Mersin Gülnar Bayan Arkadaş Arıyorum

#image_title
Berk

Bu hayatı dolu dolu yaşamak gerekiyor boş yaşamak çok anlamsız ve ben de boş yaşayan insanları hiç sevmem. Çalışıp çabalamak bir şeyleri elde edebilmek ve hayatın bize sunduğu bütün yükün omuzumuza koyduğu ağırlıkları hissetmeden yaşamımızı sürdürebilmek çok önemlidir. Ben her zaman böyle bir kafa yapısına sahip oldum 23 yaşındayım ama hayatımı her türlü kendi başıma kazanabiliyorum Allah’a şükürler olsun ki.!

İyi bir eş Adayıyım gezmeyi tozmayı eğlenmeyi severim. Hayatıma giren insanın da mutlu olabilmesi için elimden geleni yaparım ve büyük bir çaba sarf ederim. Hele bir de beni gerçekten seven ve bana sevgisini hissettirebilen bir insan karşıma çıkar ise var ya kelimeler kifayetsiz kalır. Akıllara zarar bir şekilde bağlanırım sahiplenici bir yapıya sahibim korurum kollarım severim…

Normalde siirtliyim şu an Mersin gülnar’da yaşıyorum 23 yaşındayım ve bekarım. Kahverengi gözlü hafif balık etli oldukça çekici gözlüklü kirli sakallı Çalışkan mülayim kendi halinde dürüst güzel günler yaşamaya meraklı bir yapım var. Lise mezunuyum esmerim ve boğa burcuyum. Telegram WhatsApp Instagram Facebook ve benzeri uygulamaları kullanmaktayım. Uygun gören hanımefendiler Bu uygulamalar aracılığı ile benimle bağlantı kurabilir. Gezmeyi kamp yapmayı müzik dinlemeyi dizi izlemeyi kitap okumayı ve buna benzer birçok şeyi severim hobilerim de güzeldir. Mersin ve çevresinden olgun ve dul bayanlar erkek arkadaş arayan ve evlenmek isteyen bayanlar yazarlarsa son derece mutlu olurum.

Yönetici Açıklaması : Mersin Gülnar sevgili arıyorum, erkek arkadaş arıyorum, Mersin Gülnar olgun ve dul bayanlarla tanışma cep telefon numaraları ve evlilik ilanları ve WhatsApp grupları, Mersin Gülnar bana yakın olan bayanlar ve erkekler, Mersin yakınımda bayan arkadaş arıyorum, Mersin Gülnar evlilik ilanları sevgili bulma siteleri gibi konularda ücretsiz ve üye olmadan sitemizsizlere hizmet vermekten büyük bir keyif almaktadır. Sizler de hemen zaman kaybetmeden kendinize özel ücretsiz bir profil oluşturabilir ve Mersin Gülnar ve çevresinden bölgesinden yeni arkadaşlar edinebilir ve daha fazla insana ulaşabilirsiniz.

Sevgili Bulmak İstiyorum
Adana
Gülnar
Bekar
Türk
1.70 ve 1.80 Arası
Kahverengi Gözlü
23 Yaşında
Balık Etliyim Ama Sempatik ve Çekiciyim
Hayır
Hayır
Aylık 8500 TL
Serbest Meslek
Lise Mezunu
Esmer
Boğa Burcu
Hayır Çocuğum Yok
Evet
Evcil Hayvan Beslemiyor
Evet
Evet Telegramım Var
İnstagram Kullanıyor
Hayır Arabası Yok
Hayır Ev Sahibi Değil
Kamp Yapmayı Seviyor - Gezmeyi Seviyor - Müzik Dinlemeyi Seviyor - Dizi İzlemeyi Seviyor -
Olgun Bayanlar, Dul Bayanlar, Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar, Evlenmek İsteyen Bayanlar, Yaşlı Bayanlar, 60 - 65 Yaş ve Üzeri Bayanlar, 50 - 55 Yaş Üzeri Erkekler, 60 65 Yaş Üzeri Erkekler,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*