İstanbul Eyüp Bayan Arkadaş Arıyorum

#image_title
Emrah

Güzel güzeldir 😊

Bu hayattan her ne olursa olsun mutlu olmak gerekiyor mutlu olmadıktan sonra geri kalan her şeyin boş olduğunu düşünüyorum Bu yüzden ben eğlenceli mutlu ve huzurlu kendimce oldukça yakışıklı gezgin gezmeyi tozmayı ve seyahat etmeyi seven uyumlu neşeli doğansever kamp yapmayı sever doğaya ve hayvanlara aşık ayrıca oyun sever bir insanım.

Kendimden daha fazla bahsetmem gerekirse aslen ankaralıyım şu anda İstanbul eyüp’te yaşıyorum kendime uygun bir sevgili bulmak için buraya geldim boşanmış dul bir erkeğim 33 yaşında kahverengi gözlü hafif balık etli kirli sakallı serbest meslekle uğraşan lise mezunu buğday tenli kova burcu bir insanım hayvanları çok sevdiğim için evimde kuş besliyorum. Doğayı çok sevdiğim için dolayısıyla kampa çıkmayı da severim. Sevgili arayan bayanlar güzel ve genç kızlar 30 yaş ve 35 yaş arası 40 yaş ve 45 yaş üzeri bayanlar 50 yaş 55 yaş 60 yaş arası kadınlar bana mesaj gönderebilirler.

Yönetici Mesajı : İstanbul Eyüp ve çevresinden sevgili arıyorum erkek arkadaş arıyorum kız arkadaş arıyorum diyen birbirinden güzel bayanlar ve yakışıklı erkekler, evlenmek istiyorum Koca arıyorum hayat arkadaşı arıyorum eş arıyorum diyen türbanlı ve tesettürlü kızlar WhatsApp evlilik ilanları WhatsApp grupları ve cep telefon numaraları, İstanbul Eyüp ve çevresi olgun ve dul bayanlar 30 yaş 40 yaş arası 50 yaş 60 yaş üstü 18-20 yaş arası genç güzel kızlar ve yakışıklı erkekler ile tanışmak için ücretsiz ve üye olmadan sitemizin İstanbul Eyüp bay ve Bayan arkadaşlık ve evlilik ilanları ve sevgili bulmak kategorilerini kontrol edebilir ve size uygun olduğunu düşündüğünüz kişilere üye olmadan ücretsiz bir şekilde mesaj gönderebilir ve iletişim sağlayabilirsiniz.

Sevgili Bulmak İstiyorum
Adana
Eyüp
Boşanmış ( Dul ) Erkek
Türk
1.70 ve 1.80 Arası
Kahverengi Gözlü
35 Yaşında
Balık Etliyim Ama Sempatik ve Çekiciyim
Evet
Evet
Aylık 8500 TL
Serbest Meslek
Lise Mezunu
Buğday Tenli
Kova Burcu
Hayır Çocuğum Yok
Hayır
Kuş Besliyorum
Evet
Hayır Telegram Uygulaması Kullanmıyorum
İnstagram Kullanıyor
Hayır Arabası Yok
Evet Ev Sahibi
Kamp Yapmayı Seviyor -
Sevgili Arayan Bayanlar ve Kızlar, 30 - 35 Yaş ve Üzeri Bayanlar, 40 - 45 Yaş ve Üzeri Bayanlar, 50 -55 Yaş ve Üzeri Bayanlar,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*