Gaziosmanpaşa Bayan Arkadaş Arıyorum

#image_title
Umut

Anlatamam ki görmesi lazım

Birçok erkekte olduğu gibi ben de arabalara bayılırım bu yüzden arabalarla çok ilgileniyorum karakterimde oldum olası arabalara karşı bir düşkünlük var arabalarla çok haşır neşirim ve hız yapmayı severim. Bunun haricinde yerine göre kabuk değiştiren birisiyim gülmeye ve ciddiliğe ciddilik yalan yok hiç sevmem. Hayatı dolu dolu yaşamayı ve hızlı yaşamayı severim aslen kırklarelliliyim ama şu anda İstanbul gaziosmanpaşa’da yaşıyorum ve sevgili arıyorum.

Biraz önce de söylemiş olduğum gibi İstanbul gaziosmanpaşa’da yaşıyorum ismim Umut ve bekarım. 36 yaşındayım sigara ve alkol kullanıyorum lise mezunuyum ve kumralım terazi burcuyum. İstanbul Gaziosmanpaşa ve çevresinden olgun ve dul bayanlar yazabilirler. Facebook Instagram falan da kullanıyorum telegram ya da WhatsApp’tan da yazabilirsiniz isterseniz konuşabilir sohbet edebilir ve birbirimizi daha iyi tanıma şansına sahip olabiliriz.

Yönetici Açıklaması : İstanbul Gaziosmanpaşa ve çevresinden erkek arkadaş arayan olgun ve dul bayanlar, evlenmek isteyen türbanlı ve tesettürlü kapalı kadınlar WhatsApp evlilik ilanları ve evlilik grupları ve cep telefon numaraları, stanbul gaziosmanpaşa’da sevgili arıyorum, Erkek arkadaş kız arkadaş arıyorum ,İstanbul Gaziosmanpaşa Sevgili bulma sitesi ve evlilik ilanları sitesi gibi konularda internet sitemiz sizlere ücretsiz olarak hizmet sağlamaya devam etmektedir.

Sevgili Bulmak İstiyorum
Adana
Gaziosmanpaşa
Bekar
Türk
1.70 ve 1.80 Arası
Ela Gözlü
36 Yaşında
Biraz Göbekliyim
Evet
Evet
Aylık 15 Bin Tl ve Üzeri
Serbest Meslek
Lise Mezunu
Kumral
Terazi Burcu
Hayır Çocuğum Yok
Evet
Evcil Hayvan Beslemiyor
Evet
Evet Telegramım Var
Facebook Kullanıyor
Evet Arabası Var
Evet Ev Sahibi
Olgun Bayanlar, Dul Bayanlar,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*