Van Tuşba Bayan Arkadaş Arıyorum

Ben çok fazla talepkar bir insan değilim. Karşımdaki insanın benden ne istediğine dayanarak ben de ona göre isteklerde ve taleplerde bulunurum. Macera perest bir insanım günün yorgunluğunu film ve dizi seyrederek atarım. Kamp yapmak hızlı Yaşamak gece kulüpleri barlar sinemalar tiyatrolar hepsi hayatımda yer ediniyor. Özellikle de doğayı çok severim doğaya inanılmaz bir düşkünlüğüm var profil resmimden de bunu anlayabilirsiniz. Normalde aydınlıyım şu anda Van Tuşba ilçesinde yaşayan bir kürdüm.

20 yaşındayım kahverengi gözlüyüm 1.75 boyundayım meslek olarak girişimcilikle meşgul oluyorum ve üniversite mezunuyum. Koç burcuyum esmerim son derece ılımlı olumlu ve insanlara karşı hümanist tavırlar sergileyen bir yapıya sahibim. İnsanları sevdiğim gibi tabii ki hayvanları ve doğanın bize vermiş olduğu diğer güzellikleri de çok severim. Van Tuşba ve çevresinden sevgili arıyorum yani kız arkadaş arıyorum yani bayan arkadaş arıyorum.

Evim var ama şimdilik bir arabam yok. Ayrıca Instagram telegram Facebook WhatsApp falan kullanıyorum isterseniz oradan da yazabilirsiniz arkadaşlar. Olgun bayanlar dul kadınlar çok ilgimi çekiyor olsa bile yine de sevgili arayan türbanlı ve kapalı kızlar da ilgi alanıma giriyor bunun yanı sıra 20-25 yaş ya da 30 yaş arası ve üzeri bayanlar yazarsa çok sevinirim.

Yönetici açıklaması: Van Tuşba ilçesinden ve çevresinden evlenmek isteyen bayanların evlilik ilanları WhatsApp grupları ve cep telefon numaraları, Van Tuşba sevgili bulma erkek arkadaş bulma bayan arkadaş bulma ve evlilik evlenme ilanları sitesi olarak ücretsiz profil oluşturup size en yakın olan bayanlarla daha pratik ve daha kolay bir şekilde iletişim sağlayabilirsiniz.

Tanışma Sitesi Kaydet

Yorum Yazmak İster Misiniz ?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz