Konya Mamak Evlenmek İsteyen Bayanlar

#image_title
ihsan

Arkadaşlar benim ismim İhsan 60 yaşında bekarım şu anda Ankara’da yaşıyorum bilgiler zaten alt bölümde yazıyor. Relaks bir şekilde sohbet de edebiliriz emekliyim 7.500 lira gelirim var ileride bu gelir daha da yükselecek 10.000 civarı kadar olacak Allah’ın izniyle yani ben öyle düşünüyorum.

İlk olarak şunu belirtmeliyim ki ben eğer nasibimde varsa evlenmek istiyorum şu anda Konya’da yaşıyorum Konya’nın Mamak bölgesinde TOKİ zirvekent taraflarında yaşamaktayım kahverengi gözlüyüm. Türk erkeği olduğum için de birazcık göbekliyim. Alkol hiçbir zaman kullanmadım Bu saatten sonra da kullanmayı düşünmüyorum fakat sigara kullanıyorum ortaokul mezunuyum ve sarışın bir erkeğim terazi burcuyum. WhatsApp ve telegram uygulamalarını kullanıyorum talep edenler Bu uygulamalar üzerinden de bana mesaj gönderebilirler. Bunun haricinde Aşina bir şekilde Facebook uygulamasını da kullanmaktayım. Facebook kullanan hanımefendiler de bana direkt Facebook profilim üzerinden de mesaj atabilirler ya da isterseniz direkt bu internet sitesi üzerinden bana mesaj gönderebilirsiniz.

Gezmeyi tozmayı doğa yürüyüşlerini ve kamp yapmayı falan çok severim. Bunun haricinde müzik dinlemek yemek yapmak ve yemek yemek film izlemek dizi izlemek güncel aktif ülke gündemini takip etmek ekonomi ve siyasi haberleri yakı ile takip etmek gibi güzel hobilerimde bulunmaktadır. Olgun bayanlar erkek arkadaş arayan 40 yaş 45 yaş arası ve üzeri 50 yaş arası ve üzeri emekli kadınlar ya da emekli olmayan bayanlar bana mesaj gönderirlerse son derece mutlu olurum.

Yönetici Açıklaması : Konya Mamak ve çevresi erkek arkadaş ya da sevgili arayan olgun ve dul bayanlar, evlenmek isteyen kadınlar emekli zengin bayanlar ve erkekler WhatsApp evlilik ilanları ve evlilik grupları ve Facebook Twitter Instagram TikTok adresleri ve grupları, Konya’da hayat arkadaşı arıyorum, Konya’da eş arıyorum Koca arıyorum sevgili arıyorum diyen birbirinden güzel olgun ve dul kadınlar genç ve güzel türbanlı ve tesettürlü bayanlar yakışıklı erkekler olgun erkekler ve çok daha fazlası için sitemizin konya mamak bay ve bayan arkadaşlıkla evlilik ilanları ve sevgili bulma kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Evlenmek İstiyorum
Adana
toki zirvekent/mamak
Bekar
Türk
1.70 ve 1.80 Arası
Kahverengi Gözlü
60 Yaşında
Biraz Göbekliyim
Evet
Asla Alkol Kullanmadım ve Kullanmam
Aylık 8500 TL
Serbest Meslek
Ortaokul Mezunu
Sarışın
Terazi Burcu
Hayır Çocuğum Yok
Karşılıklı Olarak Uyum Sağlanırsa İsterim
Evcil Hayvan Beslemiyor
Evet
Evet Telegramım Var
Facebook Kullanıyor
Hayır Arabası Yok
Evet Ev Sahibi
Kamp Yapmayı Seviyor - Gezmeyi Seviyor - Müzik Dinlemeyi Seviyor - Yemek Yapmayı Seviyor - Film İzlemeyi Seviyor - Dizi İzlemeyi Seviyor -
Olgun Bayanlar, Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar, 40 - 45 Yaş ve Üzeri Bayanlar, 50 -55 Yaş ve Üzeri Bayanlar,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*