İzmir Çeşme Bayan Arkadaş Arıyorum

#image_title
Şafak

Bekarım ver herseye açığım ciddi düşünen bayanlar önceliğim

Ben özgürlüğüne düşkün bir insanım karşımdaki kişinin de benim gibi özgürlüğüne ve Medeni cesaretine düşkün bir bayan olmasını tercih ederim. İsmim Şafak aslen ardahanlıyım ama şu anda İzmir çeşme’de ikamet ediyorum yani İzmir’de yaşıyorum. Nerede ve ne zaman istersek her şey olabilir özellikle de olgun ve dul bayanlar ve türbanlı bayanlar ciddi düşünen kadınlar ilgimi çekiyor ben ciddi düşünen bir insanım sürekli olarak WhatsApp üzerinden ya da Instagram Facebook üzerinden sohbet edebilir ve öncesinde birbirimizi kelimenin tam anlamı ile tanıyabiliriz.

Bodoslama olarak bir arkadaşlığa başlamanın doğru olmadığını düşünüyorum bu yüzden karşımdaki kişiyle uzun uzun konuşmanın ve karşılıklı olarak birbirimizi anladıktan sonra güzel ve kaliteli bir arkadaşlığa başlamanın daha doğru düşünen birisiyim. 25 yaşında ilkokul mezunu serbest meslekle uğraşan beyaz tenli yengeç burcu bir erkeğim. Instagram Twitter Facebook ve buna benzer birçok uygulamayı kullanıyorum tiktok’ta bunlar arasında yer alıyor. Müzik dinlemeyi ve dans etmeyi çok severim olgun bayanlar ve evlenmek isteyen türbanlı kadınlar ilgi alanıma giriyor.

Yönetici Mesajı : İzmir Çeşme ve çevresi sevgili arayan olgun ve dul kadınların WhatsApp evlilik ilanları WhatsApp grupları ve cep telefon numaraları, erkek arkadaş arayan ve sevgili arayan İzmirli güzel kızlar ve yakışıklı erkeklerin arkadaşlık ve evlilik ilanları, İzmir’de Koca arıyorum, hayat arkadaşı arıyorum ve evlenmek istiyorum diyen türbanlı ve tesettürlü bayanlar ve İzmirli güzel kızlar ve çok daha fazlası için sitemizi ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Evlenmek İstiyorum
Adana
Çeşme
Bekar
Türk
1.70 ve 1.80 Arası
Kahverengi Gözlü
25 Yaşında
Atletik Bir Vücudum Var
Evet
Evet
Aylık 10 Bin Tl ve Üzeri
Serbest Meslek
İlkOkul Mezunu
Beyaz Tenli
Yengeç Burcu
Hayır Çocuğum Yok
Evet
Evcil Hayvan Beslemiyor
Evet
Hayır Telegram Uygulaması Kullanmıyorum
İnstagram Kullanıyor
Hayır Arabası Yok
Hayır Ev Sahibi Değil
Müzik Dinlemeyi Seviyor - Dans Etmeyi Seviyor -
Olgun Bayanlar, Evlenmek İsteyen Bayanlar, Türbanlı Bayanlar Kapalı Bayanlar,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*