Fethiye Bayan Arkadaş Arıyorum

#image_title
Serhat

Kaliteli Dürüst Bir Arkadaşlık İsterim

Ben kaliteli vakit geçirmeyi ve pozitif insanları çok seven bir insanım Bu yüzden bana göre hayat güzel. Karşımdaki insanın da hayatı güzel yaşamayı bilmesi benim için çok önemlidir. Unutmayın ki siz sizi anlayana mucizesiniz. Sevmek ve sevilmek ne güzel şeyler değil mi? Ancak böyle şeyleri anlatmak ya da konuşmak değil bizzat yaşamak gerekiyor…

Aslen adanalıyım ancak şu anda Muğla Fethiye’de yaşıyorum 18 yaşındayım bekarım esmerim ve koç burcuyum Muğla Fethiye’de serbest meslek erbabıyım. Kendi çapında yaşayan çalışıp çabalayan ve zamanını geçiren bir insanım. Muğla fethiye’den bayanların bana mesaj göndermelerini rica ediyorum WhatsApp telegram Facebook Twitter Instagram ve buna benzer uygulamalardan da isterseniz görüşebilir ve tanışabiliriz.

Yönetici Açıklaması : Fethiye’de erkek arkadaş arayan olgun ve dul bayanların arkadaşlık ilanları, Fethiye’de sevgili arıyorum erkek arkadaş arıyorum, Fethiye’de sevgili arıyorum kız arkadaş arıyorum ilanları ve Fethiye’de evlenmek isteyen olgun ve dul kadınların WhatsApp evlilik grupları ve cep telefon numaraları ve daha fazlası için sitemizi ücretsiz olarak kullanabilir dilerseniz sizler de kendinize özel olarak bedava profil oluşturabilirsiniz.

Sevgili Bulmak İstiyorum
Adana
Fethiye
Bekar
Türk
1.50 ve 1.60 Arası
Mavi Gözlü
18 Yaşında
Zayıf Bir Vücut Yapısına Sahibim
Evet
Evet
Aylık 8500 TL
Serbest Meslek
İlkOkul Mezunu
Esmer
Koç Burcu
Hayır Çocuğum Yok
Evet
Kedim Var
Evet
Evet Telegramım Var
Facebook Kullanıyor
Evet Arabası Var
Evet Ev Sahibi
Olgun Bayanlar, Dul Bayanlar, Sevgili Arayan Bayanlar ve Kızlar,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*