Kocaeli İzmit Bayan Arkadaş Arıyorum

#image_title
Onur

Tanışmak Sohbet Etmek İsteyen Bayanlar Mesaj Atın.!

Öncelikle Herkese selamlar 24 yaşındayım serbest bir hayat yaşıyorum. Adrenalin ve heyecan bağımlısı bir insanım adrenalin ve heyecan olmazsa benim için hayatında bir anlamı yoktur demektir her an her şeyi yaşamayı seviyorum yani sizin anlayacağınız hızlı yaşamayı seven bir yapıya sahibim. Benim gibi hızlı yaşamaktan adrenalin tutkunu olan bir bayan arkadaş arıyorum eğer sen de böyle bir insan olduğunu ve böyle bir kız olduğunu düşünüyorsan benimle tanışmalısın Emin ol pişman olmayacaksın.

Aslen Trabzonlu Karadenizli bir erkeği ancak şu anda Kocaeli İzmit’te yaşıyorum lise mezunuyum ve esmerim oğlak burcu erkeğiyim hayvanları seviyorum bu yüzden evimde bir köpek besliyorum Instagram kullanıyorum Facebook Twitter gibi ve TikTok gibi sosyal medya mecralarına da Aşina bir insanım. Özellikle de Kocaeli İzmit bölgesindeki olgun bayanlar 20-25 yaş üzeri ve 30-35 yaş üzeri bayanlar ilgimi çekiyor.

Yönetici Mesajı : Kocaeli İzmit erkek arkadaş arayan bayanlar sevgili arayan kızlar, evlenmek isteyen bayanlar ve evlilik düşünen erkekler WhatsApp evlilik grupları ve ilanları cep telefon numaraları Facebook Twitter Instagram ve TikTok adresleri gibi konular sitemizin Kocaeli bayan arkadaş kategorisinde yer almaktadır.

Kız Arkadaş Arıyorum
Trabzon
İzmit
Bekar
Türk
1.60 ve 1.70 Arası
Kahverengi Gözlü
23 Yaşında
Zayıf Bir Vücut Yapısına Sahibim
Evet
Evet
Aylık 8500 TL
Serbest Meslek
Lise Mezunu
Esmer
Oğlak Burcu
Hayır Çocuğum Yok
Allah Nasip Ederse İsterim
Köpeğim Var
Evet
Hayır Telegram Uygulaması Kullanmıyorum
İnstagram Kullanıyor
Evet Arabası Var
Hayır Ev Sahibi Değil
Gezmeyi Seviyor -
Olgun Bayanlar, 20 - 25 Yaş ve Üzeri Bayanlar, 30 - 35 Yaş ve Üzeri Bayanlar,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*