Evlilik Sitesi Türk

Yayınlanma : Güncelleme : 7 Ağustos 2021
0
830

Dulum Koca Arıyorum

Merhaba. Olgun dul bir bayanım. Beni tamamlayacak bir hayat arkadaşı arıyorum. Geçmişteki evliliğin inanılmaz derecede kötü geçti diyebilirim. Çünkü gerçekten çok üzüldüm ve yıprandığım. Boşanma sürecimde bir o kadar kabus gibiydi. Benim ailem biraz eski kafalıdır. Bu yüzden boşanmam konusunda ciddi anlamda sıkıntı çıkarttılar bana. Sonuçta ben mutsuz olduğum ve ayrılmak istediğim biriyle alakalı bir karar verdiysen ona kimse karşı çıkamaz. Bu benim hayatım. O insanla aynı evde yaşayan, aynı yatağa giren benim. Bu yüzden de ailemle boşandıktan sonra görüşmüyoruz.

Defalarca aldatılmış bir kadınım. Babamın evine sığındığım zamanda beni kendi elleriyle eski eşime götürüyordu. Eski eşim de sahip çıkılmadığını öğrendiği zaman iyice kötü davranmaya başladı bana. Bu yüzden çok zorluklar çektim. Annemin de bu konuda hiçbir etkisi olamadı. Onu da suçlamam. Çünkü benim babam biraz otoriter biri. Evdeki herkesi Susturmuş durumda. Bu yüzden de ben kendi ayakları üzerinde durmak zorunda kaldım. Gerçekten çok zor günler geçirdim. Ne akraba, ne kardeş aile desteği olmadan, kendi başıma mücadele verdim. Boşanmam tam üç sene sürdü.

♥ Selam İsmim Güliz , 27 Yaşındayım Canım Sıkılıyor Sohbet Etmek İstiyorum Müsaitseniz Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Bu üç sene boyunca hem işlerime konsantre olup hem de eski eşimi boşama çabası içerisindeydim. Ancak kötü günler geride kaldı. Ben geleceği her zaman umutla bakmayı tercih eden bir insanım. Bu yüzden de tamamen toparlandım diyebilirim. Şu anda tekrardan bir evlilik gerçekleştirmek istiyorum. Ancak bu sefer karşındaki insana zaman tanıyacağım. Geçmişteki evliliğin biraz hızlı olmuştu. Hani derler ya aşık olunca İnsan her şeyi göze alıyor. Ben de aşk zannettiğim için her şeyi göze almıştım. Ancak öyle yapmanın yanlış olduğunu sonradan acı bir tecrübeyle öğrendim.

İnsanlar ilk başta gerçekten çok iyi davranıyorlar. Sonrasında herkesin gerçek yüzü ortaya çıkıyor. Ben de bunu fark ettim. Bundan dolayı da artık kimseye çabuk bir şekilde güvenmeyeceğim. Ben herkesi kendim gibi görüyordum. Sonuçta ben iyi niyetli, temiz kalpli bir insanım. İnsanların bu kadar kötü olabileceklerini gerçekten aklım almadı diyebilirim. Ama ne olursa olsun herkes yaşadıklarından ders çıkartmalı diye düşünüyorum. Ben de o dersi çıkarttım. Şu anda yeni taliplerimi açığım. Ailesine beni ezdirmeyecek, bir kadına nasıl davranması gerektiğini bilen bir erkek arkadaş arıyorum.

Dediğim gibi kesinlikle hemen evlenmeyi düşünmüyorum. Öncelikle birbirimize zaman tanımak, birbirimizi iyi bir şekilde tanımamızı istiyorum. Sonuçta evlilik gerçekten çok kolay bir şey. Biliyorsun birinci atıyorsun ve artık evlisin. Asıl önemli olan şey evleneceğiniz insanı tanımak da bitiyor. Eğer kendine güvenen, bir kadına değer vermesini bilen biri varsa bana yazabilirler. Benim hayat hikayem kısaca bu şekilde. Sizlerinde hayat hikayelerini dinlemek isterim. Çünkü birine mesaj göndermeden önce ya da cevap vermeden önce karşımdaki insanda biraz olsun tanımayı tercih ediyorum. Umarım ne demek istediğimi anlatabilmişimdir.

Umarım gerçekten aradığım ve istediğim gibi birini bu sitede bulabilirim. Çünkü gerçekten artık yalnız kalmak istemiyorum. Ben zaten evlilik insanıyım diyebilirim. O yüzden zaten çok uzun yıllar boyunca bekar bir kadın olarak kalmak istemiyorum. Ben evlilik hayatını seviyorum. Bir erkeğe ait olmayan, kanatları altında olmayı gerçekten seviyorum. Bazı kadınlara bu durum ters gelebilir. Ancak ben böyle bir yapıya sahibim. Bu yüzden de güzel ve düzgün bir evlilik yapmak istiyorum gerçekten. Umarım benim gibi düşünen ve beni gerçekten iyi anlayan birini bu sitede bulabilirim.

Türkiye Ciddi Evlendirme Siteleri

Türk İslami evlilik siteleri, evlenmek isteyen, sevgili olmak isteyen, evlenecek koca arayan olgun bayanlarla sohbet siteleri, koca arayan türbanlı ve tesettürlü bayanlar, eş arayan zengin ve yaşlı kadınlar başta olmak üzere birbirinden farklı kategoriler içerisinde sizlerde aramalarınızı gerçekleştirebilirsiniz arkadaşlar. Gerçekten eğer kendini arkadaş bulmaya, bir sevgili bulmaya hazır hissediyorsanız yapmanız gereken tek şey sitemizin içerisinde zaman geçirmek ve kendinize uygun gördüğünüz bayan arkadaşlarımıza mesaj göndermek olacaktır. Gerçekten hayat çok hızlı geçip gidiyor.

Bu yüzden özellikle gönül işleri ve evlilik konularında hayata daha fazla geç kalmayın arkadaşlar. Çünkü gerçekten kendinize uygun bir hayat arkadaşı bulduğunu zaman dünyanın çok daha güzel bir yer olduğunu göreceksiniz. Burada önemli olan tek şey tabii ki de doğru insanı bulabilmek. Doğru insanı bulmakta hiç kolay değil. Bu yüzden bu insana çok hızlı bir şekilde bulacağınızı kesinlikle düşünmeyin. En hızlı geçmişte birbirinden farklı ilişki deneyimleri hatta evlilikleri olmuştur. Görüyorsunuz ki insanlarla anlaşabilmek, insanlarla evlilik hayatı yürütebilmek gerçekten kolay bir olay değil arkadaşlar. Bu yüzden bu konularda sabırlı olmalısınız.

En Güvenilir 2021 Türk Evlilik İlanları

Gerçekten tamamen ücretsiz ve Üyeliksiz bir site olarak hizmet veriyoruz arkadaşlar. Sizde eğer kendinizi evliliğe hazır hissediyorsanız kesinlikle doğru adrestesiniz. Sitemizin içerisinde aynı sizler gibi kendini evliliğe hazır hisseden, evlenmek isteyen çok fazla sayıda bayan arkadaşımızı ve erkek arkadaşımızı bulabilirsiniz. Burada yapmanız gereken tek şey Sitemize ilan gönderen bayan arkadaşlarımıza mesaj göndermek olacaktır. Evliliğe hazır hissetme konusu gerçekten çok önemli bir olay arkadaşlar. Çünkü evlilik gerçekten hafife alınmaması gereken bir konudur.

Bu yüzden gerçekten kendinizi hazır hissettikten sonra sitemizin içerisinde arama gerçekleştirmeniz gerekiyor arkadaşlar. Bu sitede daha önce evlenmiş boşanmış, yanlış evlilikler yapmış birbirinden güzel ve olgun kadınları bulabilirsiniz. Ve bu kadınlar gerçekten kalp kırıklığı yaşamış, sıkıntılı zamanlar geçirmiş kadınlardır arkadaşlar. Bu yüzden de bu kadın arkadaşlarımız evlilik konusunda biraz tereddüt edebiliyorlar. Bu yüzden kendinizi evliliğe hazır hissetmiyorsanız kimsenin duygusuyla oynamayın. Sonuçta biz insanlar özellikle kadınlar gerçekten duygusal canlılardır. Kalpleri çok kolay bir şekilde kırılabilen, geç toparlanan canlılarız. Bu yüzden davranışlarımıza dikkat etmelisiniz.

Evlenmek İsteyen Türkler

Evlilik konusu hepimiz için gerçekten çok önemli bir konu. Eminim ki bu sitede gerçekten kendinize uygun ve evlenebileceğiniz bir hayat arkadaşı bulabilirsiniz sevgili dostlar. Ayrıca bu siteye her gün yüzlerce yeni kadın ve erkek arkadaşlarımız giriş yaparak evlenebilecekleri kişileri arıyorlar. Bu yüzden sizde çok hızlı ve pratik bir şekilde kendinize uygun olan insanlarla tanışa biliyorsunuz. Sitemiz her geçen gün büyüyen bir aileye sahip. Çünkü gerçekten kaliteli hizmet veren bir siteyiz. Bu devirde böyle bir arkadaşlık ve evlilik sitesi bulmak hiç kolay değil. Bundan dolayı her gün yeni insanlar sitemize referans oluyorlar.

Eminim ki sizlerde kısa zaman içerisinde aradığınız, hayal ettiğiniz gibi bir hayat arkadaşına kavuşacaksınız. İnternet gerçekten bu konuda hepimizin imdadına yetişti diyebiliriz arkadaşlar. Eskiden biliyorsunuz ki insanların sevgili bulma olasılıkları, hayat arkadaşı bulma olasılıkları oldukça azmış. Ancak günümüzde az olmasını geçtim bir de üstüne seçme şansınız bulunuyor. Hal böyle olunca da yalnız kalan insanların sayısı oldukça azaldı. Sitemiz sayesinde kendine uygun arkadaş bulmuş olan bir çok insandan birisi de sizler olabilirsiniz arkadaşlar. Eğer gerçekten düzgün bir eş adayıysanız zaten kadın arkadaşlarımız bunu anlayacak ve hemen kısa süre içerisinde sizlere yazacaklardır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here