Güzel Türk Kız Numaraları

Yayınlanma : Güncelleme : 26 Temmuz 2021
0
7317

Düzgün Sadık Güvenilir Dost Arıyorum

Merhaba. 28 yaşında bakımlı, güzel bir kadınım. Beni tamamlayacak bir erkek arıyorum. Gerçekten hayat arkadaşım olacak, beni üzmeyecek, bana sadık kalacak bir sevgili bulmak istiyorum. Hayatın nasıl geçtiğini gerçekten anlamadım. Çok hızlı bir şekilde zaman geçiyor. Ne ara üniversiteden mezun oldum, ne ara çalışmaya başladım, ne ara bu yaşa geldim hiç anlamadım. Bu süre zarfında tabii ki de birbirinden farklı erkek arkadaşlarım, sevgililerim oldu. Ancak hiçbirinde aradığım tutkuyu, aradığım hayat arkadaşlığını bulamadım.

Bu yüzden de kendimi her zaman, oldum olası yalnız hissettim. Artık nerede, kimi arayacağımı şaşırdım. Ben gerçekten pozitif, SORUNLAR karşısında her zaman olumlu düşünen bir kadınım. Kimseyi darlamam, kimsenin kötü olmasını istemem. Hayatıma aldığım kadın ya da erkek arkadaş ya da dost, sevgili ya da eş hiç fark etmez herkese maddi, manevi destek olurum. Ancak nedense bana hiçbir şekilde destek olan birini görmedim, duymadım. Her zaman insanlar bencil bir şekilde hareket ettiler bana karşı. Hep iyi niyetimden dolayı kaybettim. Bu durumda beni gerçekten inanılmaz derecede üzüyor.

♥ Selam İsmim Güliz , 27 Yaşındayım Canım Sıkılıyor Sohbet Etmek İstiyorum Müsaitseniz Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Etrafımda evlenen çok insanı gördüm. Ancak hiçbiri evlendikten sonra bile mutlu olamadı. Bu durum aslında çok kötü. İnsanlar hayal kurarak evleniyolar. Bunun sonucunda hiçbir şekilde mutlu olamıyorlar. Ben böyle bir evlilik açık konuşmak gerekirse istemem. Sonuçta mutlu olmayacaksam, beni tamamlayan bir hayat arkadaşına sahip olmayacaksam neden evleniyorum ki. Zaten evlilik bana gerçekten çok saçma geliyor. Günümüzde artık eski kafalı insanlar neredeyse yok denecek kadar azdır. Bu yüzden kimse, kimseyle evlenmek zorunda değil.

Zaten insan evlenince gerçekten herkesin karakteri, huyu, suyu her şeyi değişiyor. Bunada defalarca şahit oldum. İnsanı gerçekten evlilikten soğutuyorlar. Benim derdim koca bulmak, evlenecek eş bulmak değil. Bunlar çok kolay. Benim asıl aradığım, asıl bulmak istediğim hayat arkadaşı, dostum olacak insan. Derdimi paylaşabileceğim, sırlarımı paylaşabileceğim, üzüldüğümde beraber üzülebileceğim, ağladığımda omuzuna başını yaslayıp ağlayabileceğim, tam olarak güvendiğim bir insan bulmak istiyorum. Yani sizin anlayacağınız evlilik gibi bir şartı kesinlikle bulunmuyor. Sadece beni anlayan biri olsun, beni gerçekten seven biri olsun ve değer versin yeter.

Hayatımın geri kalan kısmını bana uyumlu, eğlenebileceğim gülebileceğim, beni mutlu edecek biriyle geçirmek istiyorum. Daha fazla kalmak istemiyorum kesinlikle. Bu yüzden de son çare bu sitede doğru insanı aramak istedim. Burada da bulamazsam zaten artık aramayı bırakacağım. Eminimki bir yerlerde benim gibi olan insanlarda vardır. Ben bu insanları bulmak istiyorum. Sinemaya gitmeyi, evde film izlemeyi, kampa gitmeyi, şarap eşliğinde yapılan sohbetleri gerçekten çok severim. Bu yüzden erkek arkadaşımın alkol ve sigara kullanıyor olması tercihimdir. Sonuçta hepimizin farklı yaşam tarzı olabilir. Benim de böyle bir yaşam tarzım var.

Bazılarına ters gelebilir ancak herkes, herkese saygı duymalı diye düşünüyorum. Hepimizin birbirinden farklı hayat mücadelesi olduğunu da biliyorum. Herkesin yaşantısı birbirinden farklıdır. Ben herkesin yaşantısına saygı duyarım. Ben sadece kendi kafama, kendi kriterlerime uygun birini bulmak istiyorum. Bu konuda beni anlayışla karşılayacağınızı düşünüyorum. Daha önce bir çok farklı arkadaşlık sitesinde de ilan verdim. Ancak diğer siteler, bu site kadar aktif, çok kullanışlı olan siteler değildi. Sanırım bu yüzden şansım pek de iyi gitmedi. Umarım burada aradığın kişiyi bulabilirim.

Olgun Dul Bayan Cep Telefon Numaraları

Olgun türbanlı ve tesettürlü kızların cep telefon numaraları, erkek arkadaş arayan, dost arayan, sevgili bulmak isteyen zengin ve yaşlı bayanların WhatsApp numaraları, erkek arayan dul bayanların iletişim numaraları başta olmak üzere bir çok farklı kategori içerisinde sizlerde dilediğiniz gibi aramalarınızı gerçekleştirebilirsiniz arkadaşlar. Burada yapmanız gereken tek şey tabii ki de sizi gerçekten sevecek, değer verecek olan insanı bulmaktır. Çünkü karşınızdaki insanın size değer verdiğini hissetmek gerçekten insanı tamamlanmış hissettiriyor.

Eğer karşınızdaki insan size değer vermiyorsa, siz gerçekten sevmiyorsa o zaman onunla sevgili olmanızın, hayat kurmanızın hiçbir anlamı kalmayacaktır. Hayat mücadeleden ibarettir. Herkes birbirinden farklı mücadele içerisindedir. Bunun sonucunda da tabii ki insanlar hızlı bir şekilde, pratik bir şekilde hayat arkadaşını bulmak istiyorlar. Hayat arkadaşını bulabilmek için de en uygun yer tabii ki de internet üzerindeki arkadaşlık ve evlilik siteleridir. Çünkü bu sitelere Türkiye’nin her bölgesinden insanlar giriş yapıyorlar. Sizde bu insanlardan birisiniz.

Türbanlı Tesettürlü Bayan Numaraları

Evlenmek İsteyen türbanlı bayanlar, dost arayan tesettürlü kadınlar, dininika isteyen, koca arayan, eş arayan kapalı kızlar cep telefon ve WhatsApp iletişim numaraları gibi kategoriler içerisinde aramalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Adıyaman, Gaziantep, Antalya, Bursa, Bolu başta olmak üzere diğer bütün illerimizden de kendinize uygun türbanlı, tesettürlü bayan arkadaş bulabilirsiniz arkadaşlar. Sitemizde ana sayfasında görebileceğiniz gibi türbanlı bayan arkadaşlarımız için ayrı kategoriler oluşturduk. Sizlerde eğer türbanlı bayanlarla daha iyi anlaşacağınızı düşünüyorsanız bu bayan arkadaşlarımızla iletişime geçmek için sitemizin ana sayfasında ki kategorilere bakabilirsiniz.

Zengin ve Yaşlı Kadınların İletişim Cep Tel Noları

Zengin ve yaşlı bayanlarla tanışmak gibi bir hayaliniz varsa da işiniz çok kolay arkadaşlar. Sitemizin bu kısmında 18 yaşından tutunda 65 yaşına kadar tüm bayan ve erkek ilanlarını görebilirsiniz. Sitemiz herkese hitap eden bir sitedir. Çünkü sitemizde herhangi bir kriter, herhangi bir kısıtlama kesinlikle bulunmuyor sevgili arkadaşlar. Bu yüzden isteyen, hayat arkadaşı arayan, reşit olmuş olan herkes sitemizde rahatlıkla aramaları gerçekleştirebilir. Biliyorsunuz ki sitemiz tamamen ücretsiz ve üyelik gerektirmeyen bir arkadaşlık ve evlilik sitesidir. Sitemiz sadece evlenmek isteyen ya da sadece sevgili bulmak isteyenlere hitap etmiyor.

Sitemizde bazı insanlar evlenecek eş ararken bazıları ise yalnızca dost olabilecekleri, sırdaş olabilecekleri, arkadaş olabilecekleri insanlarla tanışmak istiyorlar. Herkesin aradığı ilişki tarzı birbirinden farklılık gösterebilir sonuçta. Burada önemli olan tek şey siz nasıl bir ilişki istediğinizdir arkadaşlar. Eğer kendinizi evliliğe hazır hissediyorsanız o zaman sitemizin evlilik ilanları kategorilerine girebilirsiniz. Eğer kendinizi evliliğe hazır hissetmiyorsanız yalnızca hayat arkadaşı, sevgili bulmak istiyorsanız o zaman yapmanız gereken tek şey sitemizde arkadaş arayan, dost arayan, sevgili arayan insanlarla mesajlaşmak olacaktır.

İlgili Aramalar :

TÜRK KIZLARIN TELEFON NUMARASI,

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here