Malatya Yeşilyurt Kız Arkadaş Arıyorum

#image_title
Yusuf

Sevdiğimi almadan gitmem

Gerçekten bana aşık olacak ve gerçek aşkı yaşayabileceğimiz bir kız arkadaş arıyorum. İsmim Yusuf Kapusuz ve 18 yaşındayım. Ben bu internet sitesine gerçekten sevdiğimi almadan gitmek için gelmedim burada beni gerçekten seven birini bulacağıma inanıyorum. Bu hayatta tek istediğim şey güzel bir kız arkadaşım olsun ve bana aşık olsun başka hiçbir şey istemiyorum. Böyle birileri var mıdır yok mudur bilmem ama ben yine de şansımı denemek istiyorum.

Malatya yeşilyurt’ta yaşıyorum uzun boylu ela gözlü lise mezunu aslan burcu erkeğiyim. Kız arkadaş bulma konusunda ve gerçek aşkı kız arkadaşımla birlikte yaşama konusunda kendime çok güveniyorum. Telegram’dan ya da WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz isterseniz arkadaş olarak da sohbet edebiliriz. Birbirimizi iyice tanıdıktan sonra gerçek bir aşka yelkenlerimizi açabiliriz. 20 25 yaş 18-20 yaş arası 30-35 yaş üzeri 40 yaş 45 yaş arası ve üzeri bayanlar zengin emekli kadınlar olgun ve dul kadınlar yazabilirler.

Yönetici Açıklaması : Malatya şehrimizin Yeşilyurt ilçesinden Koca arıyorum, evlenmek istiyorum, sevgili arıyorum diyen bayanlar eş arıyorum diyen yakışıklı erkekler WhatsApp evlilik ilanları ve evlilik grupları ve aynı zamanda cep telefonu numaraları ve çok daha fazlası için internet sitemizin Malatya Yeşilyurt bayan arkadaş sevgili bulma ve evlilik ilanları kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Sevgili Bulmak İstiyorum
Adana
Yeşilyurt
Bekar
Türk
1.90 ve 2 Mt. Arası
Ela Gözlü
18 Yaşında
Zayıf Bir Vücut Yapısına Sahibim
Evet
Hayır
Hiç Kazanamıyorum Fakirim
Serbest Meslek
Lise Mezunu
Sarışın
Aslan Burcu
Hayır Çocuğum Yok
Evet
Kedim Var
Evet
Evet Telegramım Var
Facebook Kullanıyor
Evet Arabası Var
Evet Ev Sahibi
20 - 25 Yaş Üzeri Erkekler, 30- 35 Yaş Üzeri Erkekler, 40 - 45 Yaş Üzeri Erkekler, 50 - 55 Yaş Üzeri Erkekler, Zengin Emekli Bayanlar, Zengin Emekli Erkekler,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*