İstanbul Kartaldan Erkek Arkadaş Arıyorum

#image_title
Eşlem

Merhaba arkadaşlar ben eşlem Benim de bu internet sitesinde bir sayfam olsun istedim ben de yeni birini tanımak ve yeni biriyle tanışmak üzere buraya geldim sevgili arıyorum. Arkadaşlar öncelikle sizle tanışmak istiyorsanız bu sayfamdan bana mesaj atabilirsiniz lütfen dürüst ve güvenilir insanlar mesajlar yazarsa sevinirim gereksiz mesajları hiç okumadan siliyorum ilgilenen konuşmak isteyen tanışmak isteyen ve yaşıma birazcık uygun olan çok da yaşlı büyük olmayan arkadaşlarla yazışmak ve tanışmak istiyorum.

Hemen telefon numarası yazmayın ya da telefon numarası istemeyin WhatsApp ve telegram gibi yerlerden zaten konuşabiliriz ya da yazışabiliriz ama bunun için acele eden insanlardan pek fazla hoşlandığımı söyleyemem. Önce biraz kendinizi tanıtın kendinizden bahsedin kimsiniz neler yaparsınız hangi şehirde yaşıyorsunuz Ne meslek yapıyorsunuz ya da eğer burada bir profiliniz varsa bana linkini gönderin ben kendim kontrol edeyim.

Sevgili Bulmak İstiyorum
Adana
İstanbul Anadolu Yakası Kartal
Bekar
Arnavut
1.50 ve 1.60 Arası
Ela Gözlü
25 Yaşında
Zayıf Bir Vücut Yapısına Sahibim
Evet
Evet
Aylık 8500 TL
Serbest Meslek
Üniversite Mezunu
Kumral
Aslan Burcu
Hayır Çocuğum Yok
Evet
Kedim Var
Evet
Evet Telegramım Var
Facebook Kullanıyor
Evet Arabası Var
Hayır Ev Sahibi Değil
Kamp Yapmayı Seviyor - Müzik Dinlemeyi Seviyor - Dans Etmeyi Seviyor - Yemek Yapmayı Seviyor - Film İzlemeyi Seviyor - Dizi İzlemeyi Seviyor - Kitap Okumayı Seviyor -

11 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*