Ispartada Kız Arkadaş Arıyorum

#image_title
Mami

Selamlar iyi akşamlar aslen Aydın söke’liyim şu anda Isparta’da yaşıyorum kendime uygun bir sevgili bulmak istiyorum güvenebileceğim bir kız arkadaş arıyorum. İnternette dolaşırken kendime kız arkadaş bulabilmek için Google’da öyle gezinirken bu internet sitesini gördüm buradaki bayanların ilanlarını kontrol ettiğimde bana uygun bazı kızlar gördüm ama mesaj gönderdiğimde ne yazık ki kafalarımız uyuşmadı bu yüzden ben de buraya bir arkadaşlık ilanı vermeye karar verdim.

Hayatım boyunca hiçbir zaman alkol kullanmadım Bu saatten sonra da kullanmayı düşünmüyorum sigara arada sırada ortamına göre uygun olduğu zaman içiyorum onun haricinde söyleyeceklerim mavi gözlüyüm ve 20 yaşındayım esmerim ve lise mezunuyum yengeç burcuyum evde bir tane kedim var kedi beslemeyi seviyorum hayvanları severim. Gezmeyi mi eğlenmeyi severim 50 yaş 55 yaş 60 yaş 65 yaş üzeri bayanlardan da çok hoşlanıyorum olgun ve dul kadınlar da mesaj gönderirlerse gerçekten beni mutlu edersiniz.

Yönetici Mesajı : Isparta’da erkek arkadaş arayan olgun ve dul bayanlar sevgili arayan kadınlar evlenmek isteyen engelli bayanlar ve engelli erkekler WhatsApp ilanları WhatsApp grupları cep telefon numaraları Facebook Twitter TikTok adresleri ve daha fazlası için internet sitemizi Isparta bayan arkadaş ilanları kategorisinde kendinize uygun arkadaşlar bulabilirsiniz.

Kız Arkadaş Arıyorum
Aydın
Söke
Bekar
Türk
1.50 ve 1.60 Arası
Mavi Gözlü
20 Yaşında
Zayıf Bir Vücut Yapısına Sahibim
Evet
Asla Alkol Kullanmadım ve Kullanmam
Aylık 10 Bin Tl ve Üzeri
Serbest Meslek
Lise Mezunu
Esmer
Yengeç Burcu
Hayır Çocuğum Yok
Evet
Kedim Var
Evet
Evet Telegramım Var
Facebook Kullanıyor
Evet Arabası Var
Evet Ev Sahibi
Gezmeyi Seviyor -
50 - 55 Yaş Üzeri Erkekler, 60 65 Yaş Üzeri Erkekler,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*