Malatya Yeşilyurt Sevgili Arıyorum

#image_title
D1key

Samimiyet mesafelerle ölçülmemelidir 🕊️

Merhabalar malatyalıyım ve 29 yaşındayım bence herkes her şeyin farkında ve herkes neyi nerede nasıl olması gerektiğini çok iyi biliyor ama kimse bu durumu gün yüzüne çıkarmıyor. Bu hayatta sevmek ve sevilmek kadar güzel bir şey var mı soruyorum sizlere? Hangi insan sevmeden ve sevilmeden gerçek aşkı yaşamadan hayatının geri kalanına devam edebilir ki? Bu yüzden samimiyet mesafelerle ölçülmemelidir… 🙏

Malatya’nın Yeşilyurt ilçesinden aramıza katılmaktayım 29 yaşında kahverengi gözlü ilkokul mezunu esmer ve aslan burcu hafif kirli sakallı oldukça ılımlı ve olumlu bir insanım. Kendime güvenebileceğim her şeyimle ona teslim olabileceğim bir sevgili arıyorum. Olgun bayanlar ve dul kadınlar ilgimi çekiyor. Güvendikten sonra cep telefon numarası veren hanımlarla da isterseniz direkt olarak cepten arayarak konuşabilirim.

Güzel bir söz ⏩ Sen varya benim kutup yıldızım gibisin. Ne vakit yolumu şaşırsam gökyüzüne bakıp da yönümü bulur gibi kalbimdeki sana bakarak doğru yola doğru gidiyorum. Ne zaman kötü bir düşünce geliverse aklıma, hemen seni düşünüyorum. Beraber geçireceğimiz o güzel hayatı, yenilerini ekleyeceğimiz eşsiz anılarımızı. Hayatımda olduğun sürece asla kaybolmayacağımı bilmek çok güzel bir his sevgilim.

Yönetici Açıklaması : Malatya Yeşilyurt ve çevresinden erkek arkadaş arayan ve sevgili bulmak istiyorum diyen türbanlı ve kapalı bayanlar, ciddi ve İslami evlilik düşünen ikinci baharını yaşamak isteyen olgun ve dul kadınların WhatsApp evlilik ilanları ve WhatsApp evlilik grupları ve cep telefon numaraları ve daha fazlası internet sitemizde yer almaktadır.

 
Sevgili Bulmak İstiyorum
Adana
Yeşilyurt
Bekar
Türk
1.70 ve 1.80 Arası
Kahverengi Gözlü
29 Yaşında
Zayıf Bir Vücut Yapısına Sahibim
Evet
Ortam Uygun Olursa Bazen Kullanıyor
Aylık 10 Bin Tl ve Üzeri
Serbest Meslek
İlkOkul Mezunu
Esmer
Aslan Burcu
Hayır Çocuğum Yok
Evet
Evcil Hayvan Beslemiyor
Evet
Evet Telegramım Var
Facebook Kullanıyor
Hayır Arabası Yok
Evet Ev Sahibi
Müzik Dinlemeyi Seviyor - Dans Etmeyi Seviyor - Film İzlemeyi Seviyor -
Olgun Bayanlar,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*