İstanbul Anadolu Yakası Bayan Arkadaş Arıyorum

#image_title
Mustafa1986

Beni önce tanımanızı ve kelimenin tam anlamı ile beni yaşamanızı tavsiye ederim. Zun boyluyum 1.90 boyundayım 70 kilogram ve esmerim İstanbul Avrupa yakasında yaşıyorum adım Mustafa 36 yaşındayım. Aslen amasyalıyım sevgili arıyorum istanbul’un neresi olursa olsun önemli değil. Anadolu yakası ya da Avrupa yakası benim için fark etmiyor.

Evlendim ve sonra da boşandım 36 yaşında yapayalnız hayatıma şimdilik devam ediyorum burada karşıma güvenebileceğim dürüst bir bayan arkadaş çıkarsa evlilik konusunda düşünebiliriz. Esmerim ve koç burcuyum hayvanları sevdiğim için bir tane de kedim var onu da çok seviyorum. Telegram WhatsApp Facebook Instagram Twitter ve buna benzer TikTok gibi uygulamaları kullanmaktayım o yüzden isteyenler sosyal medya hesaplarımdan da bana ulaşabilir ve mesaj gönderebilirler.

Yönetici Açıklaması : İstanbul Anadolu yakası erkek arkadaş arayan olgun ve dul bayanların cep telefon numaraları WhatsApp evlilik ilanları ve WhatsApp grupları, İstanbul Anadolu yakası sevgili arıyorum kız arkadaş arıyorum erkek arkadaş arıyorum ilanları internet sitemizde yayınlanmaya her gün devam ediyor.

Sevgili Bulmak İstiyorum
Adana
İstanbul
Boşanmış ( Dul ) Erkek
Türk
1.90 ve 2 Mt. Arası
Kahverengi Gözlü
36 Yaşında
Zayıf Bir Vücut Yapısına Sahibim
Evet
Ortam Uygun Olursa Bazen Kullanıyor
Aylık 15 Bin Tl ve Üzeri
Serbest Meslek
İlkOkul Mezunu
Esmer
Koç Burcu
Hayır Çocuğum Yok
Evet
Kedim Var
Evet
Evet Telegramım Var
Facebook Kullanıyor
Hayır Arabası Yok
Hayır Ev Sahibi Değil
50 -55 Yaş ve Üzeri Bayanlar,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*