Van Bayan Arkadaş Arıyorum

#image_title
nevzat
Van

Benim kafa yapıma göre insanlar belirli bir şekilde bir aşka yelkenlerini açtıkları zaman aralarında hiçbir şekilde sır olmaması lazım. Bu yüzden evleneceğim kişi ile arkadaş olarak her şeyi yapabilecek bir bayan arkadaş bulmak istiyorum. Kendime güvenilir dürüst aklı başında bir sevgili arıyorum. Van’da yaşıyorum ama aslen hakkarilliyim o yüzden Van ya da Hakkari yakınlarından olursa iyi olur.

Bekar ela gözlü bir Kürt erkeğiyim 25 yaşındayım ismim Nevzat. Alkol ve sigara ortamına göre kullanıyorum serbest meslek erbabıyım ve lise mezunuyum beyaz tenliyim ve oğlak burcuyum. Hayatta yapabilecek birçok şey olduğuna inanıyorum ve bunların da yapayalnız bir şekilde olmayacağına inanıyorum o yüzden kendime göre bir sevgili bulmak istiyorum tel ekran WhatsApp Instagram TikTok Facebook falan kullanıyorum. Müzik dinlemeyi gezmeyi film seyretmeyi dizileri falan izlemeyi de severim gezmek tozmak Benim evim vazgeçilmez hobilerim arasında yer alıyor o yüzden erkek arkadaş arayan sevgili arayan evlenmek isteyen bayanlar Van ve Hakkari’de yakınlarından yazarlarsa sevinirim.

Yönetici Açıklaması : Van şehrinde sevgili bulmak isteyen erkek arkadaş arayan olgun ve dul bayanların WhatsApp evlilik ilanları cep numaraları telegram ve WhatsApp grupları ve daha fazlası için sizler de sitemizde ücretsiz ve üye olmadan kendinizi özel bir profil oluşturmayı unutmayın.

Sevgili Bulmak İstiyorum
Adana
van merkez hakkari merkez
Bekar
Kürt
1.70 ve 1.80 Arası
Ela Gözlü
25 Yaşında
Atletik Bir Vücudum Var
Evet
Ortam Uygun Olursa Bazen Kullanıyor
Aylık 10 Bin Tl ve Üzeri
Serbest Meslek
Lise Mezunu
Beyaz Tenli
Oğlak Burcu
Hayır Çocuğum Yok
Karşılıklı Olarak Uyum Sağlanırsa İsterim
Evcil Hayvan Beslemiyor
Evet
Evet Telegramım Var
İnstagram Kullanıyor
Evet Arabası Var
Evet Ev Sahibi
Gezmeyi Seviyor - Müzik Dinlemeyi Seviyor - Film İzlemeyi Seviyor - Dizi İzlemeyi Seviyor -
Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar, Sevgili Arayan Bayanlar ve Kızlar, Evlenmek İsteyen Bayanlar,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*