Muğla Menteşe Evlenmek İsteyen Bayanlar

#image_title
Mert

Evlenmek istiyorum

İşten eve evden işe giden hayatını düzenli bir şekilde yaşayan ve dışarıya pek fazla çıkmayan bir insanım. Kendi üzerime arsalarım ve bir tane de dairem var. Sakin bir yapıya sahibim insanlara karşı her zaman empati kurumasını bilmişimdir. Empati kurarak hareket ettiğim için kolay kolay kimsenin de kalbini kırmam.

Muğla’nın menteşe ilçesinde yaşıyorum ismim Mert. Bekarım ela gözlüyüm ve 26 yaşındayım. Alkol ve sigara kullanıyorum ve devlet memuruyum lise mezunuyum beyaz tenli akrep burcuyum. TikTok Facebook Twitter Instagram ve buna benzer birçok sosyal medya mecrasına hakim bir şekilde kullanıyorum. Gezmeyi tozmayı eğlenmeyi kamp yapmayı müzik dinlemeyi film ve dizi izlemeyi netflix ve Disney gibi uygulamaları severim. Dürüst güvenilir bana gerçek anlamda Güven verebilecek Muğla ve çevresinden bir sevgili arıyorum.

Yönetici Mesajı : Muğla menteşe ve çevresinden erkek arkadaş arayan olgun ve dul bayanlarla tanışma WhatsApp gruplarına katılma cep telefon numaraları Facebook Twitter Instagram ve TikTok adresleri sevgili arayan kızlar evlenmek isteyen bayanlar ve çok daha fazlası için sitemizin Muğla bayan arkadaş bulmak kategorisine göz atabilirsiniz.

Sevgili Bulmak İstiyorum
Adana
Menteşe
Bekar
Türk
1.70 ve 1.80 Arası
Ela Gözlü
26 Yaşında
Atletik Bir Vücudum Var
Evet
Evet
Aylık 8500 TL
Devlet Memuru
Lise Mezunu
Beyaz Tenli
Akrep Burcu
Hayır Çocuğum Yok
Evet
Evcil Hayvan Beslemiyor
Evet
Hayır Telegram Uygulaması Kullanmıyorum
İnstagram Kullanıyor
Hayır Arabası Yok
Evet Ev Sahibi
Kamp Yapmayı Seviyor - Müzik Dinlemeyi Seviyor - Film İzlemeyi Seviyor - Dizi İzlemeyi Seviyor -
Sevgili Arayan Bayanlar ve Kızlar,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*