Kızla Whatsapp Konuşmaları

Bekar Bakımlı Bir Kızım Erkek Arkadaş Arıyorum

Merhaba. İsmim zeynep. 26 yaşında genç, bakımlı, güzel bir bayanım. Ben de burada kendime uygun bir sevgili bulmak istiyorum. İstanbul’da yaşıyorum. Lise mezunuyum. Şu anda çalışmakta olduğum bir şirket var. Muhasebecilik yapıyorum. Gelirim gayet iyi ve bana yetiyor. Tek başıma yaşıyorum. Bundan üç ay öncesine kadar kız arkadaşımla yaşıyordum.

Ancak kendisi farklı şehirde, daha farklı bir iş bulduğu için taşınmak durumunda kaldı. Bu yüzden de ben şu anda yalnız kaldım. Ve yalnızlığı gerçekten dibine kadar hissediyorum. Ben normalde yalnızlığı çok seven bir insan olduğumu düşünüyordum. Hayatım boyunca hep yalnızlığı olmuşumdur. Ancak gerçekten yalnız kalınca o kadar da güzel bir şey olmadığını fark ediyor insan.

Belki de ben kız arkadaşımla yaşadığım için onun varlığına, evde başka birinin varlığına alışmış da olabilirim. Tam olarak bilemiyorum. Ancak tek bildiğim gerçekten çok kötü hissettim. Şu an için evlenmek gibi bir niyetim kesinlikle bulunmuyor.

Bu yüzden Bu hayatta sadece pozitif olmaya ve mutlu olmaya odaklanmalı insan diye düşünüyorum. Hayatta canımıza sıkmamız gereken hiçbir şey yok gerçekten. Ben her zaman bu kafa yapısına sahip, hayatı boyunca pozitif olmuş bir insanım. Hayatımda hiçbir şekilde negatif insana ya da negatifliğe yer vermem. Hani derler ya üç günlük dünya diye. İşte ben tam olarak o kafada bir insanım. Bu sebeple de gerçekten bu hayatı yaşamayı bilen, kaliteli zaman geçirmeyi bilen,doğayı seven bir kadına nasıl davranması gerektiğini bilen bir erkek arkadaş arıyorum.

30-36 yaş arası erkekler benim için uygundur. Daha önce evlenip boşanmış olabilir, çocuğu falanda olabilir.

Ben gerçekten tam anlamıyla mutluluğu kovalıyorum. Bazı insanlar bunu çok mantıksız buluyorlar. Hayatta çok daha önemli şeyler olduğunu, iş güç gibi farklı şeylere kafa yormam gerektiğini söylüyorlar. Ancak ben zaten para kazanan, maddi durumu İyi olan bir insanım. Mutluluğu kovalamak varken neden daha fazla para için zamanımı harcıyayım ki?

Sizin anlayacağınız ben çok salaş, rahat, özgür bir insanım. Beni kendine uygun gören insanlar bana mesaj gönderebilirler. Her fırsatta sitemize girerek bana gönderilen mesajları kontrol edeceğim. Şimdiden herkese çok teşekkür ediyorum hepinize saygılar.

Bu arada ben dış güzelliğe çok fazla önem göstermem. Ancak yine de yanımdaki insanın bakımlı olmasını tercih ederim. Bir insana yakışıklı ya da çirkin diye kesinlikle sınıflandırmam. Sadece bakımlı ya da bakımsız diye sınıflandırılır. Sonuçta bakımlı olmak hepimizin tercihine kalmış bir şey diye düşünüyorum. Bu yüzden lütfen sadece kişisel, öz bakımına önem gösteren, kendine bakmasını bilen erkekler mesaj göndersinler.

Türbanlı Kızlarla Whatsapp Sohbet ve Tanışma 

Ücretsiz Cep telefon ve WhatsApp numarası paylaşan kızlar, internete WhatsApp numarası bırakan kızlar, türbanlı, tesettürlü sevgili arayan kızlarla WhatsApp ücretsiz ve üye olmadan tanışma başta olmak üzere bir çok farklı kategori içerisinde, dilediğiniz gibi aramalarınızı gerçekleştirebilirsiniz arkadaşlar.

Eğer gerçekten kendinizi bir hayat arkadaşı, bir kız arkadaş, bir sevgili bulmaya hazır hissediyorsanız yapmanız gereken tek şey sitemizin içerisinde zaman geçirmek, kendinize uygun gördüğünüz, kriterlerinize uyduğunuz düşündüğünüz bayan arkadaşlarımıza mesaj göndermek ve arkadaş olmak olacaktır.

Bu site sayesinde emin olun ki çok fazla sayıda insan ile konuşma, tanışma ve arkadaş olma şansınız bulunuyor arkadaşlar. İstanbul, Ankara, Adana, Antalya, Erzurum, Bursa, Muğla başta olmak üzere bütün şehirlerden bayan arkadaş, erkek arkadaş, evlenecek eş bulabilirsiniz.

Bu yüzden Türkiye’nin neresinde yaşıyor olursanız olun kafanız rahat olsun arkadaşlar. Emin olun ki sizin içinde uygun olan insan buralarda bir yerlerdedir. Sitemizde zaman geçirmek için hiçbir şekilde çekinmenize gerek yok. Aynı sizler gibi sitemiz içerisinde bol bol zaman geçiren ve kendine uygun kişiyi arayan çok fazla insan bulunuyor.

Erkek Arkadaş Arayan Kızlar Whatsapp No

Bu site biliyorsunuz ki hem arkadaşlık hem de evlilik sitesi olarak hizmet veren bir sitedir arkadaşlar. Çünkü bu site içerisinde hem evlenmek isteyen hem de arkadaş bulmak isteyen kişileri bulabilirsiniz. Sonuçta herkes evlilik düşünecek, evlenmek isteyecek diye bir kural kesinlikle bulunmuyor. Yani sizin anlayacağınız sitemiz gerçekten oldukça çeşitli yapıya sahip bir sitedir. Bundan dolayı sizlerde aradığınız kriterler ne olursa olsun emin olun ki çok rahat bir şekilde aradığınız, istediğiniz kriterlere sahip olan kadını ya da erkeği bulabiliyorsunuz.

Sitemiz tamamen ücretsiz ve hiçbir şekilde üyelik istemeyen bir arkadaşlık ve evlilik sitesi olduğu için de insanların oldukça sık şekilde tercih ettiği bir arkadaşlık ve evlilik sitesi haline geldik. Bunun yanı sıra tabii ki çok yönlü bir site olduğumuz için ve Türkiye’nin her yerinden sitemize giriş yapan insanlar olduğu için de sitemiz oldukça fazla rağbet görüyor.

Sitemize giriş yapan insanların sayısı ne kadar çok artarsa herkesin kendine uygun bir kız arkadaş, sevgili bulma olasılığı da o kadar çok artar. Bu yüzden sitemiz içerisinde 7/24 çalışan ekibimiz sayesinde Her geçen gün daha fazla sayıda insana ulaşabiliyoruz arkadaşlar. Bu yüzden sizde daha fazla geç kalmadan kendinize uygun bayan arkadaş, eşyada sevgili aramaya başlamalısınız.

Sevgili Arayan Kızlar Whatsapp Tanışma & Arkadaşlık & Sohbet

Artık Günümüzde teknoloji kullanmayan insan yok desek yalan olmaz. Etrafınıza da baktığınız zaman artık WhatsApp kullanmayan, WhatsApp’tan haberi olmayan kimse yok arkadaşlar. Bu yüzden de sitemizde WhatsApp numarası bırakan, WhatsApp numarasını paylaşan çok fazla kadın bulunuyor. WhatsApp gerçekten herkes için çok büyük bir avantaj sağlıyor.

Çünkü insanlar çok hızlı bir şekilde birbirlerini yakından tanıma fırsatına sahip olabiliyorlar. Günümüzde artık karşındaki bir insanı tanımak hiç kolay olmuyor. Onunla uzun süre sohbet etmelidir.

Bu yüzden insanlar arasında artık ciddi anlamda bir güvensizlik söz konusu. Ancak WhatsApp direkt olarak mesajlaşma gibi bir çok avantajı sahip arkadaşlar. Bu yüzden de insanlar birbirlerini daha yakından bir şekilde tanıya biliyorlar. Bu sebepten dolayı sitemize giriş yapan insanlar bir an önce bayanların WhatsApp ya da cep telefon numaralarını almak istiyorlar. Ancak bu işler tabii ki de tahmin ettiğiniz kadar kolay olmuyor. Sonuçta kadınlar etkilenmedikleri, hiçbir şey hissetmedikleri kişilere cep telefon ya da WhatsApp numaralarını vermiyorlar arkadaşlar.

Bu yüzden eğer kadınlarla nasıl konuşmanız gerektiğini biliyorsanız, onları nasıl ikna etmeniz gerektiğini biliyorsanız ancak o zaman onların WhatsApp numaralarını, cep telefon numaralarını alabilirsiniz. Zaten kadınları etkilemeye bilmeyen, kadınlarla nasıl konuşması gerektiğini bilmeyen bir insansınız sadece bu site içerisinde değil günlük hayatınızda da kadınlar konusunda pek fazla şansınız olmaz arkadaşlar. Bu yüzden kadınların dilinden anlamalısınız öncelikle.

Tanışma Sitesi Kaydet

Yorum Yazmak İster Misiniz ?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz