Sohbet Hattı Whatsapp

Yayınlanma : Güncelleme : 10 Eylül 2021
0
805

Olgun Sevgili Arıyorum

Merhaba. Herkese iyi günler. İsmim Naime kırklarelinde öğretmenlik yapıyorum. 32 yaşında olgun bir kadınım. Daha önce hiç evlenmedim. Çünkü daha önce hiç kendime uygun gördüğüm biri olmadı. Ben gerçekten aklıbaşında, sakin bir insanım. Ama şimdiye kadar gerçekten benim kimsenin hak ettiğini düşünmedim. Tabii ki de defalarca ilişkim oldu, birbirinden farklı insanlarla sevgili oldum. Ancak yine de bir türlü aradığım gibi, istediğim gibi birini bulamadım. Ve artık yalnızlıktan gerçekten sıkılmaya başladım. Ben de artık düzgün ve güzel bir ilişki hak ettiğimi düşünüyorum. Ancak bu konuda nedense başarılı olamadım. Eminim beni anlayacak olanlar çıkacaktır.

İnsanların nedense birbirlerini terk etmek için sürekli olarak bahane ürettiklerini düşünüyorum. Çünkü gerçekten hiç olmayacak şeylere takılıp birbirlerini kırıyorlar. Bunları tabii ki ben de yaşadım. Ve bu tarz yalan, dolan ilişkilerden çok sıkıldım. Artık gerçek bir ilişki, gerçek bir aşk sahibi olmak istiyorum. Bunun içinde aklı başında birine ihtiyacım var. Benden yaş olarak biraz daha büyük olursa tabii ki benim için daha iyi olur. Çünkü erkeklerin olgun olması gerekiyor bir ilişkide. Her zaman kadınları toparlayacak olmaları gerekiyor diye düşünüyorum. Ben şimdiye kadar düzgün ve olgun bir insan bulamadım. Bu nedenle ilişkilerim hep çok kısa sürdü.

♥ Selam İsmim Güliz , 27 Yaşındayım Canım Sıkılıyor Sohbet Etmek İstiyorum Müsaitseniz Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Ben hayatım boyunca her zaman olgun olmuş bir insanım. Herhangi bir yerde nasıl davranması gerektiğini, nasıl davranacağını bilen biriyim. Ancak şimdiye kadar böyle bir insana denk gelmedim. Her ortama ayak uydurabilirim. Çünkü çok fazla ortam görmüş bir insanım. Bundan dolayı da ortamlara ayak uydurmak konusunda sıkıntı yaşamıyorum. Benim gibi görmüş, geçirmiş, gerçekten beni anlayacak, birlikte çok güzel zaman geçirebileceğimiz, romantik günler ve geceler yaşayabileceğimiz birini arıyorum. Şu an için evlenmeyi düşünmüyorum açık konuşmak gerekirse. Kendimi evliliğe hazır hissetmiyorum. Çünkü evlilikten gerçekten oldum olası korkmuşumdur.

Etrafımda defalarca evlendikten sonra değişen insanlara denk geldim. Sonrasında dünyanın pişmanlığını yaşayan ancak elinden hiçbir şey gelmeyen insanlarla tanıştım ve karşılaştım. Bu yüzden ben evlilikten inanılmaz derecede tiksindim diyebilirim. İki insan birbiriyle mutlu olduktan sonra zaten evlilik çok da gerekli bir şey değil bence. Evlilik tamamen insanların bizlere dayatması diye düşünüyorum. Ben her zaman mutluluğun için çabalıyorum. Eğer bir şeyden mutlu olmayacaksam ya da bir şey içime silmiyorsa kimsenin düşüncesi için ya da kimsenin hakkımda ne düşünür düşüncesi İçin kararlar veremem. Çünkü mutlu olanda benim, mutsuz olacak olanda benim.

Eğer sevgilim olacak olan insanla çok güzel anlaşırsak, birbirimizi gerçekten tamamlayabilirsek ve uzun yıllar boyunca bu durum bu şekilde devam ederse tabii ki o zaman evlilik düşünülebilir. Ama dediğim gibi benim bu konularda hiçbir şekilde acelem bulunmuyor. Bu yüzden ben her şeyi zamana bırakmak istiyorum. Bazı insanlar evlilik konusunda inanılmaz derecede acele ediyor. Bu durum bana gerçekten çok saçma geliyor. Bir insan evlilik için acele etmemeli diye düşünüyorum. Sonuçta karşındaki insanı tanımak hiç kolay olmuyor. Ben yıllar sonra bile tanıdığım insanlar konusunda çok geçirdiğimi biliyorum. Bu yüzden de hiçbir şeyi aceleye getirmek istemiyorum.

Birbirimizi gerçekten sevdikten, tamamladıktan sonra zaten hiçbir şeyin önemi kalmaz diye düşünüyorum. Bu yüzden biraz rahat, yaşamaktan zevk alan, kadınlarla ilişki konusunda tecrübeli bir erkek arkadaş arıyorum. Tecrübe gerçekten çok önemli. Bir insan herhangi bir konuda ne kadar çok tecrübeye sahip olursa o kadar çok mutlu edebilir diye düşünüyorum. Benim yeterince tecrübem var. Bu konuda kendime güveniyorum. Benimle olacak olan erkek gerçekten çok mutlu olur. Bu yüzden bu konuda herhangi bir tereddütün bulunmuyor. Bunu zaten herkes yaşayarak görecek.

Lütfen gerçekten beni anlayacak ve sevgilisine sahip çıkacak bir erkek arıyorum. Benim için gerçekten bu çok önemli bir konu. Dediğim gibi daha önce tabii ki de ilişkilerim oldu. Öyle saçma insanlarla tanıştım ve öyle saçma ilişkiler yaşadım ki bazen ben bile inanamıyorum. Hiç kıskanmayan, hiç sahip çıkmayan, hiçbir şeyi umursamayan erkekler gördüm. Ben bu tarz insanlarla kesinlikle olamam. Bu yüzden özellikle sahip çıkmasını bilen, kadına nasıl davranması gerektiğini bilen erkek arıyorum.

Whatsapp Görüntülü Sohbet

Ücretsiz bedava sohbet siteleri, WhatsApp canlı ve görüntülü kızlarla sohbet, ücretsiz chat siteleri, türbanlı, tesettürlü kızların cep telefon ve WhatsApp numaraları başta olmak üzere birbirinden farklı, bir çok kategori içerisinde aramalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Tamamen ücretsiz olarak sitemizden yararlanabilirsiniz arkadaşlar. Şu anda içerisinde bulunmuş olduğunuz bu site tamamen insanların kendilerine uygun bir kız arkadaş, sevgili bulmaları için açılmış ücretsiz ve üyelik gerektirmeyen bir sitedir arkadaşlar. Eğer sizde artık yalnızlıktan sıkıldıysanız, bir an önce kendinize uygun bir sevgili bulmak istiyorsanız kesinlikle burası sizin için ideal bir yer.

Hayat çok seri bir şekilde akıp gidiyor. Bu yüzden bu dünyada çok uzun süre yalnız kalmak iyi değil arkadaşlar. Ayrıca biz insanlar gerçekten duygusalız. Bu yüzden de uzun süre yalnızlığa dayanamayıp. Hal böyle olunca da yalnızlığını gidermek isteyenler, yalnızlık konusunda sıkıntı yaşayanlar sitemize giriş yaparak kendileri gibi başka yalnızlarla sohbet edebilir ve onlarla bütün yalnızlıklarını giderebilir arkadaşlar. . Eminim ki sitemizin içerisinde bir yerlerde sizin için de uygun olan insanları bulabilirsiniz. Çünkü şu anda içerisinde bulunduğunuz bu arkadaşlık ve evlilik sitesinde çok çeşitli, çok fazla sayıda insan bulunuyor. Elbet ki birileri sizin için uygundur.

Whatsapp Dul Kadınlarla Canlı Sohbet

Olgun dul bayan arkadaş arıyorum diyorsanız da doğru yerdesiniz arkadaşlar. Daha önce evlenmiş boşanmış olan kadınlarla ya da erkeklerle arkadaş olmak isteyen çok fazla insan bulunuyor. Bunun sebebi tabii ki de tecrübe çok önemlidir arkadaşlar. Daha önce başından evlilik geçmiş olan insanlar kadınlar ve erkekler konusunda gerçekten tecrübe sahibi oluyorlar. Bu yüzden de insanlar daha tecrübeli, daha olgun olduklarını düşündükleri için evlenmiş boşanmış kadınları ya da erkekleri tercih ediyorlar. Herhangi bir konuda ne kadar çok tecrübeye sahipseniz emin olun ki o konuda o kadar çok başarılı olursunuz arkadaşlar.

Hayat tam anlamıyla tecrübelerden ibarettir. Bu durum ilişkiler konusunda da böyledir tabii ki. Eminim ki hepinizin geçmişte birbirinden farklı ilişki hayatı olmuştur. Ancak şu anda burada olduğunuza göre şimdiye kadar doğru insanı bulamamışsınız.. hiç merak etmeyin arkadaşlar aşkın ve evliliğin yaşı olmaz diye boşuna dememişler. Aynen sizler gibi şimdiye kadar doğru insanı bulamamış olan bir çok kadın ve erkek arkadaşımız ile sitemiz içerisinde tanışabilir, arkadaş olabilirsiniz. Eminim ki hepiniz bir an önce yalnızlığınızı bitirmek, güzel ve mutlu bir ilişkiye başlamak istiyorsunuz. Ancak bir şeye ne kadar çok emek verirseniz o kadar güzel olur. Bunuda unutmayın sevgili arkadaşlar.

Whatsapp Sevgili Bul

Bayan arkadaşlarımızdan tabii ki cep telefon ve WhatsApp numaralarını alabilirsiniz arkadaşlar. Ancak bunun için yapmanız gereken şey tabii ki de kadın arkadaşlarımıza sohbet etmek, muhabbet etmek ve kendilerini etkilemek olacaktır. Biliyorsunuz ki kadınlar kendilerini etkileyen erkeklerden hoşlanırlar. Bu yüzden işiniz hiç kolay olmayacak. Ayrıca bildiğiniz gibi kadınların seçenekleri her zaman vardır. Bu yüzden siz erkekler olarak burada bir rekabet içerisinde olacaksınız. Eğer kendini bilen, özgüven sahibi, ne istediğini bilen bir erkekseniz zaten işiniz çok kolay. Eğer bu özelliklerin hiçbirisi sizlerde yoksa sadece bu site içerisinde değil günlük hayatınızda, sosyal yaşantınızda bile pek fazla şansınız olmadığını söyleyebiliriz arkadaşlar.

Ancak eminim ki hepiniz geçmişteki ilişkilerinizden yola çıkarak gerçekten kadın arkadaşlarımıza etkilemeyi başarabilirsiniz diye düşünüyorum. Mutluluk gerçekten herkesin hakkı. Siz de daha fazla geç kalmamak için sitemizde dilediğiniz kadar zaman geçirebilir ve gerçekten sizi sevecek, sizi anlayacak ve sizi tamamlayacak bir hayat arkadaşını bulabilirsiniz. Bu site sayesinde doğru insanı bulabilmiş, evlilik gerçekleştirmiş pek fazla sayıda insan bulunuyor. Sizde bu insanlardan birisi olabilirsiniz. Bunun için elinizi ne kadar çabuk tutarsanız o kadar iyi olur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here