KonyaAltı Bayan Arkadaş Arıyorum

#image_title
Mehmet

Selamlar yaşadıkça insanların her şeyi yüz yüze konuşarak ifade etmesinin daha doğru olduğunu düşünüyorum. Yazışarak ya da mesaj göndererek insan bazen kendini yanlış ifade edebiliyor ya da hiçbir şekilde ifade edemiyor. Bu sebepten dolayı benimle arkadaş olacak kadın zaten çok pozitif olacaktır buna ben kesinlikle eminim ve beni tanıdığınız zaman siz de emin olacaksınız.

Aslen ankaralıyım ancak şu anda Antalya’nın Konyaaltı ilçesinde yaşıyorum ela gözlü 48 yaşında bir beyefendiyim lise mezunuyum ve serbest meslek erbabıyım esmer başak burcu evcil hayvanlarla ilgilenmeyen telegram Facebook Twitter TikTok gibi uygulamaları kullanan evi ve arabası olan bir erkeğim. Antalya Konyaaltı bölgesinden olgun bayanlar 30-35 yaş üzeri kadınlar dul bayanlar ile ilgileniyorum güvenilir dürüst aklı başında bir sevgili arıyorum.

Yönetici Mesajı : Antalya konyaaltı’nda erkek arkadaş arayan bayanlar evlenmek isteyen genç güzel kızlar ve kadınlar olgun ve dul bayanlar WhatsApp evlilik ilanları ve grupları Facebook Twitter TikTok ve Instagram adresleri gibi konular için sitemizin Konyaaltı bayan arkadaş kategorisini ziyaret edebilirsiniz ve ilanlara göz atabilirsiniz.

Sevgili Bulmak İstiyorum
Adana
Konyaaltı
Evli
Belirtmek İstemiyorum
1.70 ve 1.80 Arası
Ela Gözlü
48 Yaşında
Biraz Göbekliyim
Hayır
Ortam Uygun Olursa Bazen Kullanıyor
Aylık 10 Bin Tl ve Üzeri
Serbest Meslek
Lise Mezunu
Esmer
Başak Burcu
Hayır Çocuğum Yok
Hayır
Evcil Hayvan Beslemiyor
Evet
Evet Telegramım Var
Facebook Kullanıyor
Evet Arabası Var
Evet Ev Sahibi
Olgun Bayanlar, 30 - 35 Yaş ve Üzeri Bayanlar,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*