Sevgili Arayan Bayanlar

Sevgili arayan olgun dul bayanlar, tesettürlü şişman kadınlar, zengin ve yaşlı bayanlar
Sevgili arayan olgun dul bayanlar, tesettürlü şişman kadınlar, zengin ve yaşlı bayanlar

Genç Bakımlı Kadınım Dul Sevgili Arıyorum

Merhaba. İsmim büşra. 29 yaşında her zaman yaşıtlarından daha olgun olmuş bir kadınım.1.64 boyunda 55 kg hafif balık etli bir bayanım. Ben de artık uzun süreli bir sevgili arıyorum. Şu anda evlenmeyi düşünmüyorum. Yalnızca beni üzmeyecek ve yormayacak, beni anlayacak bir sevgili bulmak istiyorum. Üç senedir hayatıma kimseyi almadım. Bu yüzden gerçekten artık ben de düzgün bir sevgili hak ettiğimi düşünüyorum. Daha önce tabii ki de benimde herkes gibi sevgilim oldu. Ancak bunların sonucunda hep aldatıldım. Bu yüzden artık erkeklere güvenim hiç kalmamıştı. Bundan dolayı da erkek arkadaş, sevgili olaylarına üç yıllık uzunca bir ara verdim. Kendimi dinlemek, kafa dinlemek istedim. Çünkü artık kalbimin kırılmasından gerçekten çok yoruldum.

Beni gerçekten aldatmayacak, beni gerçekten sevecek birini bulmak istiyorum artık. İnsanlar neden birbirini aldatıyorlar gerçekten hiç anlamıyorum. Eğer anlaşamıyoruzsan, ilişkide problemler olduğunu düşünüyorsan niye gelip konuşursun, bu problemleri beraber çözeriz ya da inceldi yerden kopsun diyerek ilişkiyi bitirirsin. Ben şahsen birini aldatmak yerine böyle yapmayı tercih ederim.

Çünkü aldatılma duygusu gerçekten insana çok ağır geliyor. İnsanın özgüvenini, bütün yaşantısını altüst ediyor. Kimsenin, kimseye bunu yapmaya hakkı olduğunu düşünmüyorum. Bu yüzden lütfen ama lütfen bu konuda artık tecrübeli, olgun bir sevgili arıyorum. Bu yüzden özellikle dul erkek aradigimi belirttim. Çünkü evlenmiş boşanmış olan insanlar biraz daha olgun düşünüyorlar ve ilişkilere daha olgun yaklaşıyorlar diye düşünüyorum. Bundan dolayı ben de evlenmiş boşanmış bir erkek arkadaşım olsun istiyorum. Gerçekten beni tamamlayacak ve üzmeyecek birini arıyorum.

Burada bir çok yorum okudum. Benimle aynı durumda olan, artık aldatılmaktan gerçekten bıkmış olan çok fazla sayıda insan olduğunu görüyorum. İşte ben de böyle bir insan arıyorum. Lütfen aklıbaşında, olgun ve beni gerçekten anlayan birileri varsa bana mesaj atsınlar. Çünkü ben artık yalnız kalmak da istemiyorum kalbim kırılsın, aldatılmak da istemiyorum. Bu yüzden çok büyük bir boşluktayım. Umarım ne demek istediğimi düzgün bir şekilde ifade edebilmişimdir.

Eğer benim gibi düşünen, beni anlayan biri varsa lütfen kendini açık bir şekilde bana ifade etsin. Ben nasıl ki her şeyi anlatıyorum, kendim hakkında ayrıntılı bilgiler veriyorum karşımdaki insanlardan da bunu bekliyorum. Lütfen bana sadece merhaba ya da selam yazıp geçmeyin. Kendiniz hakkında, yaşadıklarımız hakkında, nasıl bir ilişki aradığınız hakkında ve bunun gibi bir çok konu hakkında bilgi verin ki size ona göre yaklaşabileyim. Sonuçta birbirimizi iyi bir şekilde tanımamız gerekiyor diye düşünüyorum. Herkesin belli kriterleri, belli yaşantısı ve belirli arayışları var. Bunlar uyumlu olmazsa zaten konuşup da birbirimizle zaman kaybetmenin hiçbir anlamı olmadığını düşünüyorum. Bu yüzden insanlardan ayrıntılı bilgi istiyorum. Şimdiden yazan ve yazacak olan herkese çok teşekkür ederim. Umarım ben de aradigimi bu sitede bulabilirim. Zaten bu sitede gerçekten çok fazla sayıda insan var. İnanıyorum ki ben de kendime uygun birini bulacağım.

Sevgili Arayan Dul Bayanlar

Sevgili bulma siteleri, ücretsiz türbanlı, tesettürlü, kapalı sevgili arayan olgun kadınlar,  erkek arkadaş arayan dul çarşaflı dul bayanlar başta olmak üzere bir çok farklı kategori içerisinde sizlerde aramalarınızı rahat ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz arkadaşlar. Yapmanız gereken tek şey gerçekten sitemiz içerisinde zaman geçirmek, kendinize uygun gördüğünüz bayan arkadaşlarımıza, erkek arkadaşlarımıza dilediğiniz gibi mesaj atmak ve onlarla sohbet edip arkadaş olmak olacaktır. Evet arkadaşlar aslında hayat arkadaşını bulmak, doğru insanı bulmak aslında bu kadar kolay.

Günümüz internet teknolojisi sayesinde gerçekten insanların aradıkları gibi, istedikleri gibi bir arkadaş bulma olasılıkları oldukça kolay ve hızlı bir hale gelmiştir. Çünkü internet üzerinde çok fazla insanla tanışma, arkadaş olma şansına sahibiz arkadaşlar. Eğer bu fırsatı iyi bir şekilde değerlendirirsek emin olun ki sizlerde sizi tamamlayan, sizi gerçekten anlayan insanlarla çok hızlı bir şekilde tanışabilirsiniz. Burada yapmanız gereken tek şey sitemizdeki bayan arkadaşlarımıza kendinizi güzel bir şekilde tanıtmak ve onlardan size geri dönüş yapmalarını beklemek olacaktır. Sitemizin içerisinde çok fazla sayıda insan bulunuyor. Emin olun ki bunlardan birisi illaki size uygun olacaktır.

Sevgili Arayan Türbanlı Tesettürlü Kızlar

Biliyorsunuz ki Müslüman bir ülkede yaşıyoruz arkadaşlar. Bu nedenle de sitemiz içerisinde çok fazla sayıda başı kapalı, müslüman kadın arkadaşımızla tanışabilirsiniz. Bazı erkekler özellikle türbanlı, tesettürlü bayanlarla iletişime geçmek istiyorlar. Bundan dolayı sitemizde türbanlı bayan arkadaş arayan, tesettürlü sevgili arayan insanlar için açmış olduğumuz bir çok türbanlı, tesettürlü kategorilerimiz bulunuyor. Sizde eğer başı kapalı bir bayan arkadaş bulmak istiyorsanız, yanınıza türbanlı bir bayan yakıştırıyorsanız yapmanız gereken tek şey sitemizin türbanlı, tesettürlü bayan arkadaş kategorilerine giriş yapmak olacaktır sevgili arkadaşlar. İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Gaziantep, Bursa, Bolu başta olmak üzere bütün şehirlerimizden aramalarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Sonuçta herkes farklı şehirlerde yaşıyor arkadaşlar. Bazı insanlar şehirler arası seyahat konusunda sıkıntı yaşayabiliyorlar. Bu sebeple de kendilerine yakın olan şehirlerden bayan arkadaş bulmayı tercih ediyorlar. Biz de bu yüzden sitemizde şehirler için farklı kategoriler oluşturduk. Sizlerde kendinize yakın olan şehirlerden çok rahat ve hızlı bir şekilde bayan arkadaş bulabilirsiniz. Ayrıca şunu da unutmayın ki sitemize her gün yeni insanlar giriş yapıyor, her gün yeni insanlar ilan gönderiyor. Böylelikle aradığınız, istediğiniz insanı her gün bulma şansınız bulunuyor. Bu yüzden eğer doğru insanı bugün bulamadıysanız hiçbir şekilde umutsuzluğa kapılmayın.

Sevgili Arayan Zengin Bayanlar

Zengin bayanlarla konuşmak, tanışmak bir çok erkeğin hayalidir arkadaşlar. Eğer sizde maddi durumu iyi, zengin bir bayan arkadaş arıyorsanız kesinlikle doğru adrestesiniz. Yapmanız gereken tek şey Sitemize ilan göndermiş olan zengin ve yaşlı bayanlarla iletişime geçmek olacaktır. Zengin kadınları elde etmek tabii ki de hiç kolay değil arkadaşlar. Çünkü zengin kadınlar maddi durumları iyi olduğundan dolayı erkeklere güven konusunda ciddi anlamda problemler yaşıyorlar. Genelde geçmişlerinde erkekler tarafından her zaman kullanılmaya çalışılmış oluyorlar. Bundan dolayı da bu kadın arkadaşlarımız gerçekten güvenilir ve dürüst erkek arkadaş arayışı içerisinde oluyorlar.

Tabii ki bu kadınlar gerek yaşlarından dolayı gerekse maddi durumlarından dolayı insanlar konusunda gerçekten oldukça fazla tecrübeye sahipler. Bu yüzden de insanlara kolay kolay güvenmiyorlar. Eğer bu tarz bir kadın ile arkadaşlık yapmak, sevgili olmak gibi bir amacınız varsa yapmanız gereken tek şey kadınlara karşı olabildiğince dürüst olmak, ilişkinin en başından beri açık bir şekilde kendimizi ifade etmek olacaktır. Ayrıca zengin ve yaşlı bayanların bir çoğu tekrardan evlenmeyi düşünmüyorlar. Bu bayanlar zaten genellikle eşlerini kaybetmiş ya da çok genç yaşta boşanmış oluyorlar.

Bu yüzden de belli bir yaştan sonra tekrardan evlilik gibi bir topun altına girmek istemiyorlar. Sonuçta herkesin birbirinden farklı ilişki, insan arayış var. Burada önemli olan sizinle aynı düşüncelere ve hislere sahip olan insanı bulabilmek.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*