İstanbul Bakırköy Yeşilköy Evlenmek İsteyen Bayanlar

#image_title
Mehmet

Herkese öncelikle hayırlı akşamlarımı ve selamlarımı iletmek istiyorum emekliyim ve şu anda da çalışmaya devam ediyorum. Nasıl olsa emekli oldum diye yan gelip yatan insanlardan değilim çalışmayı severim para kazanmaya önem veririm. Fakat artık evlenmek istiyorum eğer evlenirsem birkaç ay içerisinde çalışmayı bırakıp kendimi evime kapatacağım ve eşimle zaman geçireceğim Çünkü yalnızlıktan dolayı çalışma gereği duyuyorum. İnsan yalnız olduğu zaman hayat çekilmez bir hale geliyor.

Aslen orduluyum şu anda İstanbul Bakırköy Yeşilköy bölgesinde yaşıyorum şu anda bekar bir erkeğim ismim Mehmet. Son derece ağırbaşlı beyefendi bir yapıya sahibim yeşil gözlüğün ve 50 yaşındayım hafif göbekli sempatik ortamına göre konuşmasını oturmasını kalkmasını oldukça iyi bilen kişiliği ve karakteri oturmuş bir insanım. İlkokul mezunuyum fakat aylık çok ciddi rakamlarda paralar kazanabiliyorum zaten Bakırköy yeşilköy’de oturduğum için bunu anlamış olmalısınız diye düşünüyorum. Esmerim ve oğlak burcuyum telegram uygulamasını kullanmıyorum fakat WhatsApp kullanıyorum Bu yüzden WhatsApp’tan konuşmak sohbet etmek isteyen hanımefendiler yazabilir özellikle de 50 yaş 55 yaş arası 45 yaş üstü olgun bayanlar ve dul kadınlar ilgimi çekiyor. İsteyenler Facebook’tan da yazabilirler Facebook kullanıyorum evim ve arabam var şimdiden mesaj gönderen bütün hanımefendilere sonsuz teşekkürlerimi iletmek istiyorum.

Yönetici Mesajı : İstanbul Bakırköy ve Yeşilköy bölgesinden erkek arkadaş arayan olgun ve dul bayanlar, sevgili bulmak istiyorum diyen ve evlilik amacıyla sitemizde bulunan kadınlar evlilik ilanları WhatsApp grupları cep telefon numaraları ve daha fazlası için itemizin İstanbul Bakırköy Yeşilköy bayan arkadaş ve erkek arkadaş bulmak kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

Evlenmek İstiyorum
Adana
Bakırköy.yesilkoy
Bekar
Belirtmek İstemiyorum
1.50 ve 1.60 Arası
Yeşil Gözlü
50 Yaşında
Balık Etliyim Ama Sempatik ve Çekiciyim
Evet
Ortam Uygun Olursa Bazen Kullanıyor
Aylık 15 Bin Tl ve Üzeri
Serbest Meslek
İlkOkul Mezunu
Esmer
Oğlak Burcu
Hayır Çocuğum Yok
Evet
Evcil Hayvan Beslemiyor
Evet
Hayır Telegram Uygulaması Kullanmıyorum
Facebook Kullanıyor
Evet Arabası Var
Evet Ev Sahibi
Olgun Bayanlar, 50 - 55 Yaş Üzeri Erkekler,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*