Tekirdağ Malkara Bayan Arkadaş Arıyorum

#image_title
Soner

Kendi halinde işinde gücünde çalışan işi gücü olan ve boş bir insan olmayan bir insanım. Kendi arabam Kendi iş makinelerim var iyi ve güzel bir hayat ve yaşam sürdürüyorum seni de hayatıma dahil etmek isterim. Aslen tekirdağlıyım şu anda da Tekirdağ’da malkara’da yaşıyorum sevgili arıyorum…

Tekirdağ Malkara merkez ya da çevresinden çerkezköy’den ve yakınlarından bayan arkadaş arıyorum ismim Soner 33 yaşındayım. Trakya bölgesinden 30-35 yaş 25 yaş arası ve üstü bayan arkadaş arıyorum terazi burcuyum beyaz tenliyim ticaretle uğraşıyorum ortam uygun olursa alkol kullanıyorum ancak sigara sürekli kullanıyorum tiryakisiyim. Hayvanları sevdiğim için bir de köpek besliyorum. Bunun haricinde Facebook Twitter Instagram TikTok WhatsApp telegram kullanıyorum isterseniz oralardan da bana ulaşabilirsiniz.

Yönetici Açıklaması : Tekirdağ Malkara ve çevresinden erkek arkadaş arayan olgun ve dul bayanların cep telefon numaraları ve WhatsApp evlilik ilanları ve aynı zamanda WhatsApp grupları, Tekirdağ Malkara saray merkez ve çevresinden erkek arkadaş arıyorum, kız arkadaş arıyorum, Koca arıyorum, eş arıyorum, evlenmek istiyorum, evlenmek isteyen bayanlar ve erkekler evlilik ilanları, sevgili bulma siteleri gibi birçok konuyu interneti temiz içerisinde ücretsiz bulabileceğiniz gibi aynı zamanda sizler de ücretsiz olarak tamamen bedava bir şekilde kendinizi özel bir ilan oluşturabilir ve bizlere gönderebilirsiniz.

Sevgili Bulmak İstiyorum
Tekirdağ
MALKARA
Boşanmış ( Dul ) Erkek
Türk
1.70 ve 1.80 Arası
Kahverengi Gözlü
33 Yaşında
Atletik Bir Vücudum Var
Hayır
Ortam Uygun Olursa Bazen Kullanıyor
Aylık 50 Bin TL ve Üzeri
Ticaretle Uğraşıyorum
İlkOkul Mezunu
Beyaz Tenli
Terazi Burcu
Evet Birden fazla Çocuğum Var
Hayır
Köpeğim Var
Evet
Evet Telegramım Var
Twitter Kullanıyor
Evet Arabası Var
Evet Ev Sahibi
Kamp Yapmayı Seviyor - Yemek Yapmayı Seviyor -
30 - 35 Yaş ve Üzeri Bayanlar,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*