İstanbul Kartal Bayan Arkadaş Arıyorum

#image_title
Emin

Eh işte yaşayıp gidiyoruz yapayalnız yanımda her konuda konuşmak tartışmak sohbet edebilecek bir kadın arkadaş olmasını istiyorum.Hayat ve yaşamak ne kadar zor olsa da bir şekilde yaşayıp gidiyoruz hayat çekilmez bir duruma gelse de bir şekilde bu hayatın dertlerini sıkıntılarını kederlerini üzüntülerini çekiyoruz ve bu hayatta başımıza gelen her şeye istesek de istemesek de nail oluyoruz. Ben buraya çok ciddi bir anlamda geldim sevgili falan aramıyorum kendime gerçekten güvenebileceğim bir eş arıyorum hayat arkadaşı arıyorum evlenmek istiyorum.

İsmim Emin aslen bingöllü bir kürt’üm ma şu anda İstanbul Kartal’da yaşıyorum boşanmış bir erkeğim dul erkeğim kahverengi gözlüğüm ve 47 yaşındayım hafiften göbekliyim. Göbek bir erkeğin şahıdır balkonsuz erkek neye yarar ki? Ortaokul mezunuyum ve beyaz tenliyim yengeç burcuyum son derece merhametli sevecen ılımlı olumlu ve kadın ruhundan anlayan bir insanım telegram Facebook WhatsApp Instagram TikTok hepsini kullanıyorum isterseniz. Yemek pişirmeyi severim yemek yemeyi de severim gezmeyi tozmayı da severim hobilerim arasında denize girmek havuza girmek tatil yapmak doğa yürüyüşleri kamp yapmak ve buna benzer birçok şey bulunuyor. Ayrıca mangal konusunda da çok profesyonelim beni tanıdığınızda bunu da görürsünüz zaten. İstanbul kartal’dan ve çevresinden 30 yaş 40 yaş 50 yaş 60 yaş arası ve üzeri 35 yaş 45 yaş arası ve üzeri olgun ve dul bayanlar yazarlarsa sevinirim.

Yönetici Açıklaması : İstanbul Kartal sevgili arıyorum erkek arkadaş arıyorum diyen tesettürlü türbanlı ve kapalı bayanlar, evlilik düşünen bayanların güncel WhatsApp evlilik ilanları ve cep telefon numaraları, İstanbul Kartal ve çevresi sevgili arayan bayanlar telefon numaraları bayan arkadaş arıyorum kız arkadaş arıyorum hayat arkadaş arıyorum diyen yakışıklı erkekler ve daha fazlası için internet sitemizi ücretsiz olarak kullanabilir dilerseniz sizler de kendinize profil oluşturabilirsiniz.

Hayat Arkadaşı Arıyorum
Adana
Kartal
Boşanmış ( Dul ) Erkek
Kürt
1.50 ve 1.60 Arası
Kahverengi Gözlü
47 Yaşında
Biraz Göbekliyim
Evet
Ortam Uygun Olursa Bazen Kullanıyor
Aylık 10 Bin Tl ve Üzeri
Serbest Meslek
Ortaokul Mezunu
Beyaz Tenli
Yengeç Burcu
Hayır Çocuğum Yok
Allah Nasip Ederse İsterim
Evcil Hayvan Beslemiyor
Evet
Evet Telegramım Var
Facebook Kullanıyor
Hayır Arabası Yok
Hayır Ev Sahibi Değil
Yemek Yapmayı Seviyor -
Olgun Bayanlar, Dul Bayanlar,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*