İstanbul Kadıköy Bayan Arkadaş Arıyorum

#image_title
Engin

Sinopluyum ama şu anda İstanbul’da Kadıköy’de yaşıyorum evliyim iki tane de oğlum var. Burada bulunma amacım arkadaş bulmak kendime dürüst güvenilir dertleşebileceğim sohbet edebileceğim bayan arkadaş arıyorum. Beni anlayabilecek bir kız arkadaş arıyorum.

45 yaşındayım ilkokul mezunu kumral ve koç burcuyum telegram kullanıyorum Instagram kullanıyorum WhatsApp’ta kullanıyorum 20-25 yaş üzeri bayanlar 30-35 yaş arası ve 40 yaş arası olgun ve dul kadınlar falan yazarlarsa oturup muhabbet edebiliriz sohbet edebilir ve arkadaş olabiliriz.

Yönetici Açıklaması : İstanbul Kadıköy’de erkek arkadaş arayan olgun ve dul kadınlar WhatsApp evlilik ilanları ve grupları ve cep telefon numaraları, İstanbul Kadıköy ve çevresi evgili arıyorum erkek arkadaş arıyorum evlenmek istiyorum Koca arıyorum hayat arkadaşı arıyorum diyen birbirinden güzel türbanlı ve tesettürlü kapalı bayanlar ve birbirinden yakışıklı erkekler ile iletişim kurabilmek, sevgili olabilmek, tanışabilmek, sohbet edebilmek için tek yapmanız gereken internet sitemizin İstanbul Kadıköy bayi ve bayan arkadaş sevgili bulma ve evlilik ilanları kategorisini ziyaret etmektir.

Kız Arkadaş Arıyorum
Sinop
Kadıköy
Evli
Türk
1.60 ve 1.70 Arası
Mavi Gözlü
45 Yaşında
Balık Etliyim Ama Sempatik ve Çekiciyim
Evet
Hayır
Aylık 8500 TL
Serbest Meslek
İlkOkul Mezunu
Kumral
Koç Burcu
Evet Birden fazla Çocuğum Var
Evet
Evcil Hayvan Beslemiyor
Evet
Evet Telegramım Var
İnstagram Kullanıyor
Hayır Arabası Yok
Hayır Ev Sahibi Değil
20 - 25 Yaş ve Üzeri Bayanlar, 30 - 35 Yaş ve Üzeri Bayanlar,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*