Kızların Numarası

Yayınlanma : Güncelleme : 10 Eylül 2021
0
935

Bekar Olgun Bir Kızım Sevgili Arıyorum

Merhaba. İzmir’de yaşayan genç, 24 yaşında bir kadınım. İki yıllık üniversite mezunuyum. Şu anda İzmir’de tek başıma yaşıyorum. Bundan üç ay öncesine kadar bir kız arkadaşımla beraber yaşıyordum. Ancak üniversite bittikten sonra kız arkadaşım ailesinin yanına dönmeye karar verdi. Gerçekten son üç aydır kendimi o kadar çok yalnız hissediyorum ki ben de artık bir erkek arkadaş ihtiyacı duymaya başladım. Bu siteyi Twitter’da gördüm. Ben de ilan göndermek istedim. Çünkü gerçekten yalnızlık hiç de uzaktan göründüğü kadar güzel bir şey değilmiş. Ben normalde yalnızlığı çok seven bir insandım. Ancak uzun sürdüğü zaman gerçekten insanın psikolojisini çok kötü şekilde etkiliyormuş.

Örneğin akşam işten eve geldiğim zaman gerçekten sohbet edebileceğim, bir şarap eşliğinde muhabbet edebileceğim, romantik anlar yaşayabileceğin bir erkek arkadaş ihtiyaç duymaya başladım. Eminim ki bana uygun birilerini de bulabilirim. Bu arada çok sosyal bir insanım. Sosyal çevrem inanılmaz derecede geniştir. Gezmeyi, kampa gitmeyi, barlara, kulüplere gitmeyi gerçekten çok seviyorum. Şimdi diyeceksiniz ki neden o zaman sosyal hayatından bir erkek arkadaş bulmadın? Ben gerçekten çok insanı denedim. Ancak bir türlü tam olarak kafa dengi bir insanı bulamadım. Sonuçta bir insanla kafa dengi olmadıktan sonra o insanla sevgili olmanın hiçbir anlamı kalmıyor.

♥ Selam İsmim Güliz , 27 Yaşındayım Canım Sıkılıyor Sohbet Etmek İstiyorum Müsaitseniz Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Olgun Dul Kadın Whatsapp Numaraları

Sevgili arayan, erkek arkadaş arayan türbanlı, tesettürlü dul bayan numaraları, zengin ve yaşlı kadınların cep telefon ve WhatsApp numaraları, evlenmek isteyen, eş arayan, koca arayan olgun, bekar kadınların cep tel no gibi aramalarınızı sitemiz içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Biliyorsunuz ki sitemiz tamamen ücretsiz olarak açılmış bir arkadaşlık ve evlilik sitesidir. Sizlerde dilediğiniz gibi tamamen bedava olarak sitemiz içerisinde kendinize uygun, hayallerinizi süsleyen kadın arkadaşlarımızı bulabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey sitemizin içerisinde zaman geçirmek ve kendinize uygun gördüğünüz ilan sahiplerine mesaj göndermek olacaktır.

Dost Arayan Zengin ve Yaşlı Bayan Cep Tel Numarası

Hayat gerçekten çok zor arkadaşlar. Ekonomik şartlar hepimizi çok zorluyor. Bu yüzden zengin sevgili arayan, zengin kadınlarla tanışmak isteyen, zengin erkeklerle tanışmak isteyen çok fazla sayıda insan sitemizi ziyaret ediyor. Şu anda içerisinde bulunmuş olduğunuz bu ücretsiz ve üyelik gerektirmeyen arkadaşlık ve evlilik sitesinde 18-65 yaş arası her türlü bayan arkadaş bulabilirsiniz. 20-25 yaş arası erkek arkadaş arayan bekar bayanlar, 30-45 yaş arası olgun dul kadınlar, 50-65 yaş arası evine erkek arayan zengin ve yaşlı kadınlar gibi bir çok kategorimiz bulunuyor. Bu kategoriler içerisinde istediğiniz herhangi birini seçebilir, istediğiniz kadar bayan arkadaşımıza tamamen ücretsiz olarak mesaj gönderebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here