Kamu Evlilik Siteleri

Evlenmek isteyen memur erkekler ve bayanlar, ciddi evlilik düşünen polis kadınlar, evlenmek isteyen doktor erkekler
Evlenmek isteyen memur erkekler ve bayanlar, ciddi evlilik düşünen polis kadınlar, evlenmek isteyen doktor erkekler

Memurum Evlenecek Eş Arıyorum

Merhaba. İstanbulda polis bir bayanım. 28 yaşındayım ve hayatımın aşkını bulmak için bu siteye ilan gönderiyorum. Yalnızlıktan gerçekten çok sıkıldım. Şimdiye kadar hem aşk hem arkadaşlıklar konusunda bir türlü dikiş tutturamadım. Her zaman çok tuhaf insanlara denk geldim desem yalan olmaz aslında. Gerçekten bazen insanlara aklım almıyor. Bu yüzden ben de artık internet üzerinde aramalarımı gerçekleştirmek istedim. Bu siteyi bir arkadaşımdan daha duydum. Bu yüzden bu siteden umudun var açıkçası. Günlük hayatta etrafımda çok fazla sayıda erkek var. Ancak yine de hiçbirine ısınanmıyorum diyebilirim.

Sanki böyle bir şeyler eksikmiş gibi geliyor. Bazı insanlar buna elektrik alma diyor bazıları farklı şeyler söylüyor. Ben gördüğüm zaman kalbimde kelebekler uçurtacak, midemde kelebekler uçurtacak bir aşk arıyorum. Sonuçta heyecanlanmadıktan sonra o ilişkinin bir anlamı olmaz diye düşünüyorum. Bundan dolayı seçimimi düzgün şekilde yapmak istiyorum. Evlilik için acele etmiyorum. Evlilik için acele eden herkesin sonunda pişman olduğunu gördüm. Neredeyse bütün arkadaşlarım evlendiler. Ancak bütün bu evliliklerin sonucunda her zaman boşanmalar ya da pişmanlıklarla karşılaştım.

Bu yüzden ben evlilik konusunda biraz daha sabırlı olmayı tercih ediyorum. Sonuçta benim içinde doğru olan insan bir yerlerdedir eminim ki. Bunun için ne kadar acele edersen hata yapma olasılığınız da o kadar çok yüksek olacağını düşünüyorum. Bu sebeple evlilik konusunda acele etmeyecek, ısrar etmeyecek bir erkek arkadaş arıyorum. Zaten acele işe şeytan karışır derler. Birbirimizi tanıyalım, birbirimize zaman verelim, birbirimizin her şeyini, her huyunu öğrenelim ondan sonra evlilik zaten çok kolay olacaktır. Biliyorsunuz ki ben memur bir kadınım.

Bu yüzden çalışma saatlerim biraz düzensiz olabiliyor. Evleneceğim insana kesinlikle bunu dert etmemesi gerekiyor. Çünkü bu konuda sıkıntı yaşayan çok fazla insan gördüm. Ben aynı problemleri yaşamamak için baştan her şeyi konuşmayı tercih ediyorum. Benim çalışma saatlerinden rahatsız olmayacak, anlayışla karşılayacak bir eşe ihtiyacım var. Şu anda İstanbul’da görev yapıyorum. Buradan sonra nereye giderim bilemiyorum. Umarım buradan gitmeden önce kendime uygun bir arkadaş bulmuş olurum. Yaş konusundaki kriterlerime gelecek olursak tabii ki de benden çok büyük olmasını tercih etmem. Sonuçta dışardan bakıldığı zaman aramızda çok fazla yaş farkının olması pek hoş bir görüntü değil bana göre. O yüzden yaşı biraz daha yaşıma yakın olursa benim için daha iyi olur. Dış görünüşe hiç önem vermem.

Ben 1.68 boyunda 56 kg güzel, bakımlı bir kadınım. Benim tek istediğim karşındaki erkeğin de bakımlı olması. Örneğin dışarı çıkarken her zaman parfümünü sıkacak, her zaman güzel kokacak bir erkek arkadaş arıyorum. Erkek parfümlerine karşı zaten çok zaafım var. Geri kalan her şeyi zaten kendime uygun birini bulduğum zaman konuşuruz. Merak ettiğiniz şeyler varsa lütfen hiç çekinmeden sorabilirsiniz. Daha önce arkadaşlık sitesine hiç ilan göndermedim. Bu yüzden tam olarak ne yazacağım konusunda emin değilim. Bu yüzden elimden geldiği kadar kendimle alakalı açık konuşmaya çalıştım. Başka bir sorunuz olursa da yazarsanız cevaplarım. Şimdiden yazacak olan herkese teşekkür ederim.

Memur Ciddi Evlilik Sitesi

Memur eş arıyorum, evlenmek isteyen kamu personelleri, eş arayan doktor, polis, astsubay, kamu çalışanları, ciddi ve İslami evlilik düşünen olgun memur erkekler ve bayanlar başta olmak üzere bir çok farklı kategori içerisinde sizlerde aramalarınızı gerçekleştirebilirsiniz sevgili arkadaşlar. Biliyorsunuz ki şu anda içerisinde bulunduğunuz bu site evlilik ve arkadaşlık sitesi olarak açılmış bir sitedir. Bu sebeple eğer kendinizi evliliğe hazır hissediyorsanız yapmanız gereken tek şey sitemizin evlilik ilanları kategorilerine girmek olacaktır. Sitemizde yalnızca evlenmek isteyen insanlar bulunmuyor tabii ki.

Sonuçta evlilik konusu gerçekten hızlı karar verilmemesi gereken, iyice oturulup düşünülmesi gereken bir konudur. Bu sebepten dolayı da sitemizin içerisinde evlilik düşünmeyen ancak hayat arkadaş arayan, sıkı ve güvenecek adam gibi bir dost bulmak isteyen çok fazla sayıda insan var arkadaşlar. Herkesin yapısı, düşünce tarzı, geçmişi birbirinden farklılık gösteriyor. Bu yüzden yapmanız gereken tek şey size yakın olan, iyi anlaşabileceğimiz, ortak zevklerimizin olduğu insanları bulmak olacaktır. Sitemiz çok kalabalık bir site olduğu için bu konuda şansınız oldukça yüksektir. Emin olun ki aynı sizin gibi duygusal olarak boşlukta olan ve bir an önce evlenip yuva kurmak isteyen çok fazla kadın ve erkek var.

Eş Arayan Polisler

Ciddi Evlilik arayan, evlenmek isteyen polis memurları, askerler, kamu personeli arıyorsanız da doğru adrestesiniz. Çünkü bu site içerisinde çok fazla sayıda insan bulunuyor. Bu insanlardan bazıları sevgili arıyor bazıları ise evlenmek istiyor. İşte bu ayrımı yapabilmeniz için sitemize farklı kategorilere böldük arkadaşlar. Böylelikle eğer niyetiniz ciddi ve evlilik yönünde ise rahatlıkla evlilik ilanları kategorilerine girebilirsiniz.

Eğer kendinizi evliliğe hazır hissetmiyorsanız ve yalnızca sevgili bulmak istiyorsanız da sevgili bulmak isteyen, sevgili arayan memurlar gibi kategorilerimize giriş yapabilirsiniz. Biliyorsunuz ki bu site tamamen ücretsiz ve hiçbir şekilde üyelik gerektirmeyen bir arkadaşlık ve evlilik istestir. Sadece ücretsiz bir site olduğumuz için zaten insanlar tarafından oldukça fazla tercih edilen, sevilen bir site haline geldik. İnsanların geneline baktığın zaman artık arkadaşlık ve evlilik sitelerine para ödemekten, yatırım yapmaktan gerçekten bıkmış durumdalar.

Bu yüzden bizlere özellikle, defalarca üyelikli ya da ödemeli bir site olup olmadığımızı soruyorlar. Bu konuda emin olun arkadaşlar. Gerçekten hayat arkadaş olmak isteyen, kız arkadaş, sevgili bulmak isteyen herkesin sitemizde yer vardır. Hiçbir şey için ödeme yapmanıza, para harcamanıza gerek yok. Ayrıca biliyorsunuz ki İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Bolu, Gaziantep, Kilis, Kahramanmaraş başta olmak üzere bütün büyük şehirlerimizden de kendinize uygun sevgili bulabiliyorsunuz. Türkiye’nin neresinde yaşıyor olursanız olun bu sitede şansınız her zaman yüksek olacaktır. Çünkü sitemize her gün yeni insanlar giriş yapıyor, birbirinden farklı insanlarla tanışma ve arkadaş olma şansına sahip oluyorsunuz.

Evlilik Düşünen Astsubaylar

Evlilik Bir çok insanın hayalidir arkadaşlar. Ancak şöyle bir gerçek var ki eğer doğru insanla evlilik gerçekleştirmezseniz gerçekten sonunda çok ciddi sıkıntılar yaşarsınız. Bu yüzden evleneceğiniz insanı çok dikkatli şekilde seçmeniz hem sizin açınızdan hem de karşınızdaki insan açısından iyi olacaktır. Bazı insanlar bir an önce evlenmek için bu konuda acele ediyorlar. Bunun sonucunda da mutsuz evlilikler, şiddetli geçimsizlikler gibi problemler yaşıyorlar. Bu sebeple sizler kesinlikle evlilik karar vermeden önce karşınızdaki insanı iyi bir şekilde tanıyın arkadaşlar. Geç olsun güç olmasın demişler. Eminim hiçbiriniz mutsuz bir evliliğe sahip olmak, yanlış kişiyle evlenmek istemezsiniz.

Yanlış kişiyle, yanlış evlilik yaptıktan sonra zaten o evliliğin hiçbir anlamı kalmıyor arkadaşlar. Çünkü bütün evliliğiniz, bütün ev hayatınız huzursuz ve mutsuz şekilde geçiyor. Bu yüzden yaşınız kaç olursa olsun evlilik gibi bir konuda acele etmeyin sevgili dostlar. Emin olun ki günümüzde teknoloji sayesinde, internet sayesinde birbirinden farklı insanlarla tanışma, arkadaş olma ve evleneceğiniz eşi bulma şansına sahipsiniz. Bu şansı dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz. Sonuçta sitemizde herhangi bir kısıtlama Yada sınırlama kesinlikle bulunmuyor. Yapmanız gereken tek şey kendinize uygun kafanıza uygun birini bulana kadar sitemiz içerisinde aramalarınızı gerçekleştirmek olacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*