Hayat Arkadaşı Arayan Kadınlar İletişim

Hayat kadınları cep telefon ve WhatsApp numaraları, sevgili arayan olgun, tesettürlü ve türbanlı kızların cep telefon ve WhatsApp numaraları, sırdaş arayan evli kadınlar
Hayat kadınları cep telefon ve WhatsApp numaraları, sevgili arayan olgun, tesettürlü ve türbanlı kızların cep telefon ve WhatsApp numaraları, sırdaş arayan evli kadınlar

Sırdaş ve Yoldaş Arıyorum

Merhaba. İstanbul Beylikdüzü’nde yaşıyorum. 26 yaşında genç, bakımlı bir kadınım. Hayat arkadaşı arıyorum. Bu nedenle ciddi arkadaşlık arayan, evlenecek eş arayan insanlar lütfen bana yazmasınlar. Eğer benim gibi arayışı olan varsa bana yazabilir. Hayatım boyunca oldum olası evlilik konularından her zaman kaçmışımdır. Bana hep çok saçma gelmiştir.

İnsanlar neden resmi olarak birbirlerine kendilerini mahkum ediyorlar gerçekten hiç anlam veremediğin bir olay. Ben biraz rahat bir insanım. Anne ve babamdan uzakta büyüdüm. Bu yüzden hayatım boyunca her zaman kendi başımın çaresine baktım. Bu yüzden maddi olarakta oldukça güçlü bir insanım. Kimseye ihtiyacım yok.

Umarım ne demek istediğimi anlatabilmişimdir. Bunlar haricinde bir beklentisi olan kişilerin bana yazmaması daha iyi olur. Senelerdir Beylikdüzü’nde yaşıyorum. İki yıllık üniversite mezunuyum.

Hayatı gerçekten yaşamasını seven, hayattan keyif almasını bilen bir insanım. Bu yüzden benimle birlikte olan insan emin olun ki çok eğlenecektir. Çünkü ben karşındaki insanın kaliteli zaman geçirmesini sağlayan bir yapıya sahibim. Maddi olarak hiçbir problemim yok. Bu yüzden kimseden maddi olarak bir beklentim yok. Her zaman, her ortamda kendi paramı kendim öderim. Kimseye yük olmayı sevmem.

Alkol ve sigara kullanıyorum. Erkek arkadaşımın da kullanmasını tercih ederim tabii ki.Bu yüzden tam anlamıyla kendime, kafa yapıma uygun birini bulmak istiyorum. Bu insanı bulmam ne kadar uzun sürerse sürebilir. Benim için sorun yok.

Evden çalışıyorum ve kendi paramı kendim kazanıyorum. Ailemle yıllar önce problem yaşadığım zaman evden ayrıldım.Ondan sonra her zaman kendi bildiğimi yapmaya başladım zaten. Asıl mutluluğu da ondan sonra yakaladım. Çünkü insanlar gerçekten birilerinin hayatına müdahale ettikleri zaman her zaman kötü oluyor.

Bu yüzden ben bana karışmayacak, özgürlüğümü kısıtlamayacak rahat bir sevgili, arkadaş arıyorum. Yaş olarak hiçbir kriterim yok. Kafalarımız birbirine uyumlu olsun, birbirimizle güzel anlaşalım benim için yeterli. Ben kendimden olgun insanlarla da sevgili oldum kendimden yaş olarak küçük olan İnsanlarla da sevgili oldum.

Önemli olan tek şeyin kafa uyumu olduğunu anladım. Bu yüzden tek şartım anlaşabileceğimi birini bulmak. Bir de dediğim gibi evlilik gibi bir düşüncem ya da böyle bir niyetim kesinlikle yok. Bu yüzden evlilik amacına sahip olan insanlar için uygun değilim. Kendim ile alakalı başka ne söylemem gerekiyor bilmiyorum. Yalnız yaşıyorum.

Bundan dolayı öncelikle karşındaki insanla bol bol sohbet etmek, karşımdaki insanı iyi bir şekilde tanımak istiyorum. Zaten bu hayatta gerçekten hiçbir şey için acele etmeye gerek olmadığını düşünüyorum. Çünkü ben şahsen hangi konuda acele ettiysem her zaman sonunda pişman oldum. Şimdiye kadar ciddi bir ilişkim de olmadı bu arada.

Çünkü dediğim gibi oldum olası zaten evlilik konusuna pek sıcak bakmamış bir insanım. Bundan dolayı pişman değilim. Hala da sıcak bakmıyorum. Benim bu üç günlük dünyadaki tek amacım eğlenmek, güzel zaman geçirmek. Başka hiçbir amacım ya da hedefim yok.

Hayatına Sevgili Arayan Bayanlar Cep Telefon Numarası

Sevgili arayan bayanlarla sohbet sitesi, hayat kadınlarıyla tanışma ve mesajlaşma siteleri, internete telefon numarası bırakan olgun, dul ve zengin kadınlar, türbanlı, tesettürlü hayat arkadaşı arayan bayanlarla tanışma ve arkadaşlık siteleri başta olmak üzere bir çok farklı konuda sizlerde sitemiz içerisinde aramalarınızı gerçekleştirebilirsiniz arkadaşlar. Biliyorsunuz ki sitemiz herkesin girişini açık, isteyen herkesin aramalarını dilediği gibi gerçekleştirebilecek bir arkadaşlık ve evlilik sitesidir. Sitemizde herhangi bir kısıtlama ya da sınır kesinlikle bulunmamaktadır. Bu yüzden kendini yalnız hisseden, gerçekten arkadaş arayan, sevgili arayan herkesin sitemizde yeri var.

İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bolu, Bursa başta olmak üzere bütün şehirlerden sizlerde dilediğiniz gibi aramalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Türkiye’nin her bölgesinden sitemizde aramalar gerçekleştiriliyor. Kendine uygun bir kız arkadaş arayan, sevgili arayan, evlenecek eş arayan birbirinden farklı insanlarla muhabbet edebilir, birbirinizi tanıyabilirsiniz arkadaşlar. Eminim ki sizlerde yalnızlıktan yeterince sıkılmış ve bunalmış durumdasınızdır. Şu konuda emin olabilirsiniz ki sitemizde şansınız çok ama çok yüksek arkadaşlar. Bu yüzden sitemizde ne kadar çok zaman geçirirseniz hepiniz için o kadar çok avantaj olur.

Hayatına Arkadaş Arayan Dullar Sitesi

Bir çok farklı kategorimiz bulunuyor arkadaşlar. Bazı insanlar özellikle evlenmiş boşanmış, sevgili arayan bayanlarla konuşmak, arkadaş olmak ve evlenmek istiyorlar. Bazı insanlar ise daha önce hiç evlenmemiş bekar olan kadınları tercih ediyorlar. Bundan dolayı sitemiz içerisinde birbirinden farklı kategorilerle karşılaşabilirsiniz.

Böylelikle eğer özellikle evlenmiş boşanmış bir bayan arkadaş, kız arkadaş arayış içerisindeyseniz o zaman sitemizin sevgili arayan dul bayanlar, erkek arkadaş arayan olgun dul kadınlar gibi sayfalarına bakabilirsiniz. Eğer ki daha önce evlenmemiş bayanlarla konuşmak, arkadaş olmak, sevgili olmak gibi bir niyetiniz varsa da yapmanız gereken şey sevgili arayan bekar kızlar gibi kategorilere bakmak olacaktır.

Bizim tek amacımız insanların hızlı ve pratik bir şekilde kendilerine uygun sevgili bulabilmelerini sağlamaktır arkadaşlar. Çünkü yalnızlık gerçekten biz insanlara göre bir şey değil. Özellikle de yalnızlık uzun sürdüğü zaman insanların psikolojisi ciddi anlamda bozuluyor.

Biz de bu durumu bildiğimiz için insanların psikolojisi bozulmadan kendilerine uygun sevgili bulabilsinler diye tamamen ücretsiz olarak bu siteyi oluşturduk arkadaşlar. Eminim ki sizlerde sitemizde zaman geçirirseniz kısa sürede kendinize uygun birini bulursunuz. Sonuçta bu siteye giriş yapan herkes kendine uygun bir sevgili bulmak için giriş yapıyor. Siteye giren herkesin amacı belli olduğu için şansınız da çok yüksek olacaktır.

Arkadaş Arayan Zengin ve Yaşlı Bayanlar

Aslında İnsanın gönlü zengin olsun gerisi önemli değil derler. Ancak günümüzde biliyorsunuz ki yaşam şartları biraz daha zor bir hale geldi arkadaşlar. Bu nedenle insanlar maddi durumu iyi, zengin sevgili arayışı içerisine girdiler. Bu konuda insanlarda haklılar sonuçta. Çünkü yaşam şartları, hayat standartları gerçekten çok zor oldu.

Sitemiz içerisinde zengin ve yaşlı bayan arkadaş bulabiliyorsunuz sevgili dostlar. Bunun için yapmanız gereken tek şey kendinizi güzel bir şekilde bu bayan arkadaşlarımıza tanıtmak ve sizlerle iletişime geçmelerini sağlamak olacaktır. Biliyorsunuz ki zengin ve yaşlı kadınlar erkeklere pek fazla güvenmiyorlar. Bu nedenle Bu insanlara güven vermelisiniz.

Sitemizde her çeşit insan bulmanın oldukça fazla avantajı var. Gerçekten hayal ettiğiniz, yıllardır hayalini kurduğunuz insanı bulabiliyorsunuz. Buradaki tek önemli şey tabii ki de sizi anlayacak ve iyi anlaşacağınız kişiyle karşılaşmak arkadaşlar. Sonuçta birbirinizle iyi anlaşamazsınız o insanla sevgili olamazsınız, o insanla ilişkinize devam edemezsiniz. İşte bu yüzden gerçekten sizi anlayacak, size her konuda destek olacak birini bulmanız gerekiyor arkadaşlar. Bunuda zaman içerisinde sitemizde bulabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*