Numara Veren Kızlar

İnternete numara bırakan zengin ve yaşlı kadınlar, sevgili arayan türbanlı dul kadınların WhatsApp numaraları
İnternete numara bırakan zengin ve yaşlı kadınlar, sevgili arayan türbanlı dul kadınların WhatsApp numaraları

Erkek Arkadaş Arayan Bayanım

Merhaba. İsmim Cemre. 27 yaşındayım. Gerçekten beni anlayacak bir erkek arkadaş arıyorum. Hayattan gerçekten çok sıkıldım. Yaklaşık üç senedir hayatıma kimse girmedi. Daha doğrusu ben hayatıma birini almayı reddettim. Çünkü geçmişte erkek arkadaş konularında ciddi anlamda yıkıldım. Defalarca aldatıldım.

İnsanlara olan güvenim tam anlamıyla bitti diyebilirim. Çok uzun süre bu durumu atlatanmadım. Kandırılmak bir tarafa üstüne bir de söz konusu olan  en çok güvendiğiniz insansa inanın çok daha kötü oluyor.

Gerçekten insanın aklına böyle bir ihtimal gelmiyor. Bu durum gerçekten canımı yaktı. Bu sebepten dolayı da üç senedir hayatıma kimse girmedi. Kimseye güvenemedim.

Hatta hayatımdaki bütün arkadaşlarımı da sıfırladım. Kimseyle iletişim kurmak istemedim. İnsanın bir kere güveni kırıldığı zaman bir daha toparlanması gerçekten çok zor oluyor. Bu yüzden artık daha dikkatliyim. Bu siteden bulacağım insana da hemen güvenmeyi düşünmüyorum.

Karşımdaki insanı çok iyi ve net bir şekilde tanımadan ilişkiye dair hiçbir adım atmayacağım. Tekrar aynı şeyleri yaşamaktan gerçekten korkuyorum.

İnsan gerçekten yaşadıklarını kabullenebilmeliymiş. Çünkü gerçekten kabullenmediğin zaman ve onunla savaştığın zaman her şey çok daha kötü bir hale geliyor. Ben yaşadığım her şeyi, iyisiyle kötüsüyle kabullendim. Artık hayatıma tertemiz bir sayfa açtım.

Umarım nasıl bir insan istediğimi anlatabilmişimdir. Doğru insanı bulamadıktan sonra, bana kendimi iyi hissettiren insanı bulamadıktan sonra kimseyle arkadaş olmayı düşünmüyorum.

Çünkü bana tamamen zaman kaybı gibi geliyor. Ben artık sadece bu dünyada güzel zaman geçirmeye, mutlu olmaya odaklandım kendime. Gerçekten beni mutlu eden, bana gerçekten değer veren insanları hayatımda tutuyorum. Başka insanlara ihtiyacım yok zaten. Herkes kendisi için yaşıyor ve herkes kendisi için var.

Ben de şu anda herkes gibi bu mantıkla ilerliyorum. Ben inanın çok iyi niyetli, her zaman karşısındaki insanı kendinden daha fazla düşünen bir yapıya sahibim. Ancak dediğim gibi artık bu konuda oldukça seçici davranıyorum. Beni üzme niyeti olan, bana öylesine bir insanmışım gibi davranan ya da böyle hissettiren insanlara karşı tamamen sıfır olmayı öğrendim.

Ben gelecekteki ilişkimi tam anlamıyla yavaştan, ağırdan almayı istiyorum. Bunu en başında söylemem gerektiğini düşünüyorum. Çünkü erkekler aşk konusunda biraz daha hızlı gitmeyi seviyorlar. Ben karşımdaki insanı iyi bir şekilde tanımak, daha sonrasında emin adımlarla yürümek istiyorum.

Çünkü ben çok duygusal bir yapıya sahibim. Bu nedenle çok kolay bir şekilde kırılabiliyorum, çok kolay bir şekilde üzülebiliyorum. Çok kısa zaman içerisinde de karşımdaki insana bağlanabiliyorum. Bu gerçekten benim kötü özelliklerinden birisi.

Bundan dolayı artık insanlardan çok korkar oldum. Ancak tabii ki Zaman içerisinde her şey yerli yerine oturur, herkes birbirine güvenir, herkes birbirini tam anlamıyla anlar ve tanır diye düşünüyorum. Zaten acele işe şeytan karışır diye boşuna dememişler. Ben acele ettiğim ne varsa sonunda hep pişman oldum. Bu yüzden yavaş, sakin ve güzel bir şekilde ilişkimi başlatmak, devam ettirmek istiyorum.

Numara Bırakan Türbanlı, Çarşaflı, Kapalı Bayanlar

İnternete Numara bırakan olgun ve zengin kadınlar, interneti WhatsApp numarası bırakan evlenmiş boşanmış dul kadınlar, ücretsiz numara veren kızlarla tanışma siteleri gibi bir çok farklı kategori içerisinde sizlerde dilediğiniz kadar arama gerçekleştirebilirsiniz arkadaşlar. Tamamen ücretsiz olarak açmış olduğunuz bu arkadaşlık ve evlilik sitesinde kendini gerçekten yalnız hisseden, kendine uygun bir sevgili bulmak isteyen, yalnızlıktan sıkılmış olan herkesin yeri var arkadaşlar. Emin olun ki aynı sizler gibi yalnızlık konusunda sıkıntı yaşayan, bir an önce kendine uygun bir hayat arkadaşı, bir sevgili bulmak isteyen öyle çok sayıda insan bulunuyor ki gördüğün zaman siz bile inanamayacaksınız. Etrafımıza baktığımız zaman sanki herkesin sevgilisi varmış, tek yalnız olan insan bizmişiz gibi geliyor. Ancak inanın öyle bir şey yok arkadaşlar.

İstanbul, Ankara, İzmir, Adıyaman, Kayseri, Kastamonu, Antep, Bursa, Bolu, Antalya başta olmak üzere bütün şehirlerimizden kendinize uygun sevgili bulma şansınız var arkadaşlar. Bütün Türkiye’ye yayılmış bir arkadaşlık ve evlilik sitesiz. Bu yüzden de aradığınız özelliklere sahip olan bayan arkadaşı bu site içerisinde bulma olasılığınız oldukça yüksek arkadaşlar. Eminim sizlerde artık hayatınıza yalnız bir şekilde devam etmek istemiyorsunuz. Yalnızlık gerçekten haddinden fazla uzun sürdüğü zaman hiç çekilecek gibi bir şey değil arkadaşlar. Bunu yalnızca yaşayanlar Bilir.

Ücretsiz Numara Paylaşan Kızlar Sitesi

Bu site sadece arkadaşlık ya da sadece evlilik sitesi olarak hizmet vermiyor arkadaşlar. Biliyorsunuz ki herkesin istekleri, kafa yapısı birbirinden farklılık gösteriyor. Bazı insanlar evlenip yuva kurmak isterlerken bazıları ise yalnızca sevgili olabilecekleri hayat arkadaşı arayış içerisinde oluyorlar. Hal böyle olunca da sitemizde oldukça çeşitli aramalar yapılmaya başlanıyor. Hayatına yalnızca güven verecek kaliteli bir dost almak isteyen, tatile arkadaşı olmak isteyen gibi bir çok farklı kategoride arama gerçekleştiren kadın ve erkekleri bulabilirsiniz.

Bu sitede önemli olan tek şey gerçekten sizin nasıl bir sevgili, nasıl bir hayat arkadaşı aradığınızdır arkadaşlar. Geri kalan her şey çok kolay bir şekilde, çorap söküğü gibi gelecektir. İnsanlar genellikle ne istediklerine karar vermekte çok zorlanıyorlar. Arkadaşlıklar konusundaki en büyük hataların başında da bu geliyor tabii ki. Bu yüzden sizler ne istediğinize karar vermeli ve sonrasında sitemiz içerisinde aramalarınızı gerçekleştirmelisiniz arkadaşlar. Bu site çok kalabalık bir arkadaşlık ve evlilik sitesi olduğu için kafanızda herhangi bir tereddüt ya da? Olmasın arkadaşlar. Emin olun ki çok hızlı bir şekilde aradığınız hayat arkadaşını bulacaksınız.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*