Kocaeli Çayırova Sevgili Arıyorum

#image_title
Sefa

Sevgili arıyorum.

Adım Sefa, Kocaeli’nde yaşıyorum 20 yaşındayım, şimdiye kadar sadece bir kez sevgilim oldu onda da aramızda mesafe vardı 1 sene sürdü. Sonrasında ayrıldı benden. Yalnızlığımı gidericek bir arkadaş, bana bir eş arıyorum. Ciddi bir arkadaşlık istiyorum. Benimle her türlü sohbeti yapacak birilerini arıyorum.Beni dinleyecek ve beni anlayacak gerektiğinde ben de onu dinleyeceğim ve dertlerinden derman olmaya çalışacağım ve elimden geleni yapacağım. Birbirimize her türlü desteği olabileceğimiz birisini istiyorum düz olmak istiyorum. Bu yüzden kendime göre bir sevgili arıyorum.

Aslen erzurumluyum ama şu anda Kocaeli çayırova’da yaşıyorum. 20 yaşında daha çok genç bir insanım kahverengi gözlüğüm sigara kullanıyorum ama alkol kullanmıyorum lise mezunuyum ve koç burcuyum. WhatsApp’tan ya da telegram’dan daha yazabilirsiniz bunun haricinde Instagram TikTok ve Twitter’dan da isterseniz konuşabiliriz. Gezmeyi tozmayı çok severim kamp yapmaya giderim müzik dinlerim dans etmeye bayılırım yemek yapmayı da seviyorum kitap okumayı da seviyorum. 20 25 yaş 18-20 yaş arası ve 30 yaşına kadar olan güzel kadınlar yazarsa çok sevinirim.

Yönetici Açıklaması : Kocaeli Çayırova ve çevresinden erkek arkadaş arayan olgun ve dul kadınlar WhatsApp evlilik ilanları ve grupları cep telefonu numaraları, Kocaeli Çayırova ve çevresi sevgili arıyorum erkek arkadaş arıyorum kız arkadaş arıyorum dost arıyorum diyen bayanlar ve erkekler ile pratik ve kolay bir şekilde iletişim sağlayabilmek için sitemize ücretsiz ve üye olmadan kullanabilirsiniz.

Sevgili Bulmak İstiyorum
Erzurum
Çayırova
Bekar
Türk
1.60 ve 1.70 Arası
Kahverengi Gözlü
20 Yaşında
Zayıf Bir Vücut Yapısına Sahibim
Evet
Hayır
Aylık 8500 TL
Serbest Meslek
Lise Mezunu
Beyaz Tenli
Koç Burcu
Hayır Çocuğum Yok
Evet
Evcil Hayvan Beslemiyor
Evet
Evet Telegramım Var
İnstagram Kullanıyor
Evet Arabası Var
Hayır Ev Sahibi Değil
Kamp Yapmayı Seviyor - Gezmeyi Seviyor - Müzik Dinlemeyi Seviyor - Dans Etmeyi Seviyor - Yemek Yapmayı Seviyor - Kitap Okumayı Seviyor -
60 - 65 Yaş ve Üzeri Bayanlar, Yaşlı Erkekler, 30- 35 Yaş Üzeri Erkekler,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*