Gaziantep Bayan Arkadaş Arıyorum

#image_title
ArTiSs_SeRKaN

Gezmek tozmak eğlenmek ve hayatın tadını çıkarmak benim için vazgeçilmezlerim arasında yer alıyor. Duygusal bir yapıya sahibim annemle ve babamla yaşıyorum ve müzik dinlemeyi de çok severim 4 tane de kardeşim var. Gaziantep’te annen babam ve kardeşlerimle yaşamamı sürdürüyorum. İsmim Serkan gaziantep’ten ya da yakınlarında bulunan Kahramanmaraş Şanlıurfa’da olabilir kendime bir kız arkadaş arıyorum daha doğrusu sevgili arıyorum.

30 yaşındayım ve bekarım alkol ve sigara kullanıyorum devlet memuruyum esmerim ve koç burcuyum. İsteyenler WhatsApp’tan ya da telegram’dan yazabilirler hatta eğer güveniyorsanız cep telefon numaranızı yazın direkt arayabiliriz yani o konuda da sıkıntı yok.

Yönetici Açıklaması : Gaziantep Oğuzeli Nizip ve çevresinden erkek arkadaş arayan olgun ve dul kadınlarla arkadaşlık evlilik ilanları WhatsApp grupları cep telefon numaraları, Gaziantep Nizip Oğuzeli Şahinbey şehit Kamil Gazikent yukarıbayır Karşıyaka ve çevresinden kız arkadaş arama ve bulma sevgili bulma evlilik ilanları siteleri ve çok daha fazlası için ücretsiz olarak profil oluşturmayı unutmayın.

Sevgili Bulmak İstiyorum
Adana
Şahinbey
Bekar
Türk
1.50 ve 1.60 Arası
Mavi Gözlü
30 Yaşında
Zayıf Bir Vücut Yapısına Sahibim
Evet
Evet
Aylık 8500 TL
Devlet Memuru
İlkOkul Mezunu
Esmer
Koç Burcu
Hayır Çocuğum Yok
Evet
Evcil Hayvan Beslemiyor
Evet
Evet Telegramım Var
Facebook Kullanıyor
Hayır Arabası Yok
Hayır Ev Sahibi Değil
Gezmeyi Seviyor -
Olgun Bayanlar,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*