Hakkari Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar

Hakkari Bedava Dul Sayfaları, Hakkari İslami Evlilik İsteyen Çarşaflı Dullar
Hakkari Bedava Dul Sayfaları, Hakkari İslami Evlilik İsteyen Çarşaflı Dullar

Ülkemizin doğusundan batısına kadar neresinde yaşıyor olursanız olun sevgili bulabileceğiniz bu yalnızların sitesinde sizlerde hoşgeldiniz arkadaşlar. Sizde hayatınızın geri kalan kısmında güzel bir ilişki, doğru ve mutlu bir arkadaş sahibi olabilirsiniz.

Hakkari evlenmek isteyen dul bayan arıyorum, hakkari’de yaşayan arkadaş arayan türbanlı, tesettürlü, kapalı, çarşaflı ve şalvarlı bayan arıyorum, Hakkari emekli ve olgun Facebook ve Twitter adresleri, Hakkari internete cep telefon ve WhatsApp numarası bırakan bayanlar…

Günümüzde sevgili bulmak gerçekten çok kolay arkadaşlar. Önemli olan şey arkadaşlıkları yürütebilmeyi başarmaktır. Arkadaşlıkları yürütmek konusunda herkes ciddi problemler yaşıyor. Buda aslında internetin, teknolojinin bizlere getirmiş olduğu dezavantajlardan birisidir. Çünkü insanlar çok rahat bir şekilde yeni kişiler bulabiliyor ve onlarla sevgili olabiliyor. Bunun rahatlığından dolayı da hiçbirimiz elimizdeki insanların kıymetini bilmiyoruz. İşte bu yüzden sevgili bulmak kolay ancak bu arkadaşlık yürütmek zordur.

Biz insanlar olarak biliyorsunuz ki biraz gözü doymayan ve aç varlıklarız. Sürekli olarak daha yenisine, daha iyisine ulaşmaya çalışıyoruz. Ancak hayatınızda bir insan varsa bunu kesinlikle yapmayın arkadaşlar. Çünkü doğru insanı bulmak zaten kolay değil. Doğru insanı bulduğunu zaman da elinizin tersiyle İttiğini zaman sonunda gerçekten bir gün ciddi anlamda çok pişman olursunuz. İşte bu sebeple daha sağlam adımlarla, daha çok bir şekilde ilerlemek hem gelecek hayatınız için hem de şu anki hayatınızda daha iyi olacaktır.

Hakkari’de kalbi temiz, sadık sevgili arıyorum

Herkese selamlar. Ben 24 yaşında daha önce hiç evlenmemiş bekar bir bayanım. Kendime uygun sevgili bulmak için buraya ilan gönderiyorum. 25-35 yaş arası, gerçekten bir kadına nasıl davranması gerektiğini bilen olgun bir erkek arkadaş arıyorum. Aslında yaşıtım olan insanlarla pek iyi anlaşamam. Bu yüzden benden yaş olarak biraz büyük olursa daha iyi olur. Çünkü benim görüşme göre erkekler kadınlara nazaran biraz daha geç olgunlaşıyorlar. Bu nedenle 30-35 yaş arası daha uygun olur diye düşünüyorum ama tabii ki bilemem.

Sonuçta akıl yaşta değil başta dır diye boşuna dememişler. Bu yüzden ben de karşındaki insanları tanımayı tercih ediyorum. Bazen bir bakıyorsunuz yaşı küçük olmasına rağmen insanlar çok olgun olabiliyorlar. Örneğin ben de hayatım boyunca her zaman yaşıtlarına göre daha olgun bir insan olmuşumdur. umarım gerçekten güzel ve temiz kalbi birini bulurum. Bu arada ben dürüst ve sadakate çok önem gösteriyorum. Çünkü zamanda o kadar çok aldatıldım ki artık bu konuda ciddi anlamda yara almak istemiyorum.

Hiç anlamıyorum yani. Galiba anında beni aldatın falan yazıyor. Çünkü bunun başka bir anlamı olamaz. herkes neden aldatmaya meyilli hiç anlamıyorum. Ben karşımdaki insana her zaman değer veren, pozitif, enerjik, empati yapmasını bilen, karşısındaki insanı anlamasını bilen bir insanım. Her zaman hayatım karşımdaki insana, değer verdiğim, değer gösterdiğim insana göre odaklarım. Ama nedense insanlar benim bütün iyi niyetimi, güvenimi suistimal etmeyi tercih ediyorlar. Ben insanları ne kadar çok güvendiysem o kadar çok darbe yedim.

Bu yüzden lütfen sadık olmasını bilmeyen, gözü başkalarında olan, gözü sürekli dışarıda olan erkekler bana yazmazlarsa çok sevinirim. Bunu gerçekten yürekten bir şekilde rica ediyorum. Ciddi düşünen, uzun süreli, ömürlük ve kalıcı bir arkadaşlık isteyen, gerçekten arkadaşlık insanı olan erkekler bana mesaj göndersinler. Zaten olgun istememin sebebi de bu. Biraz olsun en azından ağırlıkları oluyor. Bu yüzden bilinçli, görmüş geçirmiş kişileri tercih ediyorum artık. Şimdiden yazacak olan herkese teşekkür ederim.

Hakkâri‘de arkadaş arayan şalvarlı, kapalı, çarşaflı bayanlarla mesajlaşma ve sohbet siteleri

Hakkari’de bir çok Kürt bayan arkadaş bulabilirsiniz. Gerçekten sizi sevecek, sizinle evlenerek bir ömür geçirecek olan kadınlara bir adım uzaktasınız arkadaşlar. Her gün sitemize sadece doğudan değil mi aynı zamanda batı bölgelerinden de bir çok insan giriş yapıyor. Bütün bu insanlar arasında elbet ki içlerinden birisi size uygun olacaktır. Ancak bunun için öncelikle kendinizi bayan arkadaşlarımıza çok iyi bir şekilde tanıtmanız gerekiyor. Onlara mesaj gönderirken güzel bir şekilde kendinizden bahsedin.

Kendiniz hakkında karşınızdaki kadınlara ne kadar çok bilgi verirseniz onları etkileme olasılığınız o kadar çok artırırsınız. Sonuçta kadınlar kendilerini sadece merhaba selam gibi kısa mesajlar yazan insanlara geri dönüş yapmıyorlar arkadaşlar. Buda benden size bir bilgi olsun. Bu yüzden ne kadar çok açık bir şekilde kendinizi tanıtırsanız, gelecek planlarınız, şarkı hayatınız, kafa yapınız ve yaşam tarzınız gibi bilgiler karşınıza paylaşırsanız şansınız daha yüksek olur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*