Konuşmak İsteyen Bayan Numaraları

Sanal Arkadaş Arıyorum

Merhaba. 22 yaşında genç bir kızım. Açıktan Üniversite okuyorum. Daha önce hiç sevgilim olmadı.Etrafıma baktığım zaman bütün arkadaşlarımın arkadaşları var. Bir tek ben kalmışım gibi hissediyorum. Artık arkadaşlarım bile benimle dalga geçmeye başladılar. Bu yüzden ben de kendime bir erkek arkadaş bulmak istiyorum. Bu siteyi de Instagram üzerinde gördüm. Bu yüzden ben de İlan gönderme kararı verdim.

Maksimum 30 yaşına kadar bir erkek arkadaş arıyorum. Sonuçta aramızda çok fazla yaş farkı olmamalı diye düşünüyorum. Her kadının istediği gibi tabii ki ben de benimle ilgilenecek, bana değer verecek birini bulmak istiyorum. Çünkü gerçekten benim de değer görmeye, sevilmeye ihtiyacım var. Neredeyse bütün arkadaşlarımın sevgilisi var.

Bu yüzden ben de artık benim sevgilim olması gerektiğini düşünüyorum. Ben eğlenmeyi gerçekten çok seviyorum. Çok muhafazakar bir ailede büyüdüm. Bu nedenle eğlenmeyi aç kaldım. Bu yüzden pozisif düşünmesini bilen, bir kadına nasıl davranması gerektiğini bilen birini bulmak istiyorum. Umarım nasıl birini aradigimi düzgün bir şekilde anlatabilmişimdir.

Bu arada daha önce hiçbir arkadaşlık ya da evlilik sitesine ilan göndermedim. Bu yüzden biraz acemi olabilirim. Lütfen kusura bakmayın. Diğer ilan gönderen insanların ilanlarına bakarak neler yazmam gerektiğini, kendim ile alakalı neler anlatmam gerektiğini öğrendim. Ben gerçekten çok sıkıntılı bir ailede büyüdüm bu arada. Aile içi sıkıntılarımız çok fazlaydı. Buda gerçekten insanı çok yıpratıyor.

Sırf aile içi problemlerden dolayı üniversiteyi kazandım desem yalan olmaz. O evden uzaklaşmak için sürekli olarak ders çalıştım. Bu sayede şehir dışında üniversite kazandım. Annem sağ olsun bu konuda bana gerçekten çok destek oldu.

Babam açık öğretim okuduğum için bu kadar masrafın çok gereksiz olduğunu söylese de annem ona karşı geldi ve okula gitmemi sağladı. Çünkü annem aslında benim o evden kaçmak istediğimi biliyordu. Geçmişimden beri güzel aile yapısına, mutlu aile yapısına her zaman aç kalmış bir insanım. Eminim beni anlayanlar çıkacaktır. İnsanların ailelerine baktığım zaman gerçekten çok mutlu görünüyorlar.

Belkide şimdiye kadar sevgili olaylarına girişmeme sebebim ailemdeki bu problemler olabilir diye düşünüyorum açıkçası. Çünkü her zaman bir erkek arkadaşım olmasından, bir sevgilimin olmasından korktum. Bu yüzden hep uzak durdum ve kendimi sadece derslerime verdim.

Ancak artık özgür bir bireyim. Hem okuyorum aynı zamanda da çalışıyorum. Bu yüzden maddi gücüm de var. Sağ olsun annem de sürekli olarak bana destek oluyor. Bu sayede oldukça iyi bir gelire sahibim. Bizim hayatımız boyunca maddi yönden hiçbir problemimiz olmadı.

Kendime ait arabam var. Onu da tabii ki annem aldı. Benim hem anne tarafından hem de baba tarafı zenginler. Ancak gelin görün ki zenginlik hiçbir işe yaramıyor. Çünkü bir yerde huzur yoksa ne kadar paranız olursa olsun hiçbir şey değişmiyor. İşte ben bunun bilincinde olduğum için gerçekten bana huzur verecek, beni gerçekten anlayacak, bana değer gösterecek birini bulmak istiyorum.

Kesinlikle sahte insanlara, çıkarcı insanlara tahammülüm olmadığını en başından belirtmek isterim. Şahsen Ben oldukça Açıksözlü, kendini bilen, ne istediğini bilen bir insanım. Bu yüzden karşımdaki insanın da benim gibi olmasını tercih ederim. Zaten benim gibi olmayan bir insanla hiç işim olmaz. Hayatım boyunca her zaman pozitif oldum. Hiç kimseyi elimden geldiği kadarıyla üzmemeye, kırmamaya çalıştım. Ancak bunun karşılığında hiçbir şekilde insanlardan iyi niyet görmedim.

Bana yanaşan insanlara baktığım zaman her zaman ailemin maddi durumundan dolayı beni kullanmak için yanaştıklarını fark ettim. Bu yüzden de aslında insanlara olan güvenim oldukça kırıldı. Artık insanlara çok tereddütlü bir şekilde yaklaşıyorum gerçekten.

Bu durum aslına bakarsanız çok üzücü. Ama insanlar bu şekilde olduğu için ben de sonuçta kendimi korumak zorunda hissediyorum. Bu yüzden lütfen para ile bir derdi olmayan, gerçekten sevmek isteyen, sevilmek isteyen ve gerçekten beni üzmeyecek, bana kol kanat gelecek bir insan bulmak İstiyorum.

Dul Kadınlar ile Sohbet ve Tanışma

Olgun dul bayanlarla ücretsiz ve üye olmadan sohbet siteleri, erkek arkadaş arayan, yoldaş arayan türbanlı, tesettürlü genç kızlar, erkek arayan arkadaş zengin ve yaşlı bayanlarla bedava sohbet siteleri gibi bir çok farklı kategorimize sitemizin ana sayfasından ulaşabilirsiniz sevgili arkadaşlar. Sizde şimdiye kadar kendinize uygun bir sevgili bulamadıysanız, gerçekten artık bir hayat arkadaşı bulmak gibi bir niyetiniz varsa emin olun ki doğru yerdesiniz. Biliyorum ki hepiniz bir an önce bir sevgili bulmak ve bu siteden çıkıp gitmek istiyorsunuz. Bu konudaki Acelenizi ve sabırsızınızı gerçekten çok İyi anlıyorum.

Ancak maalesef bu sitede işler o kadar zannettiğimiz gibi kolay bir şekilde yürümüyor. Şunu unutmayın ki kadın arkadaşlarımıza etkilemediğini sürece, sizden hoşlanmalarını sağlamadığınız sürece onlarla arkadaş olmanız oldukça zor arkadaşlar. Çünkü kadınlar kendilerini bilen, kendilerini etkileyen erkeklerden hoşlanırlar.

Hal böyle olunca da sizin bayan arkadaşlarımızla konuşma tarzınıza, onlara yaklaşım tarzınıza çok dikkat etmeniz gerekiyor. Burada sizinle tanışmak isteyecek olan, sizinle tanışma kararı verecek olan sonuçta bu kadın arkadaşlarımız. Bu nedenle onlara mesaj gönderirken ya da kendinizi tanıtan yorumlar yazarken üslubunuza, hitap şeklinize çok dikkat etmelisiniz.

Bedava ( Üye Olmadan ) Sohbet ve Arkadaşlık Siteleri

Sitemizde Her yaş grubundan bayan ve erkek arkadaş bulabilirsiniz arkadaşlar. Şu anda içerisinde bulunmuş olduğunuz bu arkadaşlık ve evlilik sitesi herkese hitap eden bir sitedir. Bu sitede aramalarınızı gerçekleştirmek için yalnızca, yalnız bir insan olmanız yeterli.

Bu site yalnızların tek adresi desek yalan olmaz. Eminim ki hepinizin geçmişte birbirinden farklı arkadaşlık denemeleri, birbirinden farklı hüsran ile sonuçlanan tecrübeleri olmuştur. Ancak şu anda buradaysanız eminim ki sizlerde diğer bir çok insan gibi doğru insanı bulamamışsınız. Bu konuda hiç merak etmeyin.

Çünkü sizlerle aynı durumda olan, sizlerle aynı kaderi paylaşan çok fazla insan bulunuyor. Eminim ki sizde yalnızlıktan çok sıkıldınız ve bunaldınız. Ama bu konularda hiç acele etmeyin arkadaşlar.

Çünkü ne kadar çok acele ederseniz yanlış insana gönlünüzü kaptırma olasılığınızı o kadar çok artırırsınız. Yanlış insanla olmaktansa hiç sevgili bulmamak emin olun ki daha iyi. Çünkü yanlış kişiyle arkadaş olduğunuz zaman, sizi anlamayan, size değer vermeyen, sizi sevmeyen bir insanla olduğunuz zaman emin olun ki çok mutsuz olursunuz. Bu yüzden sabırlı olun ve doğru insanı bulmaya odaklanın.

Sohbet Etmek İsteyen Kadınlar

Sitemiz tamamen ücretsiz ve hiçbir şekilde üyelik istemeyen bir sitedir arkadaşlar. Bir çok insan bu konuda tereddüt ediyor. İnsanlar artık arkadaşlık ve evlilik sitelerine para vermekten, ödeme yapmaktan öyle çok bıkmışlar ki bizim de belli bir noktada üyelik satacağımızdan çok korkuyorlar. Bu konuda hiçbir endişeniz olmasın sevgili arkadaşlar.

Çünkü gerçekten Bu sitenin tek açılma amacı insanların kendilerine uygun sevgili bulabilmeleridir. Başka hiçbir amacımız yoktur arkadaşlar. Yalnızlık uzun sürdüğü zaman gerçekten tam bir kabusa dönüşüyor. Bunu ancak yaşayanlar bilir. Bazı insanlara sorduğunu zaman yalnızlık çok güzel bir şey diye bir cevap alabilirsiniz. Ancak emin olun ki o insan uzun yıllar boyunca yalnız kalmıştır. Birkaç aylık bir kafa dinlemenin sonucunda yalnızlık gerçekten insanı boğuyor.

Bu durumu yaşayan bir çok insan bulunuyor sitede arkadaşlar. Sitemizde zaman geçirdiğiniz zaman göreceksiniz ki sizinle aynı duyguları paylaşan, sizinle aynı kaderi paylaşan çok fazla kadın ve erkek bulunuyor. Bu insanlardan birileri illaki size uygun olacaktır. O yüzden bu konuda içiniz rahat olabilir. Ayrıca bu siteye her gün yeni insanlar giriş yapıyorlar. Bu sayede de her gün yeni insanla tanışma şansınız var. Umarım sizlerde kısa zaman içerisinde kendinize uygun birini bulabilir ve bu siteden mutlu şekilde ayrılırsınız.

Tanışma Sitesi Kaydet

Yorum Yazmak İster Misiniz ?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz