Hakkari Dul Bayan Arkadaş Arıyorum

#image_title
Serhat

Merhabalar öncelikle evlilik amaçlı burada olduğumu belirtmek istiyorum ismim Serhat hakkariliyim ve 25 yaşındayım şu anda bekarım konservatuar öğrencisiyim ciddi bir evlilik istiyorum dul bayanlar yazarlarsa çok sevinirim Dul bayanlara karşı ayrı bir ilgim bulunuyor. Hakkari Yüksekova ve çevresinden bayanlar yazarlarsa sevinirim. Kürt bir beyefendiyim.💐

25 yaşında kahverengi gözlü serbest meslekle uğraşan üniversite mezunu ve kumral bir erkeğim hayvanları sevdiğim için köpek bakıyorum telegram Instagram WhatsApp kullanıyorum dileyenler bana WhatsApp’tan ya da telegram’dan ya da ınstagram’dan da yazabilir. Gezmeyi müzik dinlemeyi film izlemeyi dizi seyretmeyi doğa yürüyüşlerini denize girmeyi falan çok severim. Evlenmek isteyen dul bayanlar Hakkari ve çevresinden erkek arkadaş arayan evlilik düşünen kadınlar yazarlarsa son derece mutlu olurum.

Güzel Bir Söz ⏩ ‘’Aşkın olduğu her yеrdе hayat da vardır.” diyor Mahatma Gandhi. Senden öncesinde ben yaşamıyormuşum meğerse. Ne aldığım nefesin değeri varmış ne de yemeğimin tadı tuzu. Seninle beraber yeniden doğdum, meğer hayat denilen şey çenendeki o mahcup gamzeymiş.

Yönetici Açıklaması : Hakkari Yüksekova ve çevresinden evlilik düşünen dul bayanların WhatsApp evlilik ilanları ve WhatsApp evlilik grupları ve cep telefon numaraları, evlenmek isteyen Hakkarili Kürt türbanlı tesettürlü kapalı bayanlarla iletişim mesajlaşma ve sohbet etme imkanı, Hakkari erkek arkadaş arayan sevgili arayan evlenmek istiyorum hayat arkadaşı arıyorum eş arıyorum diyen bayanlar ve erkekler evlilik arkadaşlık ve sevgili bulma ilanları internet sitemizde sizler için yayınlanmaya devam ediyor.

Evlenmek İstiyorum
Adana
Yüksekova
Bekar
Kürt
1.70 ve 1.80 Arası
Kahverengi Gözlü
25 Yaşında
Atletik Bir Vücudum Var
Evet
Hayır
Aylık 20 Bin Tl ve Üzeri
Serbest Meslek
Üniversite Mezunu
Kumral
Koç Burcu
Hayır Çocuğum Yok
Evet
Köpeğim Var
Evet
Evet Telegramım Var
İnstagram Kullanıyor
Evet Arabası Var
Evet Ev Sahibi
Gezmeyi Seviyor - Müzik Dinlemeyi Seviyor - Film İzlemeyi Seviyor -
Dul Bayanlar, Evlenmek İsteyen Bayanlar,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*