Sinop Hayat Arkadaşı Eş Arıyorum

#image_title
Tsknuqur

Oldukça sevecebim,pozitif görüşleri olan birazcık da inatçı ancak buna rağmen tuttuğunu koparan son derece hareketli hayatı boyunca hareketli yaşamış adrenalin tutkunu bir insanım ayrıca hiç yorulmam ve kolay kolay uyumam robot gibi bir adamım. 30 yaşındayım şu anda ticaretle uğraşıyorum alım satım işi yapıyorum. Burada bulunma sebebim kendime uygun bir hayat arkadaşı arıyorum.

Sinop merkez’de yaşıyorum ben de zaten sinopluyum alkol ve sigara kullanmaktayım. Yüksek lisans mezunuyum ve kova burcuyum. Esmerim. Telegram WhatsApp Facebook Twitter Instagram gibi uygulamaları kullanmaktayım Bu yüzden mesaj göndermek isteyen bayanlar bana bu uygulamalar üzerinden de gönderebilirler ,dolayısıyla hareketli bir insan olduğum için kamp yapmayı gezmeyi tozmayı eğlenmeyi müzik dinlemeyi kitap okumayı dans etmeyi ve buna benzer şeyleri severim.

Yönetici Açıklaması : Sinop ve çevresinde erkek arkadaş arayan olgun ve dul kadınlar ile arkadaşlık ve evlilik, evlenmek istiyorum hayat arkadaşı arıyorum Koca arıyorum eş arıyorum diyen her yaştan bayan ve erkekle WhatsApp evlilik ilanları ve WhatsApp grupları Ya da cep telefon numaraları ya da Facebook Instagram TikTok Twitter telegram uygulamaları sayesinde iletişim kurabilmenin mümkün olduğu Türkiye’nin en büyük arkadaşlık ve evlilik sitesinde sizler de kendinize uygun eş adayları ya da sevgili bulabilirsiniz.

Hayat Arkadaşı Arıyorum
Sinop
Merkez
Bekar
Türk
1.60 ve 1.70 Arası
Kahverengi Gözlü
30 Yaşında
Atletik Bir Vücudum Var
Evet
Evet
Aylık 10 Bin Tl ve Üzeri
Ticaretle Uğraşıyorum
Yüksek Lisans Mezunu
Esmer
Kova Burcu
Hayır Çocuğum Yok
Evet
Evcil Hayvan Beslemiyor
Evet
Evet Telegramım Var
Facebook Kullanıyor
Evet Arabası Var
Evet Ev Sahibi
Kamp Yapmayı Seviyor - Gezmeyi Seviyor - Müzik Dinlemeyi Seviyor - Dans Etmeyi Seviyor -
Olgun Bayanlar,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*