İstanbul Ataşehir Dul Bayan Arıyorum

#image_title
Uysl tncy

Hayatım deli gibi tadını ve keyfini çıkaralım sonuçta bu dünyaya bir daha gelmeyeceğiz değil mi? Ne olacağımız hiç belli değil mi? Bugün varız yarın ne olacağını bilemeyiz benle ilgili çok fazla bir şey söylememe gerek yok çünkü ben anlatılmam yaşanırım. Kendime güvenilir bir dul bayan arkadaş bulmak istiyorum aslen sinopluyum İstanbul Ataşehir’de yaşıyorum.

İstanbul Ataşehir ve çevresinden 30 yaş 35 yaş 40 yaş 45 yaş arası ve üzeri dul bayanlarla ilgileniyorum Ben 45 yaşındayım pardon 40 yaşındayım. Ama beni gördüğünüzde hiç 40 yaşında demezsiniz daha çok genç görünüyorum Çünkü kendime bakmayı ve spor yapmayı seviyorum ela gözlüğüm 1.80 boyundayım lise mezunuyum serbest meslekle uğraşıyorum aslan burcuyum.

WhatsApp Facebook Twitter Instagram TikTok uygulamalarını kullanıyorum isteyen hanımefendiler bana bu uygulamalar üzerinden de ulaşabilirler Ya da cep telefon numaranızı aşağıdaki yorumlar bölümüne yazarsanız cep telefon numaranızı aracılığı ile WhatsApp’tan direkt olarak konuşabiliriz. Gezmeyi kamp yapmayı müzik dinlemeyi falan çok severim dans ederim film izlerim dizi izlerim hayata pozitif bakmayı seven bir insanım olgun ve dul bayanlarla ilgileniyorum İstanbul Anadolu yakası Ataşehir bölgesinden bayanların mesajlarını bekliyorum.

Yönetici mesajı : İstanbul Ataşehir Anadolu yakası ve çevresinden 35 yaşında 40 yaşında dul bayan arkadaş arıyorum diyorsanız sizler de internet sitemiz içerisinde ücretsiz olarak profil oluşturabilirsiniz. Kendinize ücretsiz bir ilan sayfası oluşturarak WhatsApp Ataşehir İstanbul Anadolu yakası dul bayan grupları evlilik ilanları ve cep telefon numaraları gibi birçok konuya daha kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Dul Bayan Arıyorum
Sinop
Atasehir
Evli
Türk
1.70 ve 1.80 Arası
Ela Gözlü
40 Yaşında
Atletik Bir Vücudum Var
Evet
Ortam Uygun Olursa Bazen Kullanıyor
Aylık 8500 TL
Serbest Meslek
Lise Mezunu
Beyaz Tenli
Aslan Burcu
Hayır Çocuğum Yok
Allah Nasip Ederse İsterim
Evcil Hayvan Beslemiyor
Evet
Evet Telegramım Var
İnstagram Kullanıyor
Hayır Arabası Yok
Hayır Ev Sahibi Değil
Kamp Yapmayı Seviyor - Gezmeyi Seviyor - Müzik Dinlemeyi Seviyor - Dans Etmeyi Seviyor - Film İzlemeyi Seviyor - Dizi İzlemeyi Seviyor -
Olgun Bayanlar, Dul Bayanlar,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*