçekten çok zormuş. Ancak günümüzde artık teknoloji daha doğrusu internet ve sosyal medya gibi şeyler sayesinde çok rahat bir şekilde yeni insanlarla tanışabiliyoruz ve o insanlarla sevgili olabiliyoruz. Böylelikle doğru kişiyi bulma şansımız da eski insanlara nazaran oldukça fazla artmış durumda.

Sizde bu avantajdan tamamen ücretsiz olarak, bedava bir şekilde yararlanabilirsiniz. Görmüş olduğunuz gibi bu siteyi Türkiye’nin her bölgesinden, her şehrinden, neredeyse her mahallesinden insanlar kullanıyorlar. Buraya giren herkesin tek amacı ya bir dost, kanka bulmak ya da evlenebileceği, ciddi düşünebilecek bir sevgili, bir eş bulmaktır. Yani sizin anlayacağınız arayışınz ne yönde olursa olsun bu sitede sizlerle aynı amaç taşıyan, sizlerle aynı tarz ilişki arayan bir çok insanla tanışabilir, arkadaş olabilirsiniz.

Ciddi ve evlenecek erkek arayan yaşlı evlenmiş boşanmış bayanlar

Maalesef ki hepimiz erken yaşlarda, genç yaşlarda iken doğru kişiyi bulacak kadar şanslı değiliz arkadaşlar. Bazılarımız tabii ki bu kadar şanslı oluyoruz. Ancak bazı insanlar ise doğru kişiye, mutlu olacağı hayat arkadaşını 50 yaşından sonra buluyor. Bazı insanlar belli bir yaştan sonra hayat arkadaşı arayışını, yeni insanlarla tanışma isteğini bırakıyor. Sizler kesinlikle böyle yapmayın arkadaşlar. Çünkü bakarsınız gerçekten sizi sevecek ve sizi mutlu edecek olan insan buralarda bir yerlerdedir.

Zaten tamamen ücretsiz ve hiçbir şekilde üyelik gerektirmeyen, istemeyen bir site olduğumuz için gözünüze kestirdiğiniz, hoşunuza giden herkese dilediğiniz gibi mesaj gönderebilir ve onları tanıma fırsatına sahip olabilirsiniz. Emin olun ki sizler gibi kendilerini çok yalnız hisseden ve hızlı bir şekilde sevgili bulmak, hayat kurmak isteyen çok insan var. Ancak eğer ki evlilik gibi ciddi bir konu düşünüyorsanız, başka bir insanla aynı hayatı, aynı evi paylaşacaksanız karşınızdaki kişinin sizi sevdiğinden, size gerçekten değer verdiğinden emin olmalısınız. Sonuçta eminim ki hiç kimse kendisini mutsuz edecek bir ilişkiye ya da bir evliliğe başlamak istemez. Bu yüzden sabırlı olun ve doğru seçimler yapın.

İlgili Aramalar :

bayan 40 yaşında evlenmek isteyen,

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here