Sancaktepe Kız Arkadaş Arıyorum

#image_title
Hakan

Açık konuşmak gerekirse ben kendimi çok beğeniyorum Çünkü bakımlı bir insanım ve kalbi temiz ılımlı bir insanım gezmeyi dolaşmayı tozmayı tatile çıkmayı çok seviyorum normal insanlarda olmayan bir özelliğim daha var. Mesela ben çalışmayı çok seviyorum çalışmadan duramam kesinlikle çalışmalıyım. Türkiye’deki insanların yüzde seksenini bıraksanız evde yan gelip yapmayı tercih ederler ama ben çalışmaktan yanayım para kazanmayı severim. Çünkü bu hayatta para çok önemlidir para olmadan birçok şey olmaz tabii ki mutluluğu satın alamayız ama parasız da bu hayatta birçok şeyi elde edemiyoruz para demek güç demektir bu yüzden çalışmak çabalamak gerekiyor. Bu arada hayvanları da çok seviyorum şimdi biraz daha kendimden bahsedeyim de aklınıza takılan bir şey kalmasın.

Öncelikle ben aslen ağrılıyım ama şu anda İstanbul Sancaktepe yenidoğan’da yaşıyorum mavi gözlüğüm ve 25 yaşında feat bakımlı bir insanım. Alkol hayatım boyunca hiçbir zaman kullanmadım sigarada kullanmıyorum sağlığıma dikkat ederim çalışkan bir insan olarak sağlıklı bir insan olmayı da tercih ediyorum lise mezunuyum ve esmerim ayrıca oğlak burcuyum bayanlar bunu da merak ediyormuş duyduğuma göre…

Facebook Twitter Instagram gibi şeyleri kullanıyorum fakat telegram kullanmıyorum isterseniz bana WhatsApp’tan erişim sağlayabilirsiniz şimdilik bir evim yok ama Allah’a şükürler olsun bir arabam var. Çünkü biraz önce de söylediğim gibi çalışıp çabalayıp bir şeyler elde etmeyi seven bir insanım o yüzden çalışarak bir araba sahibi olabildim. Dul bayanlar sevgili arayan kadınlar 20-25 yaş arası kızlar ilgi alanıma giriyor İstanbul Sancaktepe Yenidoğan ya da Avrupa yakası taraflarından her yerden ilgisini çektiğim bayanlar varsa bana mesaj gönderebilirler.

Yönetici Açıklaması : İstanbul Sancaktepe Yenidoğan ve çevresi olgun ve dul bayanların WhatsApp evlilik ilanları ve cep telefon numaraları, Sancaktepe Yenidoğan ve çevresi sevgili bulma siteleri ve evlilik ilanları sitesi, Sancaktepe ve çevresi eş arıyorum hayat arkadaşı arıyorum evlenmek istiyorum diyen yakışıklı erkekler ve birbirinden güzel türbanlı tesettürlü kapalı bayanlar ve daha fazlası için internet sitemizde sizler de ücretsiz ilan oluşturabilir ve üye olmadan sizi temsil dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Sevgili Bulmak İstiyorum
Adana
Sancaktepe yenidoğan
Bekar
Türk
1.70 ve 1.80 Arası
Mavi Gözlü
25 Yaşında
Zayıf Bir Vücut Yapısına Sahibim
Hayır
Asla Alkol Kullanmadım ve Kullanmam
Aylık 8500 TL
Serbest Meslek
Lise Mezunu
Esmer
Oğlak Burcu
Hayır Çocuğum Yok
Evet
Evcil Hayvan Beslemiyor
Evet
Hayır Telegram Uygulaması Kullanmıyorum
Facebook Kullanıyor
Evet Arabası Var
Hayır Ev Sahibi Değil
Dul Bayanlar, Sevgili Arayan Bayanlar ve Kızlar, 20 - 25 Yaş Üzeri Erkekler,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*