Giresun Görele Bayan Arkadaş Arıyorum

#image_title
Mehmet

Şöyle söylemeliyim ki beni önce tanımanız gerek. Ağırbaşlı bir yapıya sahibim ortamına göre davranmasını bilirim. Sevgili arıyorum.Tanıyınca anlatmak daha iyi olur tanışmadan kimseyi anlayamaz vede çözemezsiniz herkesle anlaşabilen ve kişilerin hareketlerine göre davranan nerde ne konuştuğunu bilen birisiyim saygılar..

Giresun Görele’de yaşıyorum ismim Mehmet dul bir erkeğim 38 yaşındayım. Giresun’da ya da çevresinde kız arkadaş arıyorum. Esmer aslan burcuyum hayvanları sevdiğim için evde kuş besliyorum. Facebook Instagram gibi ya da WhatsApp gibi yerlerden de isterseniz yazabilirsiniz.

Yönetici Açıklaması : Giresun Görele ve çevresinden erkek arkadaş arayan bayanlar ve genç güzel kızlar, evlenmek isteyen türbanlı ve tesettürlü kapalı bayanlar evlilik ilanları WhatsApp grupları , Giresun’da sevgili arıyorum Koca arıyorum hayat arkadaşı arıyorum diyen bayanlar ve güzel kızlar cep telefon numaraları ve daha fazlası için sitemizin Giresun bay ve Bayan arkadaşlık ve evlilik ilanları bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Sevgili Bulmak İstiyorum
Giresun
Görele
Boşanmış ( Dul ) Erkek
Türk
1.70 ve 1.80 Arası
Siyah Gözlü
38 Yaşında
Atletik Bir Vücudum Var
Evet
Hayır
Aylık 10 Bin Tl ve Üzeri
Serbest Meslek
Ortaokul Mezunu
Esmer
Aslan Burcu
Hayır Çocuğum Yok
Evet
Kuş Besliyorum
Evet
Hayır Telegram Uygulaması Kullanmıyorum
Facebook Kullanıyor
Evet Arabası Var
Hayır Ev Sahibi Değil
Sevgili Arayan Bayanlar ve Kızlar,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*