Kırklareli Merkez Bayan Arkadaş Arıyorum

#image_title
Mert

Mimar ve Basketbolcuyum Ciddi bayanlar Yazsın

Hızlı yaşamayı seven maço bir yapıya sahibim aslen istanbulluyum fakat şu an Kırklareli merkezde yaşıyorum Lüleburgaz vize Demirköy ve bu bölgelerde bulunan bayanların mesajlarını bekliyor olacağım. Hem mimar hem de basketbolcuyum ciddi düşünen bayanlarla ilgileniyorum oldukça yakışıklı ve karizmatik bir erkeğim. Yani en azından ben öyle olduğumu düşünüyorum tabii ki sizin fikirleriniz de benim için önemlidir Bu yüzden mesajlarda yazarsanız sevinirim.

Henüz 23 yaşındayım kaslı ve sportif bir vücut yapısına sahibim ticaretle uğraşıyorum ve üniversite mezunuyum. İkizler burcu erkeğim hayvanlara olan ilgimden dolayı evde bir kuşum var kuş besliyorum Instagram TikTok ve benzeri uygulamaları kullanmaktayım gezmeyi müzik dinlemeyi dizi seyretmeyi film izlemeyi ve kitap okumayı da çok severim. Olgun kadınlar dul bayanlar evlenmiş boşanmış olan kadınlar erkek arkadaş arayan ya da sevgili arayan kızlar türbanlı kapalı tesettürlü bayanlar 20 yaş 25 yaş 30 yaş 35 yaş 40 yaş 45 yaş arası ve üstü bayanlar ilgimi çekiyor.

Kız Arkadaş Arıyorum
İstanbul
Merkez
Bekar
Türk
1.70 ve 1.80 Arası
Kahverengi Gözlü
23 Yaşında
Kaslı Sportif Bir Vücudum Var
Hayır
Hayır
Aylık 15 Bin Tl ve Üzeri
Ticaretle Uğraşıyorum
Üniversite Mezunu
Esmer
İkizler Burcu
Hayır Çocuğum Yok
Evet
Kuş Besliyorum
Evet
Evet Telegramım Var
İnstagram Kullanıyor
Evet Arabası Var
Evet Ev Sahibi
Gezmeyi Seviyor - Müzik Dinlemeyi Seviyor - Film İzlemeyi Seviyor - Dizi İzlemeyi Seviyor - Kitap Okumayı Seviyor -
Olgun Bayanlar, Dul Bayanlar, Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar, Sevgili Arayan Bayanlar ve Kızlar, Türbanlı Bayanlar Kapalı Bayanlar, 20 - 25 Yaş ve Üzeri Bayanlar, 30 - 35 Yaş ve Üzeri Bayanlar, 40 - 45 Yaş ve Üzeri Bayanlar,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*